Zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem Św Gabriela od MBB

Św.Gabrielu, proszę o łaskę coraz głębszej miłości do Jezuska i Maryji bym ja i moja rodzina zawsze wiernie byli u boku ich miłości i byli prowadzeni do wieczności z czystą duszą.

Beata

Św. Gabrielu, proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji mojej córki, aby wybrała właściwą drogę życia zgodną z przykazaniami i stroniła od złego towarzystwa. Zenon.

zenon

Proszę o łaskę nawrócenia w mojej rodzinie o jedność w małżeństwie, mądrość i łaskę dzielenia się z innymi. Proszę również o uproszenie dobrych lokatorów do wynajętych mieszkań. Bóg zapłać.

Agnieszka

Święty Gabrielu, wyproś łaskę zdrowia dla naszej Córeczki a Twojej imienniczki Gabrielki którą noszę pod sercem, która jest wymodloną wojowniczką Bożą oraz łaskę szczęśliwego rozwiązania dla mnie. Dziękuje za jesteś i wstawiasz się za nami.

Marta

ŚW. GABRIELU PROSZĘ O TWOJĄ POMOC I TWOJE WSTAWIENNICTWO W NASTĘPUJĄCYCH INTENCJACH :
1. O ZDROWIE I ŻYCIE DALSZE DLA MOJEJ MAMY .
2. O ZDROWIE DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW MOJEJ RODZINY .
3. O SZCZĘŚLIWE I POZYTYWNE BADANIA LEKARSKIE OKRESOWE W 2019 R. ABYM DOSTAŁ ZDOLNOŚĆ DO DALSZEJ PRACY ZAWODOWEJ I ABY NIE WYKRYTO U MNIE GROŹNYCH CHORÓB I ZMIAN.
4. PROSZĘ O POWRÓT DO MNIE MOJEJ ZONY I CÓRKI DO MNIE , ABYŚMY ZNOWU BYLI WSZYSCY RAZEM, JAK JEDNA WSPÓLNA RODZINA .
5. PROSZĘ CIEBIE O POMOC , ABYM 29-GRUDNIA 2018 R JECHAŁ WRAZ Z INNYMI DO MATKI BOSKIEJ DO MEDIUGORIA .
6. DZIĘKUJĘ BOGU I MATCE BOŻEJ ZA WSZYSTKIE ŁASKI ODEBRANE I PROSZĘ O NASTĘPNE .

ROMAN

Święty Gabrielu Proszę uproś łaskę żywej wiary dla córki i zięcia. Niech wychowają swoich synów w miłości do Boga i Ojczyzny i cieszą się radością życia doczesnego krocząc ku wiecznej szczęśliwości.

Andrzej

Św Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji mojego syna Kuby, by mógł utrzymać pracę, którą dostał i by potraktował ją jako szansę na zdobycie doświadczenia i nauki dla siebie na przyszłość. Proszę Cię Św Gabrielu uporządkuj tą relację w której jest i jeżeli jest niewłaściwa niech się jak najszybciej zakończy.

Paulina

Prosze o modlitwe we wszystkich moich intencjach . Bog zaplac 🙂

Magdalena

Swięty Gabrielu dziękuję Ci za Twoją opiekę za wszystkie łaski.Proszę Cię za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga o łaskę uzdrowienia mojej rodziny.O Miłosierdzie Boże i łaskę żywej wiary dla mojego męża Józefa,syna Tomasza,córki Gosi,brata Andrzeja.
Dziękuję.
Elżbieta.

Elżbieta

Święty Gabrielu uproś dla wszystkich moich dzieci i wnuków łaskę wiary a szczególnie polecam Ci Anię. Jakuba, Mateusza aby nigdy nie zeszli z Drogi Życia . Ratuj ich każdego dnia .

Elżbieta

O niebo dla mojej mamy Jadwigi w trzydziestą rocznicę śmierci prosi córka Iwona

Iwona

Proszę Cię święty Gabrielu: zechciej pamiętać o moich dzieciach i o dzieciach moich znajomych! Opiekuj się nimi i prowadź do Nieba. Dziękuję Ci!

Kinga

Św Gabrielu prosze Cię o umocnienie w wierze mojego meza, o zdrowie dla dzieci i dla mnie o łaskę pokory i pelnienia Woli Bożej

Agnieszka

Swięte Gabrielu proszę wzbudź pragnie u moich dzieci przystąpienia do sakramentu pokuty. Proszę Cię także o Twoje wstawiennictwo o cudowne nawrócenie dla wujka Zdzisława.

Ryszard

Św. Gabrielu od Matki Bożej Bolesnej, proszę o pomoc w moich kłopotach w pracy.

Iwona

Prośba o modlitwę z prośbą o uzdrowienie chorego ciałka mojego wnuczka Wiktorka, narodzonego przedwczesnie. Płucka zainfekowane dziecko słabnie. Boże dopomóż.

Babcia Edyta

edyta

Proszę o modlitwę o zgodę w mojej rodzinie i o rozwiązanie bardzo trudnego problemu sądowego.Bóg Zapłać .Małgorzata

Małgorzata

Św,Gabrielu od Matki Bożej Bolesnej.
Dziekuję ,że masz mnie i rodzinę moja w opiece swojej.Tak wiele razy mnie wysłuchałeś.
Bardzo proszę Cię,mniej nas nadal w opiece swojej a ja będę za to dziękować Panu Bogu i Matce Najświętszej.Krystyna

krystyna

Sw. Gabrielu prosze o pokoj serca i wyciszenie trudnej sprawy.

Dawid

Święty Gabrielu, niech twoje wstawiennictwo wyprosi dla mojej córki Teresy w dniu jej imienin wszelkie łaski potrzebne do zbawienia, obronę od złudnych wartości i dobre wybory,aby potrafiła wyrwać się z sideł, które nie pozwalają jej iść za prawdziwymi wartościami. Niech zrozumie, że chłopak, który ją zwodzi od lat (innego wyznania) i nie pozwala jej ułożyć sobie życia, nie jest dla niej dobrym wyborem. Boże ratuj!

Maria

Święty Gabrielu proszę Cię o wstawiennictwo u Boga aby uzdrowić moje małżeństwo i na nowo rozpalić miłość w sercu mojego męża.
Bardzo go Kocham i czekam aż wróci do mnie.

Magda

Św Gabryjelu wspomagaj nasza Rodzine .. prosze o zdrowie i pomoc w naszych problemach żeby kłopoty były przezwyciężone prosze ❤️

Halina

Szczęść Boże, kłania się Marta z Koszalina, gorąco proszę o modlitwę w intencji znalezienia nowej pracy w Koszalinie, ponieważ po przepracowaniu 1 roku i 7 miesięcy chcieli dać mi wypowiedzenie i mnie zwolnić, teraz przebywam na zwolnieniu lekarskim. Psychiatra powiedział, że da mi jeszcze miesiąc zwolnienia. Firma zablokowała mi dostęp do poczty służbowej i zatrudniła od poniedziałku nową osobę na moje miejsce. Bóg zapłać, Marta

Marta

Św. Gabrielu, uproś u Matki Bożej Bolesnej dla mnie i moich bliskich, łaskę nawrócenia do Boga. Także zdrowie fizyczne dla mojej mamy Anny, uwolnienie z alkoholizmu i chęć do pracy mego brata Arka, i wyleczenie mnie, Adama, ze szkodliwych bakterii i ochronę przed lękami.

Adam

Święty Gabrielu,
za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o dar rozeznania swojej drogi życiowej. Dodawaj mi odwagi do zrywania z tym co mnie zniewala i przysłania Boga. Pomagaj i prowadź.

Rafał

Prośba o powrót do zdrowia dla mnie i rodziców.

Tobiasz

O zdrowie dla męża

Joanna

Święty Gabrielu ulecz mojego syna Dawida z nałogu grania w fifę,palenia marihuany oray pomóż mu w dorastaniu i odnalezieniu celu w życiu(MIŁOŚCI).

Dawid

Panie Jezu, za wstawiennictwem św.Antoni, proszę o pomyślny przebieg operacji i powrót do zdrowia dla 19-letniej Tatiany.
Obdarz ją i jej bliskich mocna wiarą,nadzieją i miłością.

Alicja

P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych i osoby zmarle zawiklane w to zlo),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego . Dla syna o pamiec, dobre mysli pelna swiadomosc zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne zdanie poprawki

ania

Święty Gabrielu proszę o uzdrowienie mojego męża od nałogu alkoholizmu i uwolnienie od działania złych duchów : nienawiści, zazdrości, przekleństwa

Maria

Szczęść Boże,
Czy mogłabym prosić o modlitwę w intencji znalezienia dobrego męża i dar potomstwa. Jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę o dar poznania męża jeszcze w 2018 roku. Bóg zapłać!

pozdrawiam serdecznie
Kasia

kasia

Proszę z całego serca o modlitwę o zdrowie dla mojego taty który przebywa w szpitalu z ciężkimi oparzeniami

Patrycja

Szczęść Boże!
Proszę o Mszę Św. i modlitwę w intencji stałej, rozwijającej pracy, znalezieniu prawdziwej miłości i przyjaciół, realizacji bożego powołania, jak najlepszych relacji międzyludzkich, słusznych wyborów zagranicą na polu prywatnym i zawodowym. Proszę o dar radości, dojrzałości, roztropności i gorliwości w wypełnieniu moich obowiązków.
Bóg zapłać!

Mateusz

Panie Jezu, za przyczyną św. Gabriela, proszę Cię, o dobrze płatną pracę dopasowaną do mojej osoby, w której mógłbym się rozwijać wedle planu Bożego na moje życie.

Paweł

Drogi Gabrielu, prosze cie goraco u uproszenie laski uzdrowienia serca moich rodzicow ,brata i moje Ty wszystko wiesz . Dziekuje

Oliwia

Święty Gabrielu wstaw się u Pana Boga o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza o uwolnienie naszego męża przed zniewoleniem i działaniem złych duchów.

Marta

Święty Gabrielu proszę Cię o wstawiennictwo w moich modlitwach o znalezienie chłopaka, który zostanie moim mężem i o urodzenie zdrowych dzieci, Święy Gabrielu dopomóż

ania

Jezu prosze CIe o laske,uwolnienia z nalogu tytoniowego, uzdrowienie z boli glowy ,kregoslupa ,kosci, stawow,zoladka,tarczycy Jezu,Ty sie tym zajmij

gienia

Proszę Cię Panie w intencji mojej córeczki o powrót do zdrowia oraz życie w stanie łaski uświęcającej. Wspieraj ja Panie w czynieniu dobra i chroń ja przed złem!

Iwona

Proszę o modlitwę w intencji duchowego uzdrowienia mojej duszy. Mam nerwicę lękowo – depresyjną. Niedawno urodziłam dziecko i mam problemy z macierzyństwem.

Iwona

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Katarzyny, aby doświadczyła miłości Bożej i aby zakończył się dla niej czas ludzkich przeciwności, aby odnalazła radość życia.

Anna

Św. Gabrielu proszę Cię bardzo o wstawiennictwo do Boga, aby dobry Bóg odegnał ode mnie chorobę, żeby diagnoza była ludzką pomyłką.

Małgorzata

Za Piotra i Julię o uzdrowienie z narkomanii i za Paulinę o zdrowie i potrzebne łaski.

Ilona

Proszę o zdrowie abym mogła znów normalnie funkcjonować i modlić się w kościele.

Ula

Święty Gabrielu, proszę pomóż z tą obroną pracy magisterskiej, żeby się udało w czerwcu, wstaw się za mną u Boga. Magda

Magda

Św. Gabrielu błagam Cię o modlitwę za mojego synka Antosia, uproś dla niego uwolnienie,oczyszczenie z zaburzeń psycho-ruchowych autyzmu. Matko Boża Bolesna pomóż, módl się za nim. Okaż mu Panie Swoje Miłosierdzie i daj mu prawidłowy rozwój, mowę radość dzieciństwa i mądrość w życiu dorosłym.
Agnieszka

Agnieszka

Św. Gabrielu proszę Cie o modlitwę za mojego brata Rafała o potrzebne łaski,aby się nie oddalał od Pana Boga, o ochronę przed złym wpływem kolegów i gier. Św Gabrielu módl się za nim.

Anna

Proszę o modlitwę w intencji zdania egzaminu 18.06.18, odkrycia powołania życiowego (czy mam żyć w rodzinie, jaki zawód wybrać, czy poświęcić życie Bogu) oraz o uzdrowienie duchowe.

Emilia

Św. Gabrielu – proszę Cie o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia mojej żony Grażyny. Wspieraj nas.

Andrzej

Święty Gabrielu proszę wstaw się za mną do Boga o uleczenie z osteoporozy i stwardnienia rozsianego i wszelkich bóli nóg, żołądka .Chwała Panu.Amen

Teresa

Proszę o wsparcie w kwestii skutecznego i natychmiastowego znalezienie dobrej i stałej pracy z godziwym wynagrodzeniem. Amen

Jacek

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia i głębokiej wiary dla moich córek Natalii, Koralii i wnuczki Emilii. By założyły rodziny z mądrymi i wartościowymi mężczyznami, którzy w życiu prawdziwie kierują się Bożymi zasadami i Boga mają w sercu. By opanował je Boży Pokój. O nawrócenie: mojego męża Henryka, Bogdana, siostry Iwony i jej syna Joachima oraz całej rodziny. By Duch Święty kierował naszymi myślami, czynami i drogami. o zdrowie. By Polska i Europa na nowo i tłumnie powróciła do Boga. By nauczyciele wychowywali dzieci i młodzież do wartości , a nie deprawowali. O ochronę wszystkich przed deprawującymi ideologiami i mediami. O Gosię i jej córkę Anię, by w rodzinie jej chłopaka doszło do pojednania i by uwierzyli w Boga, w Którego nie wierzą.

Ewa

W intencji szczęśliwego poprowadzenia trudnego i dużego projektu w trudnej sytuacji.

Piotr

Prośba za Kasie oczekującą dziecka, która ma zagrożenie przedwczesnym porodem, w 6 m. ciąży, z prośbą o doczekanie szczęśliwego rozwiązania zdrowego dziecka.

Joanna

O znalezienie kochającego, dobrego i wierzącego męża proszę.

Karolina

O ratunek dla mojego małżeństwa

Marta

Proszę o modlitwę w sprawie znalezienia pracy dla mnie.

Roman

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia długo wyczekiwanego, upragnionego dziecka. Abyśmy mogli razem z mężem cieszyć się łaską rodzicielstwa – owocem naszej miłości. Bóg zapłać z serca!

Aleksandra

W intencji nawrócenia męża,zgladzenia grzechu pokoleniowego ,o postawienie mądrych ludzi na jego drodze,odejście od kochanki i pomoc dzieciom w trudnej sytuacji.

Joanna

W intencji mojej corki delfiny, ktora kilka lat temu odeszla od kosciola, Aby Bog natch Al ją Duchem Swietnym, by na nowo odnalazla sens wiary

Magda

Boże proszę przez wstawiennictwo św. Gabriela udziel łask
Twój upadający syn

Tomasz

Święty Gabrielu w tym dniu Dziecka zanieś Tacie mój wiersz.Dla Ciebie Tato Boże.Chcę być piękna dla Ciebie Tato Boże, chcę być mądra dla Ciebie Tato Boże, chcę być wykształcona dla Ciebie Tato Boże, chcę pracować dla Ciebie Tato Boże, chcę służyć Pokojowi, dla Ciebie Tato Boże, i póki będę żyć na Ziemii będę pracować dla Twojego Królestwa dla Ciebie Tato Boże, jak dobrze, że Jesteś.love

Dorota

Św. Gbrielu proszę o wstawiennictwo za mnie o uzdrowienie mnie z wszystkiego co jest we mnie nie prawe. Proszę pomóż mi znaleźć dobrą żonę.

Sławek
Marylka

Sw Gabrielu pomoz mojej asi znalezc dobra prace i wyjsc z klopotow i wypros jej dobrego meza jesli to wszystko zgodne jest z wola kochanego Boga , daj jej znac we snie co i gdzie ma czynic , tylu ludziom pomogles pomoz i jej , bo jest juz u kresu wyczerpania , przyjdz do niej , poucz ja , pomoz jej , wstaw sie za nia i milosiernego Pana Jezusa

Janina

Sw Gabrielu pomoz mojej asi znalezc dobra prace i wyjsc z klopotow i wypros jej dobrego meza jesli to wszystko zgodne jest z wola kochanego Boga , daj jej znac we snie co i gdzie ma czynic , tylu ludziom pomogles pomoz i jej , bo jest juz u kresu wyczerpania , przyjdz do niej , poucz ja , pomoz jej , wstaw sie za nia i milosiernego Pana Jezusa

Janina

Św. Gabrielu, proszę Cię, pomóż mi znaleźć piękną i dobrą żonę, aby moja pasja i działalność, którą zajmuje się już kilka lat, na którą zaryzykowałem niemal wszystko zaczęła przynosić zyski oraz wyproś dla mnie oczyszczenie z resztek zła i nałogów, abym mógł stać się czystym wolnym dzieckiem Bożym , proszę wstaw się za nami u Pana i pomóż proszącym Ciebie, Amen

Rafał

Sw.Gabrielu prosze o uzdrowienie wewnetrzne dla corki Moniki , nawrocenie, przemiane i leczenie relacji w rodzinie .

Teresa

Święty Gabrielu spraw by nasze serca były wrażliwe na sytuację osób niepelnosprawnych w naszym kraju.

Dorota

Sw.Gabrielu prosze o wstawiennictwo za moimi dziecmi o powrót ich do Boga, a szczególnie za córke, która pogubiła sie w życiu.O dobra i uczciwa prace dla mnie, rozwiązanie pozytywne sprawy z mieszkaniem abym nie została bez dachu nad głowa.O rozwiazanie trudnych spraw finansowych.O wytrwałosc, ufnośc i zawierzenie Bożej Opatrzności.O madrych i Bożych ludzi na naszej drodze.

Lidia

Dziękuję Ojcze za etycznego, uczciwego szefa, pomoz mu przetrzymać odium, dziękuję że Piotrek ma w końcu normalną umowę i bardzo przepraszam że tak często trace wiarę i robię wszystko by uniknąć krzyża.

Dorota

prosze Cię Boże Ojcze za młodzież co jezdzi ze mną autobusem: dobrze okolczykowaną, porysowanym ciałem,zafascynacynowani mocą science fiction i bohaterami z mocą science fiction. Oni są tacy fajni i zabawni. Szukają uwagi, miłości,nie maja przewodnika, pomóż im znaleźć Mistrza.

Dorota

Św. Gabrielu, bardzo źle dzieje się w mojej rodzinie, moi rodzice są psychicznie chorzy i mają demencję starczą. Poza tym moja psychoterapeutka określiła ich, że ojciec jest psychopatą a matka socjopatką i dlatego już bardzo trudno z nimi wytrzymać, bo dodatkowo są starzy. Nienawidzimy się bardzo i żyjemy w nędzy. Błagam o pomoc; o rozwiązanie tej sytuacji, która jest beznadziejna. Boję się, że w końcu się pozabijamy. Nie mam teraz aż tyle pieniędzy, żeby wynająć sobie pokój lub mieszkanie. Błagam Cię. św. Gabrielu o pomoc, bo jestem ofiarą przemocy.

Joanna

Święty Gabrielu wybłagaj łaskę zdrowia i miłości w naszej rodzinie, wzmocnienia wiary dla nas, a także pochyl się nad naszą córką Olivią i pomóż w trudach nauki i szkoły. Święty Gabrielu prowadź nas

Paweł

Sw. Gabrielu bardzo potrzebuje zmiany pracy za godne wynagrodzenie prosze pomoz. Maryla

Maryla

prosze o laske uzdrowienia z choroby nerwicy natrectw myslowych

Adam

Święty Gabrielu wyblagaj całkowite i trwałe zdrowie dla chorej na nowotwór Pauliny,pozwól jej cieszyć się zdrowiem ,opiekuj się nią i cała nasza rodzina.Bardzo proszę o tą modlitwę Bóg zapłać.

Mama

Św. Gabrielu mój patronie dziękuję Ci za opiekę od dnia moich narodzin. Proszę wyproś mi łaskę u Boga, o którą błagam i modlę się. Boże pochyl się nade mną, nie zostawiaj mnie bez pomocy. Boże w Tobie cała nadzieja, zmiłuj się nade mną, uratuj mnie i moją rodzinę. Św. Gabrielu zanieść moje błaganie przed oblicze Matki Maryi Pana naszego Jezusa Chrystusa. Amen.

Maria

Święty Gabrielu. Dziś swoje 25 urodziny obchodzą Patrycja i Dominika. Błagam o Twoje wstawiennictwo i modlitwę za Nie – o łaskę odnalezienia się na drogach Bożych, o wzmocnienie wiary, nadziei i miłości. Powierzam Ci także ich mamę – Urszulę. Dziękuję Ci święty Gabrielu!

Ciocia

Święty Gabrielu, proszę o łaski dla męża. Odnalezienia radości życia i spokoju ducha, pokonania problemów i stresu. Proszę błogosław też całej naszej rodzinie.

Iwona

Proszę o łaskę spowiedzi generalnej dla Męża Roberta, łaskę nawrócenia, dar głębokiej wiary, łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa.

Maria

Św Gabrielu Possenti zapraszam Cię, stań pomiędzy Stanisławem i Jakubem i ich komputerami i pomóż im oderwać się od gier i uwolnic od sieci i uzależnienia na rzecz głębokiej i prawdziwej więzi z Bogiem i szlachetnymi przyjaciółmi. Ratuj ich dusze! Dziękuję.

Zatroskana

Panie Boże oddaję w Twoje miłosierne ręce Bartosza Jakuba, Ty się tym zajmij Ukochany miłosierny Boże

Kasia

Proszę o modlitwę w intencji 16 letniej Patrycji, która uległa zaczadzeniu i w bardzo ciężkim stanie znajduje się w szpitalu. Bóg zapłać.

Ewa

Proszę o nawrócenie żony Anny i jedność w małżeństwie i rodzinie oraz o Moc Bożą w wypełnianiu powołania.

Andrzej

Święty Gabrielu proszę o opiekę podczas jutrzejszej operacji i łaskę szybkiego powrotu do zdrowia.

Iwona

O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla Teresy w rocznicę urodzin, o o dobry wybór drogi życiowej, zgodny z wolą Bożą.

Maria

w intencji 20-letniego syna Piotra – o nawrócenie, czystość serca, aby Bóg postawił na jego drodze wartościowych i wierzących ludzi, szczery żal za grzechy i Sakrament pokuty i pojednania

Jagoda

Św. Gabrielu Twojej opiece polecam moje wnuki . Opiekuj się nimi , a starszym pomóż w szkole i zadbaj o ich dobre świadectwo .

cecylia

Św Gabrielu uproś łaskę zdrowia dla Pawła oraz szczęśliwe rozwiązanie dla jego żony Eweliny.

henek

O zdrowie dla mamy Heleny , opiekę św. Gabriela i potrzebne łaski dla całej rodziny.

Brsta

Proszę o dary Ducha Św. dla Marty i Radka oraz Chrzest dla Heleny i Antosi

Stefan

Proszę o uwolnienie z długów.

Dariusz

Za wstawiennictwem Św. Gabriela proszę Pana o to aby nie zabierał jeszcze do siebie mojej teściowej, aby przywrócił jej zdrowie.

Joanna

prosze o pomoc w zdaniu sesji, dostanie etatu, o dobrego meza dla mnie i kolezanek , dobrej zony dla tomka, krystiana, marcina, wyjscie z samogwaltu dla wojka pawla piotra mateusza i czystosc przedmalzenska dla nich

studentka

Dziekując za wszelkie łaski jakie otrzymuje moja rodzina, za 25 lat małżeństwa, za zdrowie, zgodę miłośc małżeńska i rodzicielska oraz pracę proszę o nawrócenie męża i córki. By dobry Bog skruszył ich serca i otworzył na swoją milość. Oraz okazał swe milosierdzie.

Beata

O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Grzegorza w rocznicę urodzin. Duch Święty niech wskaże mu Bożą drogę i Bożą prawdę do walki o dobro i trwałość jego małżeństwa z Edytą. Za ich córeczkę Anielkę.

Maria

Proszę o modlitwę za przyczyną św Gabriela Possenti o nawrócenie, opamiętanie i uwolnienie od gier komputerowych dla Stanisława, o szlachetnych przyjaciół dla niego i o dobrą relację z ojcem. Bóg zapłać – Sylwia

Sylwia

Pragnę się uświęcać, stawać się być coraz bardziej mądrą, światłą, świadomą katoliczką. Proszę o cnotliwą synową wierną Świętej Tradycji, wysłuchaj mnie św Gabrielu Possenti. Amen.

Sylwia

Proszę o modlitwę ku czci św Gabriela Possenti w intencji bardzo chorego Józefa o łaskę zdrowia, przedłużenia życia i pocieszenie dla smutnego syna Mariana. Dziękuję

Wierna

Proszę Cię św. Gabrielu, Ty który ustawicznie wypełniałeś Wolę Boga w swoim życiu o łaskę poznania Jego Świętej Woli wobec mojej osoby oraz o odwagę do kroczenia za Jezusem wraz z krzyżem codzienności.

Rafał

Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę w trudnej sytuacji osobistej, moja Mama jest chora na nowotwór, proszę o łaskę uzdrowienia dla Niej, o uzdrowienie z wieloletniego nałogu nieczystości dla mojego Ojca. Powierzam wszystkie intencje serca Bogu wiadome
Bóg zapłać
Renata

Renata

Proszę o modlitwę o łaskę żywej wiary dla Anny, Tomasza i ich synów.

Andrzej

Proszę o modlitwę, abym odnalazła samą siebie. Św. Gabrielu wstawiaj się za mną!

Maja

Św.Gabrielu pomóż nam w trudnej sytuacji rozinnej. Weź nas pod swoja opiekę.

joanna

Pochwalony Jezus Chrystus!
Proszę o modlitwę ku czci św Gabriela Possenti o rozeznanie powołania i wypełnienie najświętszej Bożej woli dla Sylwii, Sabiny, Jerzego, Jakuba, Dawida, Mikołaja, Anny, Marii, Adriana, Adriana, Tomasza, Wiesławy i Krystyny.
Św Gabrielu Possenti zaopiekuj się chorymi: Ireną, Ireną, Ireną, Małgorzatą, Małgorzatą, Piotrem, Esterą, Katarzyną, Romanem, Romanem, Dariuszem, Dariuszem, Jackiem, Henrykiem, Henryką, Kamilą, Anną, Patryka.
Św Gabrielu Possenti wyzwól Patryka z więzienia – ufam Tobie i zawierzam!

Sylwia

Dziękuję w modlitwie za pomoc w sprawie mojego serca rozmiłowanego w Adrianie. Św Gabrielu Posenti proszę pociesz nas! Boże drogi pokieruj naszą relacją, daj odczuć swoją dobroć, miłość, pokój i obdarz nasze dusze cierpliwością. Św Gabrielu Posenti weź w opiekę Gabrysię i jej rodzinę i spraw żeby usunęła tatuaże. Dziękuję.

Chrześcijanka

Dziękuję Bogu za wszystkie łaski dane do tej pory mojej rodzinie. Gorąco proszę za wstawiennictwem Św. Gabriela o łaskę nawrócenia, szczerego żalu za grzechy, sakramentu pokuty i pojednania dla Bartka, oraz odnalezienia jego drogi życiowej ,a jeżeli taka wola Boża o postawienie na jego drodze dobrej katolickiej kandydatki na żonę z którą będzie podążał właściwą drogą do Boga.

Matka

O łaskę uzdrowienia z depresji i nerwicy lękowej

Robert

O uwolnienie Eryka z nałogu narkotykowego i nawrócenie prosi rodzina

Ewa

Święty Gabrielu, Patronie Młodych!
Proszę Cię o żywą wiarę dla 10 naszych wnucząt i ich rodziców – a szczególnie teraz dla Antoniego i Oliwii, przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
Gabriela

Gabriela

O miłosierdzie Boże dla Anny,aby dobry Bóg ukoił jej ból i dał ulgę w cierpieniu i umocnił ją w chorobie

Maria

Za Marysię, Zosię Agatę, Piotra Leona, Nikodema, Filipa, Lenę, Stasia, Justynę i Krzysztofa-o dary Ducha Świętego, zdrowie duszy i ciała, łaskę wzrastania w mądrości, poznaniu i umiłowaniu Boga oraz rozeznania i wypełnienia Jego Woli w życiu. O boże błogosławieństwo dla całej rodziny oraz w sprawie bogu wiadomej.

Roman

Dziękując Bogu za wszystko za św.Gabriela ,proszę św.Gabriela o pomoc w przygotowaniu Filipa do sak.Bierzmowania (przestało mu zależeć żeby nie zrezygnował)proszę o Dary Duch Św. zdrowie i bezpieczeństwo duszy i ciała, szczerą spowiedz, obronę od zła, Miłosiedzie Boże dla Filipa i jego rodziców i bliskich .

Lidia

Proszę o modlitwę o zgodę w naszej rodzinie,zgodę z sąsiadami,abym wyzdrowiał z choroby psychicznej,przestał palić papierosy,wyszedł z długów finansowych i znalazł dobrą żonę oraz aby ludzie ,którzy chcą nas krzywdzić i krzywdzą odstąpili od tego i nigdy nas już nie prześladowali.

Mariusz

Blagam o cud uzdrowienia dla Sabiny z choroby nowotworowej

ANNA

dziękuję Bogu za życie syna Piotrka i proszę o łaskę nawrócenia, szczerego żalu za grzechy, sakramentu Pokuty i Pojednania oraz postawienia na jego drodze „dobrych” osób, z którymi będzie szedł właściwą drogą do Boga.

dziękuję
Jadwiga

Piotr

Święty Gabrielu ratuj Patrycję, która pogubiła się w życiu . Wyprostuj jej życie i wskaż właściwą drogę .
Święty Gabrielu nadaj sens życia Łukaszowi , pomóż mu powrócić do Boga .

Halina

Błaganie o Królowanie Jezusa i Maryi w naszych sercach, rodzinach, parafiach i w całej naszej Ojczyźnie, o zstąpienie Ducha Świętego do naszych serc i do serca naszej Ojczyzny.

MIKHAEL

Proszę o wiarę i trzeźwość w mojej rodzinie.

Anna

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o drugie zdrowe dzieciątko i pogodzenie tego z pracą.

Anna

Sw.Gabrielu, wspomoz mnie bolesna matke modlitwa do Boga Ojca proszac dla corek Claudii Sabiny Magdy (23,27,28 lat) o laske wiary- nawrocenia ,laske nadziei – zaufanie Jezusowi i zawierzenie się Maryi.
Łaskę milosci – czystosci serca, niech Claudia ochrzci wreszcie dzieciatka -blizniaki, O Maryjo Matko Bolesna, lecz te mlode serca tak poranione grzechami nas rodzicow…
Amen

Matka

Św Gabrielu, błagam o cud, jestem w bardzo trudnej sytuacji finansowej, ratuj moją rodzinę. Samotna mama trzech córek

Renata

Za Maćka chorego na białaczkę

Jadwiga

O otoczenie opieka mojego 16-letniego syna Gabriela, o pokazanie mu wlasciwej drogi i wytrwanie w dobrym.

Elzbieta

Proszę o modlitwę o zdrowie dla Marcina, Marty, Grzegorza i Anny, oraz pomoc w wyborze drogi życiowej dla dzieci.

Anna

Proszę o modlitwę w intencji mojego syna Piotra maturzysty który marzy o studiach medycznych.

Agnieszka

Sw. Gabrielu prosze cie o radosc nieba dla dusz zmarlej Reginy i Zosi,a dla mnie i zony o zdrowie i cudowne zabranie objawow
choroby,jesli jest taka wola naszego Pana i Zbawcy!

prosi MAREK

Marek

By Pan Bóg ukazał, jaka jest Jego Wola w mojej relacji z Dawidem i bym potrafiła ją w pełni przyjąć i wypełnić.

Józefa

Św Gabrielu,
Proszę Cię pomóż mi znaleźć pracę, w której będę realizować swoje talenty i umiejętności.
Pomóż mi otworzyć się na miłość i znaleźć dobrego męża.

Justyna

Proszę o modlitwę w intencji moje uzdrowienia fizycznego (dolegliwości przewodu pokarmowego) i psychicznego (nerwica natrętnych myśli i czynności), lęk), o łaskę całkowitego zaufania Panu Jezusowi oraz o uzdrowienie dla Patrycji (zakażenie paciorkowcem).
Bóg zapłać.

Basia

Święty Gabrielu, proszę wstaw się za mną w intencji którą Bóg zna.
Proszę.

asia

Bardzo proszę o modlitwę we wszystkich intencjach Panu Bogu znanych,O pozytywne rozwiązanie przykrych spraw w pracy i wycofanie się kierownictwa z krzywdzących nas pomysłów i zdanie egzaminu radcowskiego dla Małgorzaty Bóg zapłać

Agnieszka

Święty Gabrielu proszę o uzdrowienie dla mnie na duszy i ciele.

Anna

Święty Gabrielu, proszę Cię najserdeczniej o pokój w sercu każdego członka mojej rodziny; niech zupełnie zniknie niezadowolenie z życia, z dzieci, ze współmałżonka, każde niezadowolenie człowieka z człowieka niech będzie unicestwione mocą Ducha świętego. Niech zaniknie złość na ulubionego przez dziecko psa. Niech się zrodzi i rozwija duch życzliwości, zrozumienia, cierpliwości i pomocy. Proszę o uzdolnienie do spowiedzi dla tych, co mają z nią problem, o chęć do nauki i modlitwy, o uzdolnienie do matematyki dla Zuzi. O pomoc dla Joanny i Zbigniewa – chorych na raka. O uzdrowienie z depresji i zamętu w myślach dla wielu osób w mojej rodzinie.

Anna

Swiety Gabrielu, Ciebie obieram jako szczegolnego patrona dla Kasi, badz jej przyjacielem i opiekunem. Twojemu wstawiennictwu i Twojej opiece polecam jej czas zdrowienia, czas wzrostu, nauki, poszukiwania powolania i drogi zyciowej, Tobie powierzam sprawe doboru przyjaciol na jej drodze, a takze jesli jest to jej powolaniem wyboru meza zgodnie z Wola Boza. Artur

Artur

Bardzo proszę o modlitwę w trakcie Nowenny do Świętego Gabriela w intencji małej Gabrysi. Dziewczynka ma 1 roczek i trzy miesiące. Ma kochających rodziców, Katarzynę i Roberta. Rodzice ochrzcili ją, ale niestety do tej pory nie mają ślubu. Głównie problemy finansowe przyblokowały ślub.. Jak to bywa, wiele jest powodów, by raz odłożony sakrament zrealizować, jak będzie łatwiej.
Modlę się i prosze o wsparcie, by rodzice Gabryjeli zapragnęli mocno błogosławieństwa związku sakramentalnego jak najszybciej oraz by Matka Boza i Św.Gabryjel strzegli ich na wszystkich ich drogach.

Sąsiadka
Joanna

Joanna

Święty Gabrielu proszę za wnuka Juliana o dobre przygotowanie do Sakramentu pojednania i Pierwszej Komunii Św., proszę o radość dla niego, miłość do bliskich, by nauka nie była dla niego trudnością by chętnie chciał zdobywać wiedzę.

Barbara

Prosze’ o modlitwe w intencji uzdrowienia Anny z oponiaka mózgu i o pomoc w zmaganiu sie’ z chorobą dlaniej oraz jej męża i synka m
aksymilianka

Święty Gabrielu, proszę Cię :
– o uzdrowienie Anny z oponiaka mózgu, o pomoc w znoszeniu cierpienia dla niej, jej męża Rafała i synka Maksymiliana.
– o wiarę i Boży pokój w sercu dla Mateusza, uwolnienie z lęków i pomoc w nauce matematyki; o pomoc i opiekę w całym dorosłym życiu z racji osiemnastych urodzin; o mądry wybór drogi życiowej.
– o wypełnienie Bożej woli w życiu Michała, Doroty i Kacperka.
– o przejście do Kościoła Katolickiego dla Wiktorii i jej córeczki Danieli.
– o pojednanie we wszystkich rodzinach mojej rodziny, o wybaczenie wszystkiego, wszystkim przez wszystkich.
– o szczęśliwe rozwiązanie dla Gabrieli.

jadwiga

Proszę o wstawiennictwo św.Gabriela w intencji zdrowia i uleczenia moiej rodziny a zwłaszcza dzieci Antosia i Julii z mięczaka zakaźnego. Proszę o wstawiennictwo św.Gabriela w intencij problemów w nauce dla mojej najstarszej córki Natalki oraz o łaskę szczęśliwego porodu w czerwcu dla mojego najmłodszego syna.
Bóg zapłać.

Monika

Pragnę prosić za wstawiennictwem św. Gabriela o potrzebne Łaski dla Mikołaja i Rozalii oraz o uzdrowienie z nowotworu złośliwego Janiny.

Paulina

Błagam o rozbudzenie mojej obumarłej 57 letniej duszy i wskrzeszenie talentu

Teresa Maria

O Św. Gabrielu ! Twemu wstawiennictwu polecam moje wnuki – Janka , Piotrka , Franka , Helenkę Marysię , Rysia i Różę oraz Mateusza i Zosię .
Opiekuj się Nimi , pomagaj w nauce , prowadź ich do Naszego Pana Jezusa Chrystusa . Miej też w opiece ich rodziców . Niech miłość , zgoda i zrozumienie
panuje w Ich rodzinach .

cecylia

O wytrwanie w postanowieniach wielkopostnych

Żaneta

Proszę o modlitwę w intencji odnalezienia swojego celu w życiu zawodowym i o możliwość realizacji z pasją. Oraz uzdrowienia i uwolnienia duszy i ciała ze skutków grzechów swoich i moich przodków zwłaszcza od strony mamy. Św. Gabrielu proszę Cię wesprzyj mnie na drodze uzdrowienia.

Maksymilian

Proszę o wstawiennictwo i modlitwę w intencji pozytywnie zdanej sesji.

Michał

proszę o modlitwę za moje córki Paulinę i Agnieszkę o łaskę nawrócenia .uwolnienia od wszelkich zniewoleń i uzależnień o naprawę życia i potrzebne łaski i błogosławieństwa

Miroslawa

Proszę o modlitwę za moją pogubiona w życiu Córkę Karolinę.
Proszę o poprowadzenie przez Boga by odnalazła drogę i nawrócenie i nia poszła .Sprawa bardzo pilna.Bóg zapłać.Mama

renata

Św. Gabrielu błagam Cię uproś u Pana Boga Miłosiernego łaskę nawrócenia i uwolnienia z nałogu alkoholizmu Łukasza.Ratuj go.

Janina

Proszę o zgodę w małżeństwie i wzmocnienie więzi małżeńskiej. Proszę o opiekę, potrzebne łaski i błogosławieństwo.

Tomasz

Proszę o modlitwę za małżeństwo w kryzysie Karoliny i Karola oraz Mateusza i Jego żony.
Dziękuję

Renata

Za wstawiennictwem Św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej proszę Najlepszy Ojcze, Boże Nasz o łaskę powrotu do zdrowia dla mojego Taty Grzegorza po operacji serca. Pozwól na stabilizację i powrót do normalnego życia dla niego. Spraw, by po przeżytych doświadczeniach jeszcze bardziej Ciebie miłował.

Magda

Prosze o przyjazn z Jerzym i bym nie zeszla z drogi

Magda

wspomagaj moją modlitwę o uwolnienie wnuka Maurycego z agresywnych zachowań

Maria

Uwielbiając Wszechmogącego Boga za wszelkie łaski udzielona św. Gabrielowi, błagam za Jego wstawiennictwem o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Urszuli, Patrycji, Dominiki,Martyny, Kamili, Dawida, Sylwestra, Justyny i Łukasza. Dziękuję za wysłuchanie prośby.

Agnieszka

Sw.Gabrielu upros u Boga łaskę zdrowia dla mojego jeszcze noszonego pod sercem córki Agatki wnuka Leonka. Prosze również o szczesliwy poród i zdrowie dla Agatki.

Barbara

Szczęść Boże.
Proszę o modlitwę mojego sakramentu małżeństwa uwolnienia zdejmując przekleństwo wszelki diabelski wpływ aby odeszły od mojego męża Leszka żyjącego w cudzołóstwie oraz o szczęśliwy los dla naszych synów i córek abyśmy uzyskali mieszkanie.

ANNA

Swiety Gabrielu prosze o Twoje wstawiennictwo o dobry wynik w leczeniu choroby nowotworowej Malgosia

Malgorzata

Święty Gabrielu ratuj Mateusza , uwolnij go od dziewczyny , ktora ma skłania go do grzechu !

Ela

Proszę o modlitwę za moje relacje i przyjaźń z Kazikiem by nasze relacje i przyjaźń się pogłębiała byśmy codziennie ze sobą rozmawiali, pisali i spotykali się . o dobrego wierzącego męża dla mnie oraz w intencjach mojego serca dziekuje

agnieszka

Z prośbą o znalezienie dobrej pracy

Agnieszka

Chwałą Najświętszym Sercom Jezusa i Niepokalanej! Chwałą Trójcy Świętej! Święty Gabrielu, z Maryją, aniołami i świętymi uratuj Dominika i zostań Jego patronem we wszystkim!!!! Ufam Tobie bezgranicznie!!!

Barbara

O zdrowie i siły do życia Adamowi K., o pomoc w znalezieniu rozwiązania w jego trudnej sytuacji, aby wygrał z depresją i mógł żyć.

Kasia

Chciałbym prosić Boga o uzdrowienie mojej mamy z ciężkiej choroby psychicznej przez wstawiennictwo św. Gabriela…..

Vadim

Św. Gabrielu, wstawiaj sie do Boga Ojca w intencji małej Amelki,Proś o wszelkie łaski i błogosławieńsywo i pomoc w przeprowadzeniu skutecznych operacji , które pozwolą Amelce poruszać się i cieszyć życiem danym od Boga.

Małgorzata

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

Św. Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji cudu poczęcia dziecka w naszym małżeństwie. Lekarze nie dają nam żadnych szans.

Monika Samczuk

Św. Gabrielu proszę Cię o opiekę w szkole nad Jasiem , Piotrusiem i Helenką . Pomóż im uzyskiwać dobre oceny .

cecylia

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia relacji z moją synową Urszulą. Św. Gabrielu pomóż!!!

Barbara

O uzdrowienie mojego kolana, zapłacenie wszystkich rachunków na czas, zdanie egzaminu maturalnego Kingi i Sławka, nawrócenie siostry Marii i męża Ryszarda oraz ślub kościelny Czarka z Magdą (jeśli taka wola Twoja Panie).

ewa

Proszę o modlitwę za mojego syna Krzysztofa (21 lat) O jego dobrą przyszłość, rozwiązanie wszystkich trudnych spraw. O opiekę Matki Bożej i błogosławieństwo.

Dorota

Św. Gabrielu proszę uproś Maryję o łaskę wiary dla Sylwii i Kasi, o Boże prowadzenie w ich życiu oraz zdrowie dla Izabeli.

Grażyna

Dobry Panie, dawco życia dziękuję za to że synowa zaszła w ciążę, proszę Cię za przyczyną Św. Gabriela o prawidłowy rozwój dziecka, o wzrost, zdrowie synowej i dziecka a potem o szczęśliwe rozwiązanie. Św. Gabrielu opiekuj się całą rodzina i wstawiaj się za nami.

Joanna

Święty Gabrielu ratuj Marka. Uwolnij go od gier komputerowych i spraw aby stał sie na nowo ojcem i mężem .

Elzbieta

Św.Gabrielu uproś Maryję o zdrowie dla Oli i Sebastiana, zaopiekuj się nimi, oraz zaopiekuj się ich rodzicami, żeby podejmowali właściwe decyzje dot. ich życia.
Niech Bóg i Maryja opiekują się nimi i prowadzą całą ich rodzinę.

Hanna

Św Gabrielu, proszę o zdrowie i miłość dla mojej rodziny.

Justyna

Św. Gabrielu proszę Cię wstawiaj się za naszymi dziećmi. By dobry Bog wzbudził w nich pragnienie służenia Mu, motywacje do pracy nad sobą, chęć do nauki – a wszystko ze względu na Niego samego.

Agnieszka

Za wstawiennictwem sw Gabreila prosze o laske nawrocenia rodziny i uwolnienia syna Mariusa z nalogow zeby zaczal sie leczyc psychiatrycznie

alicja

Św. Gabrielu, proszę o uzdrowienie z lęków, które utrudniają moje życie od wielu lat. A także o nawrócenie naszego syna, który dostał się pod wpływy satanistów.

Czarek

Swiety Gabrielu prosze w intencji o moje zdrowie uzdrowienie z choroby nowotworowej – Malgosia

Malgorzata

Święty Gabrielu proszę w intencji mojej córki Magdaleny aby realizując swoje szlachetne cele życiowe nigdy nie zatraciła więzi z Bogiem.

Maria

Święty Gabrielu, dziś dowiedziałam się o Tobie… W dniu, w którym tak potrzebna jest Święta Pomoc mojemu synowi. Jest na bardzo trudnym życiowym zakręcie (boi się, że straci pracę – ale przecież Ty Święty to wiesz i wierzę, że dlatego przyszedłeś właśnie dziś). Proszę wesprzyj naszą modlitwę w tej intencji – żeby wybrnęli z tych problemów. I za Swoim wzorem – napełnij ich odwagą i pomóż skutecznie działać. Z ufnością – w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.

Barbara

Proszę o wstawiennictwo u Tronu Boga Najwyższego Naszych Świętych za małym Miłoszkiem Mączyńskim który został odebrany w UK i przebywa prawdopodobnie w Glasgow , aby wrócił jak najszybciej do swojej kochającej rodziny do Taty Sławomira który nie śpi po nocach. O Miłosierdzie Boże ulituj się nad tym dzieckiem i sprowadź z powrotem do Polski, Błagamy o modlitwę

Lucja

Proszę o modlitwę za mojego chorego męża Witolda, który nie chce podjąć leczenia psychiatrycznego, uważa, że go nie potrzebuje, a nikt już nie może z nim wytrzymać. Proszę o modlitwę za nasze dzieci, aby zagoiły się ich rany i odczuły, że są kochane przez Boga, aby w naszej rodzinie zapanował pokój. Św. Gabrielu módl się za nami.

Anna

O łaskę pokoju i uzdrowienia na poziomie emocjonalnym dla mojej córki Weroniki i opiekę Matki Bożej na każdy dzień jej życia prosi ojciec Radosław

Radosław

Święty Gabrielu, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji nawrócenia mojej żony oraz o jej otwarcie na życie. Oręduj, proszę, u Pana naszego Jezusa Chrystusa w tej intencji.

Marek

Św. Gabrielu proszę o wstawiennictwo w rozwiazaniu trudnej sprawy rodzinnej

Krzysztof

Św. Gabrielu proszę uproś u Matki Bożej łaskę nawrócenia i łaskę prawdziwej wiary dla Damiana i Darii i ich dzieci Juliana i Elizy i szczęśliwego małżeństwa dla Artura i Natalii.

Teresa

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia dobrej pracy dla mnie. Dziękuję.

Przemysław

Proszę o modlitwę za mnie i za mojego chłopaka Zolego, o łaskę wiary dla niego oraz o przemianę naszych serc. Powierzam naszą relację Bogu przez wstawiennistwo św. Gabriela. Niech się dzieje Twoja wola Panie, nie nasza.

Anna

Prosze zebym miał możliwość powrotu do mej kochanej ojczyzny Polski. A zeby to sie spełniło to bym musiał wygrać w totolotka 1 milion zeby sę mieszkanie kupić i miec za co żyć. Bo jestem inwalidą na wózku z 600 zł Polskej renty i 145 € Niemieckej. Jesten samotny. To jest moja intencia.

Henryk

Św Gabrielu jeszcze Ciebie nie prosiłam o wstawiennictwo za moim małżeństwem, uzdrowieniem Norberta i prace dla niego. Westchnij za nas!

Monika

Święty Gabrielu, bardzo proszę o wstawiennictwo w intencji znalezienia pracy dla mnie, takiej która podoba się Panu Bogu.

Roman

Proszę o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji uzdrowienia mojej żony Grażyny.

Andrzej

Matko Bolesna,proszę wyprostuj moje rodzinne ścieżki, uwolnij nas od nałogów,ulecz rany serca i duszy, wypros u Syna to co jest potrzebne mnie i moim dzieciom według woli Bozej. Dziękujęza wszystkie otrzymane łaski. Wspomoź Martę i jej rodzinę.

Iwona

Proszę w intencji o wypełnienie życiowej misji Izy, Basi, Gabrysi, o. Augustyna, o.Leszka, o. Dobromiła, ks. Arka, ks Jacka, o potrzebne dla nich dary i łaski, wolność wewnętrzną, a także uzdrowienie z lęków, zranień, natręctw i ochronę przed złym duchem i jego zasadzkami.

Iza

Proszę o modlitwę za Leona – o wyzdrowienie z ciężkiej choroby.

Ewa

Sw. Gabrielu, wstaw sie za mna prosze abym dostala dobra prace, bron mnie i syna od wszelkiego zlego, niebezpieczenstw, umacniaj nasza wiare.

Danuta

Sw Gabrielu prosze o Twoje wstawiennictwo o uzdrowienie z choroby nowotworowej Malgorzata

Mzlgorzata

Proszę o Cię Św Gabriel o szczęśliwe rozwiązanie dla Asi aby ona i jej mel stworzyć wyzdrowieli proszę o jej nawrócenie i jej meza

Agnieszka

Święty Gabrielu, proszę Ciebie o łaskę nawrócenia się mojego męża, o zerwanie przez niego z życiem w grzechu cudzołóstwa, o uzdrowienie i odrodzenie naszego małżeństwa, Gabrielu pomóż… Ratuj nas…

Marzena

Św. Gabrielu proszę Cię o Twoje wstawiennictwo u Boga i Matki Bożej Różańcowej o błogosławieństwo w sprawach, które noszę w sercu. Od wielu miesięcy zmagam się z ciężką depresją i stanami lękowymi, do tego mój organizm zaatakowała bolesna choroba, straciłam wiarę w lepsze jutro. Często ze łzami w oczach boję się o moją przyszłość. Modlę się o swoje zdrowie, ale proszę, aby Bóg obdarzył zdrowiem mojego męża, i naszych bliskich. Polecam Twojemu wstawiennictwu nasze problemy finansowe, nawet tutaj psuję się, ja nie mogę pracować, mój kochany mąż pracuje ciężko, aby utrzymać dom. Ma ciężką pracę, gdzie szef wykorzystuje swoich pracowników do maximum możliwości. Proszę Cię św. Gabrielu o Twoją pomoc, taką cudowną interwencję. Wiem, że Bóg może wszystko, a Tobie nie odmówi niczego. Ja obiecuję z mężem wspierać dzieła, którym patronujesz, ale na miarę swoich możliwości szerzyć Twój kult. Zawsze uważałam, że święci są drogą do Boga. Obiecałeś deszcz cudów, wiem, że marna ze mnie istota, ale proszę Cię o cud w naszym życiu. Polecam Twojemu wstawiennictwu wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, zwłaszcza te mi bliskie.

Dorota

O obronę Sakramentalnego Małżeństwa w sercu małżonki Anny i jej nawrócenie. Przyjdź Duchu Święty, przez potężne wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi, Twojej Umiłowanej Oblubienicy.

Artur

Proszę całym sercem za wstawiennictwem św. Gabriela o pojednanie naszej skłóconej rodziny o nawrócenia dla nas. Błagam , by Janek zechciał zdawać maturę i dobrze się do niej przygotował. O wypełnienie sie woli Bożej w nas. Amen

mAGDALENA

Szczęść Boże,

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Doroty, jej brata Andrzeja i ich matki o uzdrowienie duszy i ciała oraz uwolnienie.
Bóg zapłać.
Z Bogiem,

Elżbieta

Sw.Gabrielu prosze za Twa przyczyna o laske uzdrowienia dla Pawla, o pojednanie i nawrocenie w rodzinie.

Anna

Prośba błagalna o modlitwe za moją rodzine
i odcięcie wszelkiego zła i uwolnienie od zniewoleń mojego męża Piotra.

Katarzyna

Proszę o łaskę uzdrowienia serca i nerek ukochanego Męża…
Bóg zapłać za każdą modlitwę…

Agnieszka

Św. Gabrielu, proszę uproś Maryję o łaskę wiary dla moich synów Piotra i Pawła, zaopiekuj się nimi, módl się o dobre decyzje w ich życiu, aby Bóg ich prowadził i Maryja.

Ewa

Św. Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo w zdiagnozowaniu choroby trwającej od kilku lat i o łaskę uzdrowienia z Tej choroby.

Ula

Święty Gabrielu Possenti proszę Cię o uzdrowienie mojej teściowej z nowotworu, proszę o pracę dla mnie taką, którą będę mogła godzić z życiem rodzinnym.

Asia

Najukochanszy Boże Ojcze, bardzo Ci dziękuję za miliony łask które otrzymałam i w szczególności za te wszystkie za które nigdy nie podziękowałam bo traktowałam jako oczywiste i należne.Jednocześnie bardzo Cię przepraszam Najukochanszy Boże Ojcze że ciągle z czymś do Ciebie chodzę i Cię ciągle obarczam moimi problemami, problemami innych ale po prostu wiem że zawsze mogę na Ciebie liczyć, wiem że mnie bardzo kochasz i zawsze Jesteś.Dziękuję za wszystko.love

Dorota

Św. Gabrielu proszę zanieś modlitwy moje do Boga w sprawie o całkowite obkurczenie migdałków i o zniknięcie płynu w uszach, o prawidłowy słuch, poprawę koncentracji i pamięci u Piotrusia, a u teścia Ryśka niech zginą wszystkie komórki rakowe, które w jakikolwiek sposób dokonały spustoszenia w jego organizmie, niech mój syn i teść zostaną uzdrowieni w IMIĘ Jezusa Chrystusa, a Ty św. Gabrielu dopomóż. Amen

Magda

Święty Gabrielu, proszę módl się za mnie bym zaliczyła semestr zimowy i letni też i bym zdążyła napisać pracę magisterską a w czerwcu tego roku bym ostatecznie zdążyła się obronić. Błagam Cię też o modlitwę w sprawie mojej pracy zawodowej, by moja pani Dyrektor została i abym miała umowę na stałe w tym konkretnym miejscu pracy. Amen

Magda

Święty Gabrielu, proszę módl się za mnie bym zaliczyła semestr zimowy i letni też i bym zdążyła napisać pracę magisterską a w czerwcu tego roku bym ostatecznie zdążyła się obronić. Błagam Cię też o modlitwę w sprawie mojej pracy zawodowej, by moja pani Dyrektor została i abym miała umowę na stałe w tym konkretnym miejscu pracy. Amen

Magda

Proszę św.Gabrielu o łaskę żywej wiary, o uczestniczenie w niedzielnej Eucharystii Agaty, Kamila i Jasia, Mateusza Ewy i Kubusia. Proszę o uwolnienie od palenia papierosów Mateusza . Sw. Gabrielu uproś łaskę nawrócenia i odpowiedzialności za rodzinę dla Krzysztofa, proszę też o zdrowe oczy dla mnie, Leszka, Janusza i Krystyny. Uproś łaskę uzdrowienia z nowotworu Grzegorza .

Barbara

Proszę o łaskę dobrego rozwiązania i błogosławieństwa Bożego na czas narodzin naszego czwartego dziecka Radosław i Monika

Radek

Bardzo proszę za wstawiennictwem św. Gabriela o znaleźenie sensu życia.

Kamil

Proszę Św.Gabrielu wstawiaj się za moją córką Dominiką.Proszę dla niej o zdrowie duszy,ciała i umysłu,o szczerą i dobrą spowiedź.

Joanna

Poproszę o uzdrowienie serca i duszy dla mojej córki Julii,o jej łaskę nawrócenia i uzdrowienia relacji między Julią i rodziną

Małgorzata

Święty Gabrielu, proszę Cię o wyproszenie łaski zdrowia dla mojej Mamy Anny. Obiecuje wspierać takie inicjatywy oraz robić w życiu rzeczy, które maja większy sens i niosą pomoc innym.
Jezu ufam Tobie!

Natalia

błagam cię Mój Boże o uzdrowienie małżeństw moich córek Oli i Marysi o uzdrowienie ciała i ducha dla mnie o łaskę wiary dla mojego męża i o pomoc w podjętej inwestycji dziękuję za wszystko co otrzymuję codziennie od Ciebie Panie.

wiesława

Nie Gadać Przyjaźń ? To już 7 lat jak w noc sylwestrową. Często Budze się w nocy o 1 gdy umierała …. Nie ma z kim ” gadać , przyjaźń ..? Żal Lzy

Ewa

Proszę Cię Najukochanszy Boże Ojcze o uzdrowienie małżeństwa mojego Kuzyna.Proszę o uzdrowienie Anki z materializmu.Proszę aby Julka nie wychowywala się w cudzołóstwie.Proszę też za kuzyna Pawła aby nie słuchał we wszystkim tylko mamy skoro jest mężem i ojcem.Proszę za Ciocię Zenie by nie wtrącała się w małżeństwo syna.Dziękuję Boże Ojcze Drogi za udana operację nogi Adama.Dziękuję Ojcze kochany za cudowny zespół chirurgiczny, za lekarzy z sercem. Proszę za moich chrzesniakow zwlaszcza za Rafała o uzdrowienie z mutyzmu i innych chorób zwłaszcza uzależnień cyfrowych.Dziękuję Boże Ojcze Drogi za Chrzesniaka Macka.Dziękuję że lubi Kosciol i naukę to jest Wielka Wielka Laska.Dziękuję za Święta zwłaszcza za mamę która miała tyle pracy z tymi Świętami.Prowadz nas Boże Ojcze Kochany bo bez Ciebie się gubimy.

Dorota

Proszę o łaskę wiary, o pomoc w nauce dla mojej córki Olivii i rozwiązanie problemów mojej rodziny.

Paweł

Proszę Świętego Gabriela o zdrowie dla mojej mamy, chorej na nowotwór i rozwiązanie problemów mojej rodziny. Proszę również o wstawiennictwo w tych sprawach Sługi Bożej Rozalii Celakówny i Świętej Gemmy Galgani oraz Świętego Józefa.

Paulina

Prosze o laske wiary, uzdrowienia z nerwicy i zalozenia rodziny.

Hubert

Prosze Cie Święty Gabrielu wstawiaj sie za moja Córka Magdalena u Pana Boga,prosze o zdrowie duszy i ciała dla niej.

Joanna

Prosze Cie Święty Gabrielu wstawiaj sie za moja Córka Magdalena u Pana Boga,prosze o zdrowie duszy i ciała dla niej.

Joanna

Św. Gabrielu bardzo proszę Cię o natchnienie duchowe i pomoc w nauce dla Weroniki a także wsparcie dla Łukasza w walce z nałogami i agresją. Wskaż nam drogę jak mamy rozwiązać nasze problemy. Jezu ufam Tobie

Anna

witam

proszę o modlitwę o zakup jak najlepszego domu dla mojej rodziny
aby Pan Bóg kierował moimi decyzjami

oraz

podziękowanie za klientów na moje mieszkanie

Piotr z Lubonia

PIOTR

Bardzo proszę o porozumienie z sąsiadami i uratowanie mojego mieszkania od wyroku nakazu rozbiórki.

Aneta

Proszę o modlitwę w intencji ostatecznego zerwania z nałogiem pornografii (masturbacji) oraz z nałogiem nieumiarkowanego sięgania po słodycze. Proszę także o łaskę wzajemnego przebaczenia dla mnie i mojej rodziny oraz łaskę znalezienia odpowiedniej dla mnie pracy i wytrwania w czystości i pracowitości. Bóg zapłać! Amen.

Jakub

Św.Gabrielu znajdź dla mnie dobrego mężczyznę – męża.

Agata

Św. Gabrielu proszę o wyjednanie łaski głębokiej wiary dla syna.

Mariusz

Św. Gabrielu proszę wyjednanie Bożej łaski wytrwałości w trzeźwości dla brata.

Mariusz

Najukochańczy Boże Ojcze, proszę Cię Boże Ojcze Drogi za Mary Wagner, która znów jest we więzieniu za swoja działalność pro-life. Proszę o cud by nie musiała spędzać świąt Bożego Narodzenia w kanadyjskim więzieniu jak jakiś bandyta. Bardzo Cię proszę za prawo we Francji aby ludzie pro-life nie byli ścigani i karani.Bardzo Cię proszę za polskich działaczy aby nie musieli kształcić Policji w zakresie co to jest aborcja, eutanazja i jak to się ma w relacji do: nie zabijaj. Dziękuję za prawników Ordo Juris, inicjatywy citzens-go i każdego człowieka z nimi związanego.

Bardzo Cie proszę o moją prace zawodową by poszła w takim kierunku jakim Ty chcesz. Gdzie mnie poślesz tam pójdę.Ty wiesz najlepiej jak wyglądają moje własne wybory i moje własne pomysły.Proszę o Światło dla Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Kataru, Iraku i o Dar Chrześcijaństwa dla tych krajów. Zechciej otoczyć swą opieką i swym patronatem zbliżające się Święto to Narodowe Państwa Katar.

Proszę za Mamę, za Jej wizytę lekarską, za Jej lekarzy, pielęgniarki, sanatorium, za Święta Bożego Narodzenia i żebyśmy się znowu nie pokłóciły. Błagam dla mnie o Łaskę Pokoju, Dar Akceptacji mojego życia, bo robię się sfrustrowana, bezsenna, zmęczona, zła i agresywna. Błagam by Mama zrozumiała i uwierzyła że w głębi duszy ja jestem szczęśliwa. Proszę za Ojca Fabiana Błaszkiewicza o powrót do Kościoła Katolickiego bo bardzo mi Go brakuje w Kościele Katolickim a Tu jest Pełnia Życia. Boże Ojcze Drogi jak Dobrze że Jesteś. Dziękuję za Twoją Opiekę, Troskę, Czułość i Prowadzenie. Jesteś Jedyną moją motywacją.Jedyną Osobą dla której chce mi się cokolwiek robić jeśli w ogóle. Dziękuję za Twoją Miłość.Tak bardzo Cię kocham. Tak bardzo Cie kocham i bardzo za Tobą tęsknię.

Dorota

Prosze o uzdrowienie Wojciecha ojca piątki dzieci ktory chce słuzyc swojej malzonce dzieciom i Bogu!

WOJCIECH

Mateńko Niepokalan,
błagam o łaskę wyrwania z sideł szatana mojego syna Piotra, który wdała się w niewłaściwe srodowisko młodych ludzi, gdzie tylko jest zabawa i Imprezowanie bez Boga. Aby wrócił na właściwą drogę i przystapił do sakramentu Pokuty i pojednania, o szczery żal za grzechy i pośluszeństwo Panu Bogu. Abyś Mateńko wybłagała właściwe relacje ze mną (mamą). Aby podjął pracę i nie uciekał z domu w uzależnienia. Dziękuję Ci Maryjo!

Jadwiga

Św. Gabrielu wyprosić łaskę uczenia się dla moich dzieci. Ty wiesz … Dziękuje

Roksana

Św. Gabrielu proszę uproś uwolnienie dla naszego małżeństwa od zależności od osób, które od ponad 8 lat niszczą naszą jedność małżeńską siejąc zamęt i wprowadzając do naszych serc nienawiść i gniew przeciwko sobie, od ich manipulacji i wpływu jej na nas. Uchroń naszą rodzinę, mnie i mojego męża Adama nasze małe dzieci: Maje, Antosię, Karolka i Gabrysię; wyproś dla nas szacunek społeczny i wsparcie, nowy dom; morze miłości i przebaczenia.

Marzena

Swiety Gabrielu prosze o Twoje wstawiennictwo za mnie o uzdrowienie z choroby nowotworowej Malgosia

MAGGORZATA

Św.Gabrielu,proszę Cię wyproś miłosierdzie dla nas,zgodę w rodzinie. Bardzo proszę o łaskę wiary żywej, miłości do Pana bez względu na okoliczności oraz uzdrowienie duchowe i fizyczne dla Kazi i dla mnie. Niech w naszym życiu wypełni się wola boża.

Beata

o łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej męża

Stanisław

św. Gabrielu proszę Cię o wsparcie modlitewne w chorobie nowotworowej aby cierpienie nie przesłoniło Juliannie miłosierdzia Bożego i życia wiecznego

Julianna

Św. Gabrielu powierzam Ci chłopców: Daniela, Patryka i Pawełka
otaczaj ich swoją pomocą, wyproś im nawrócenie i potrzebne łaski do życia w świętości
oraz powrót do kościoła dla ich rodziców będących po rozwodzie .

Beata

Matko Najświętsza proszę Cię, wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Iraku, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za osoby konsekrowane aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.

Jakub

Św. Gabrielu, módl się za mnie, męża Piotra i syna Tomasza o Boże miłosierdzie, całkowite nawrócenie i życie w świętości. A dla mnie, szcz. w tym Adwencie o radykalizm w tym co pan ode mnie chce, o uwolnienie od świata, siebie, miłości własnej, wszelkich namiętności, a teraz szcz. umartwienie zmysłów i radykalizm w tym oraz prawdziwe nabożeństwo do NMP, miłość Bożą i radykalizm w pójściu za Panem, słuchanie Go, bycie dyspozycyjną i pełnienie woli Bożej oraz wdzięczność we wszystkim.

Sylwia

Za Edytę i Grzegorza, aby, dobry Bóg pomógł im wyjść z bolesnej sytuacji, a oni umocnieni łaskami płynącymi z sakramentu małżeństwa stali się jednością. Za ich córeczkę by mogła się cieszyć mamą i tatą.

Maria

Św. Gabrielu , proszę Cię , wyproś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa , łaskę opieki Boskiej dla małej Zosi , aby Jej mama dobrze się Nią opiekowała i zaprzestała złych wyborów . Jezu , Ty się tym zajmij za przyczyną Św. Gabriela .

cecylia

Św. Gabrielu , bardzo Cię proszę , wyproś u Boga łaskę memu synowi Andrzejowi , aby szybko sprzedał mieszkanie i poradził sobie z bardzo trudną sprawą sądową .

cecylia

Proszę o wiarę w mojej rodzinie.

Anna

Sw Gabrielu, prosze o laske nawrocenie dla corki Nikol, laske zdrowia na ciele i na duchu.

Elzbieta

Św.Gabrielu, uproś dla Alberto łaskę wyzwolenia się z nałogu palenia papierosów, sprawiedliwą zapłatę za powierzoną mu pracę, znalezienia pracy dla Agnieszki, aby wspólnie mieli godne warunki życia i wychowywania dzieci..Melanii i Lucaska….Panie Jezu, błogosław naszym wszystkim dzieciom i wnukom na pokonywanie trudów każdego dnia….

mama i babcia Zofia

Zofia

Szczęść Boże,
bardzo proszę o modlitwę w sprawie znalezienia pracy dla mnie.
Z Panem Bogiem.

Roman

W podziękowaniu za otrzymane łaski i przeciwności losu. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Bądź wola Twoja! O Matko weź to w swoje ręce, pokieruj mną! W intencjach Krystyny, Beaty, Anety, Jolanty, Joanny, Katarzyny, Leszka, Rafaelle, Macieja, Magdaleny, Wioletty, Kingi, Waldemara oraz osób z grup modlitewnych, do których należę oraz osób, które za mnie się modlą i za które powinnam się modlić. Łaskę uzdrowienia dla Edyty, Renaty, Huberta, Roberta i Grażyny. Opiekę Matki Bożej dla Ks. Zdzisława, o. Bruno w ich kapłańskiej posłudze. W intencji Br. Grzegorza i Br. Janusza, S. Tomaszy, S. Katarzyny, S. Antoniuszy, S. Dominiki. W intencji osób korzystających i posługujących w zespole Łączy nas Jezus!

Beata

Proszę o modlitwę i wstawiennictwo Maryji wraz z całym niebem o żone katoliczke dla mojego syna, a przede wszystkim aby się nie wstydził Boga,był mu posluszny i szedł z nim przez życie.

Jacek

Św Gabrielu, proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa przed rozbiciem.

Justyna

O uwolnienie moich dzieci od wszelkiego zła, o uwolnienie Jakuba od tikow i moczenia się, o to żeby tylko Jezus Chrystus był ich jedynym panem i królem.

Renata

Święty Gabrielu prosimy o pomoc dla Krzysztofa w znalezieniu dobrej pracy. Jezu Ufam Tobie.

Kazimierz

Proszę o modlitwę do Świętego Gabriela, o uwolnienie od bólu barków dla Reginy, o uwolnienie od arytmii serca, prostaty, zaćmy,bólu nóg dla Kazimierza. O zdrowie dla Kasi, o uzdrowienie fizyczne i duchowe dla Wiktorii i Agnieszki. Jezu Ufam Tobie.

Kazimierz

Święty Gabrielu pomóż młodym zbliżyć się do Pana Boga -Agnieszce,Agacie,Michałowi i Kasi, Pawłowi,Grzegorzowi,Renacie i członkom ich rodzin.Prosimy o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy Michała. Jezu Ufam Tobie.

Kazimierz

Święty Gabrielu prosimy o pomoc w znalezieniu dobrej pracy dla Krzysztofa. Dopomóż.

Kazimierz

Jezu Bądź Błogosławiony teraz i na wieki !
Święty Gabrielu Possenti od Matki Bożej Bolesnej zachęceni Twymi obietnicami, iż będziesz przychodził i pomagał – potrzebującym Miłosierdzia Bożego i Łask Bożych. Patrząc w twe zatroskane i kochające oczy pełne współczucia – Zapraszamy Cię do życia naszej rodziny – ośmielamy się prosić Ciebie o wstawiennicze Modlitwy za naszą rodzinę: Za Pawła i jego żonę Małgorzatę i jej mamę o przemianę ich serc i zdrowie. O wszelkie łaski dla ich synka. Dla Dawida o zdrowie i uleczenie z długoletniej choroby – wiadomej Bogu oraz o przyjęcie Sakramentu Bierzmowania. Dla żony o uzdrowienie z choroby raka i wielu innych chorób. I dla mnie z bólów nogi po wypadku i operacji, z bólów przepukliny, reumatyzmu, serca. Dla Wandy jej męża i syna oraz dla Tadeusza i jego rodziny prosimy o uczestniczenie w Mszach Św. i przyjmowaniu Komunii Św.

Przybądź Św. Gabrielu Possenti ze swoją Misją na Chwałę Boga – Syna Bożego Jezusa i Ducha Świętego – AMEN,AMEN, AMEN.
Prosi Andrzej.

Andrzej

Św. Gabrielu Possenti błagam Cię o wstawiennicze uzdrawiające modlitwy – mam guzy w lewej i prawej piersi, reumatyzm, cukrzycę, nawracające stany zapalne nerek i pęcherza, kamica nerek, nawracające ropne stany zapalne zatok górnych i dolnych, złe krążenie, drętwienie lewej ręki i palców, trzęsąca się ręka prawa. Jezu uzdrów mnie – tak jak już czyniłeś wiele razy. Dziękuję….

Basia

dziękuję Ci Boże Ojcze Drogi za Twoją opiekę nad moja mamą.Dziękuję w szczególności, że zsyłasz Jej dobrych lekarzy chociaż wolałabym żeby ich nie potrzebowała. Ale dziękuję, że trafia na lekarzy z sercem.
Proszę za moją zawodową pracę, która sam wiesz jak zawsze była ważna. Proszę Boże Ojcze Drogi za moje projekty arabskie. Spraw żeby toczyły się tak jak Ty uważasz za stosowne bo inaczej to nie ma to sensu. Proszę w szczególności za wszystkie kwestie irackie, teraz za święto arabskie ZEA i wszystkie kwestie poboczne o których Ty sam wiesz najlepiej a ja sama się bardzo gubię i jestem bardzo, bardzo zmęczona.Proszę abym po reorganizacji miała projekty które Ty wybierzesz dla mnie.love

Dorota

Prosze o modlitwe za moje małżeństwo w kryzysie gdyz maz ma kochankę i miota sie z myślami co robic.prosze o dar przemiany serca męża i milosc meza do mnie prosze o ducha walki w odbudowywaniu malzenstwa.prosze o modlitwę za ta kobieta zeby zostawila mojego meza i znalazla szczescie u boku swego meza i dzieci i zeby sie zblizyli do boga.bog zaplac

Maria

Prosze o modlitwe za moje małżeństwo w kryzysie gdyz maz ma kochankę i miota sie z myślami co robic.prosze o dar przemiany serca męża i milosc meza do mnie prosze o ducha walki w odbudowywaniu malzenstwa.prosze o modlitwę za ta kobieta zeby zostawila mojego meza i znalazla szczescie u boku swego meza i dzieci i zeby sie zblizyli do boga.bog zaplac

Maria

Proszę, aby Michał nawrócił się z satanizmu i naprawił ogrom zła, które wyrządził Bogu i mnie. Proszę o siły do znoszenia mojego odrzucenia, upokorzenia, fałszywych oskarżeń, niszczenia przez Michała mojego życia zawodowego.

Dorota

Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św Gabriela za całą rodzinę, która żyje z dala od Boga. Bóg zapłać.

OJoanna

proszę za o, Fabiana Błaszkiewicza o jego powrót do Kościoła Katolickiego.

Dorota

Święty Gabrielu proszę Cię o uzdrowienie mojej ręki

Bogusława

Bratowa księdza Piotra jest w szpitalu 5 miesiąc ciąży- stan na dziś jest więcej niż niepokojący proszę serdecznie o modlitwę dziękuję z Panem Bogiem

Anna

Św. Gabrielu, proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, złych emocji; oczyszczenie serc, uzdrowienie z licznych chorób oraz czystość , mądrość i Bojazń Bożą dla Martyny i jej bliskich. Dziękuję .

Katarzyna

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Bogusława o uwolnienie z nałogów ,kłamstw,o miłosć ,mądrość,zgode ,zdrowie.Monika z dziecmi Karolem i Karolina

Monika

Proszę o powrotacji Córki Anny o powrót do sakramentów i zdrowie oraz o wiarę dla zięcia i stałą pracę.

Hanna

Proszę o nawrócenie mojej córki Danieli i zdrowie dla niej, o potomstwo dla mnie i mojego męża Rafała, o zaprzestanie picia alkoholu przez męża i teścia.

Beata

Przez wstawiennictwo Św Gabriela proszę o zdrowie i nawrócenie dla taty. Dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę nad nim. Proszę o modlitwę za zmarłych dziadków.

Kasia

Sw Gabrielu prosze wypros nawrocenie dla corki Katarzyny oraz wnuczek Ani i Izabeli oraz ich rodzin prosi babcia

Urszula

Przez wstawiennictwo Św.Gabriela proszę o łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej mojego brata I bratowej, jestem bezsilna w walce o nich.
Proszę też o łaskę wiary dla mojego syna.

Gabriela

Proszę św. Gabriela o pomoc w pomyślnym załatwieniu spraw emerytalnych i naprawieniu relacji z córką.

Hanna

Bardzo prosze o modlitwe i Msze Swiete w miesiacu listopadzie za wszystkich zmarlych z mojej rodziny i rodziny Wojtka oraz za zmarla sasiadke . Z Panem Bogiem 🙂

Magdalena

Dziękuję dobremu Bogu za św. Gabriela… przez Jego modlitwy i wstawiennictwo powierzam miłosierdziu Boga moich bliskich: Urszulę Patrycję Dominikę Martynę Kamilę Dawida i Łukasza. I dziękuję za łaskawą pomoc.

Maria

św Gabrielu, powierzam Twojej opiece moich młodych synów
Piotra i Pawła, prosząc o dobre wybory życiowe dla nich, łaskę wiary, miłości do Boga i Maryi, o prowadzenie Ducha Świętego, łaskę czystości, nawrócenie. Dziękuję.

Ewa

Sw Gabrielu prosze Cie o wstawiennictwo dla Zosi aby zaakceptowala swoja plec, pokochala wole Boza i otrzymala potrzebne laski podczas pielgrzymki do Medjugorie. Dziekuje Ci.

Julia

Sw. Gabrielu, prosze cię o wyproszenie mi u Boga łaski wiary, że Bóg mnie kocha. O umocnienie mnie w wierze i ufności Bogu,których tak mi brakuje. Wyproś mi u Boga uwolnienie od pychy, egoizmu i egocentryzmu. Niech Bóg przemieni moje serce ,obdarzy mnie pokorą, o Miłość w moim sercu do Boga i do bliźniego, o uwolnienie mnie od ciągłego lęku i strachu. Proszę wstawiaj się za mna u Boga aby mnie w pełni nawrócił i abym oddała mojego życie i serce Jezusowi bez żadnych zastrzeżeń i warunków.
Chwała Panu!

Ewa

Proszę sw. Gabryjelu o wiarę dla siostrzeńca przystapienie do sakramentu bierzmowania i podjęcie dalszej nauki w szkole sredniej.

Lidia

Proszę o łaskę znalezienia dobrej pracy.

Roman

O uwolnienie o zniewolen dla Iwony, Krzysia i Madzi.

Iwona

Przez wstawiennictwo św.Gabriela proszę o łaskę cudownego powrotu do zdrowia dla Anieli.

ANTONI

św Gabrielu gorąco proszę o wstawiennictwo za Bartkiem u Boga o łaskę wiary, dobrą spowiedź i nawrócenie, o dobrą pracę i dobrą żonę. Z góry z całego serca dziękuję.

mama

Chciałabym prosić o modlitwę za mojego 23-letniego syna, który pogubił się w życiu, piję, zadaje się z nieodpowiednim towarzystwem. Bardzo przeżył śmierć swojego starszego brata, który zmarł 8 grudnia 2015 roku w wieku 23lat. Dziękuję bardzo, bo jednego syna już straciłam.

Monika

Proszę o szczęśliwe życie, o całkowite uzdrowienie, o życzliwych ludzi w swoim życiu, dobre relacje oraz błogosławieństwo i prowadzenie w tym co przede mną

Ania

Sw Gabrielu ratuj moje małżeństwo i rodzinę
Chroń moja córkę Ule.

Lidia

Św. Gabrielu, wstawiaj się u Boga za Maksymilianem o całkowite uleczenie z depresji i myśli samobójczych. Spraw by odzyskał sens życia, poznał dobrych przyjaciół i zaczął wierzyć w siebie. Bardzo Ci dziękuję!

Barbara

Proszę o łaskę wyjścia z pętli kredytu,
o łaskę znalezienia dobrej i satysfakcjonującej pracy, abyśmy ja i moja rodzina mogli godnie i swobodnie żyć.

Marek

Prośba o potrzebne uzdrowienie duszy, łaskę zrozumienie konieczności dobrego przeżycie i podjęcia Sakramentu Pojednania dla Agnieszki

Jadwiga

Św. Gabrielu, proszę o zdrowie dla mojej mamy,babci i dzieci. Proszę również o pozytywne ułożenie się spraw związanych z pracą i życiem osobistym. Bardzo chciałabym,aby wypełniła się wola Boża w pewnej,dobrze Bogu znanej sprawie. Proszę również o opamiętanie się pewnych ludzi,aby przestali patrzeć na siebie i pieniądze, a dostrzegli i docenili co i kogo mają obok siebie. Amen.

Julia

Swięty Gabrielu proszę Cię za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga o łaskę wiary w mojej rodzinie.O uzdrowienie i uwolnienie na duszy i ciele mojej córki Gosi, syna Tomasza,męża Józefa, brata Andrzeja.O przemianę życia,o laskę uzdrowienia z choroby Gosi, o łaskę zdrowia i siłę dla mnie.
Dziękuję.
Elżbieta.

Elżbieta

Proszę o pomoc w nauce i zdanie prawo jazdy

Agnieszka

Proszę św. Gabriela o wiarę, dobre serce i potrzebne Łaski dla Mikołaja.

Paulina

Aby znalazł się święty kapłan, który pomoże mi przeprowadzić mi spowiedż z całego życia, pomodli się nademną wstawienniczo o uwolnienie oraz o wylanie ducha świętego.

Marta

Św.Gabrielu proszę Cię o zdrowie dla mojego wnusia Szymonka.

Krystyna

Sw. Gabryjelu wstawiaj sie za moim synem Wojtkiem o cud wyzwolenia z homoseksualizmu i nawrocenia oraz syna Jakuba o nawrocenie, uleczenie z depresji i znalezienie pracy. Modl sie przez Niepokalane serce Maryji.

Malgorzata

ŚWIĘTY GABRIELU POWIERZAM TOBIE MOJEGO SYNA RAFAŁA ,PROWADŹ GO.

BARBARA

Szczęść Boże! Błagam o modlitwę w intencji Kasi, która ma pięcioro dzieci i jest poważnie chora (nowotwór). Lekarze – przynajmniej niektórzy – nie widzą sensu operacji i być może dalszego leczenia, choć tego nie wiem. Najstarsza córka ma 20 lat, najmłodsza jest w klasie komunijnej. Mieszkają na wsi, nie jest im lekko. Proszę Miłosierdzie Boże o cud, Dorota.

Doris

Proszę o zdrowie i spokojny sen dla Kubusia. O spokój serca i pomocnych ludzi dla jego wycieńczonej mamy Kasi.

Gosia

Bardzo proszę o miłosierdzie Boże dla mnie, męża Piotra i syna Tomka, o uwolnienie, całkowite nawrócenie i życie w świętości. O pełnienie woli Bożej, o Ducha Sw dla nas i Jego dary, o posłuszeństwo Duchowi Św., Jego natchnieniom, Słowu Bożemu i przykazaniom Bożym i kościelnym. Także proszę za resztę rodziny o Boże miłosierdzie i za zmarłych w rodzinie.

Sylwia

Św. Gabrielu proszę Cię przyśnij mi się i odpowiedz na pytanie, które tak długo już ciąży mi na sercu. Powiedz mi prawdę. Powiedz, co mam robić dalej. Dziękuję!!!

Karolina

Św.Gabrielu.proszę Cię ,wstaw się za mną u Pana Boga,aby wynik mojej biopsji był dobry,abym wróciła do zdrowia.Krystyna

krystyna

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Polaków i nie poddawanie dzieci i młodzieży indoktrynacji przez środowiska lewicowo- liberalne. Aby Matka Boża i Pan Jezus obdarzyli Polskę łaską wytrwania w Bogu, wierze katolickiej i poszanowaniu Kościoła.
Chwała Panu!

Mirosław

Proszę o zdrowie dla mojej rodziny i siebie.o sile na każdy dzień drogi która PBog mi wyznaczył.o uleczenie z zazdrości i braku miłości.proszę o to co tylko Bogu jest znane. ..dziekuje

Aneta

Proszę o odnalezieniu swojego powołania przez mojego syna, Michała.

Piotr

Św. Gabrielu proszę Cię o wstawiennictwo o łaskę macierzyństwa dla bratanicy Natalii.

Mariusz

Sw. Gabrielu, proszę uzdrów nasze relacje rodzinne, nasze relacje z Teściową, uzależnienie od internetu oraz ulecz Andrzeja. Pomóż rozwiązać nasze problemy mieszkaniowe.

Anna

św Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo do Boga Ojca aby Marcelina,która chce odebrać sobie życie została uratowana, aby przyjęła Miłość Boga Ojca a jej serce zranione zostało uzdrowione. dziękuję św Gabrielu!

Hania

O nawrócenie dla Janka, aby spotkał na swojej drodze ludzi którzy pomogą mu powrócić do Boga

Wioletta

O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Teresy, Kazimierza, Kasi, Ignasia i Krzysztofa oraz dla wszystkich którzy prosili mnie o modlitwę
,

Wioletta

Prosze o nawrócenie mojej tesciowej i zdrowie dla niej

Dorota

Proszę o zdrowie i opiekę nad moim nienarodzonym synem.

Wojtek

Proszę o łaskę uzdrowienia małażeństwa Agnieszki i Irka. .Boże ratuj. Strzeż dzieci Marcela i Wiktorka. Anna z Wrocławia

Anna

Proszę o łaskę uzdrowienia dla Beaty i Ewy , łaskę wiary dla Adrianny i Przemka i łaskę uwolnienia z nałogu dla Józefa

Ewa

proszę o uzdrowienie mojej siostry z choroby i Konstantego z chłoniaka.
o rozeznanie woli Bożej. Zgodnie z wolą Bożą niech sie stanie. Amen.

Agnieszka

Prośba o wyjście z problemów zdrowotnych

Magdalena

Święty Gabrielu, proszę Cię o wsparcie w intencji uzdrowienia mego męża, Stanisława z tętniaka aorty brzusznej, uzdrowienia siostry męża Elżbiety z problemów z jelitami, nawrócenia mego brata, Pawła oraz jego rodziny ( Michalina, Maryna i Konrad ) na drogę katolicyzmu oraz w intencji zawarcia ślubu kościelnego przez Marynę i Konrada.

Niech się dzieje Twoja wola , Panie Jezu.

Elżbieta

Elżbieta

Święty Gabrielu, proszę Cię o wsparcie intencji uzdrowienia wewnętrznego mego syna, Marka i Twoją i zorganizowania jego drogi naukowo-zawodowej.
Niech się dzieje wola Twoja, Panie Jezu.

Elżbieta

Elżbieta

Sw, Gabrielu jesli uznasz że jestem godna Twojego wstawiennictwa i jesli taka jest Wola Boża proszę o pomoc w wyproszeniu Bożego miłosierdzia dla Wojtka i pozytywne dla niego zakończenie 15 letniej batalii sądowej. Proszę także o miłosierdzie dla Roberta i pomoc Boga w wyrwaniu go ze szponów złego.
dziękuje za twoja pomoc Św. Gabrielu

Małgorzata

Dziękuję Bogu i NMP, że mogę mi znów uczyć religii. Zawierzam IM i wszystkie dzieci, które uczę, lekcje , które prowadzę oraz Księży i dyrektorów z którymi współpracuję. Panie proszę niech praca moja przyczynia się do wzrostu chwały i miłości do Ciebie i Twojej Matki

Gabriela

Św Gabryjelu proszę o łaskę wytrwania w pracy i pokonania trudności , postaw na mojej drodze ludzi , którzy będą mi pomocni.O błogosławieństwo dla całej mojej rodziny i uzdrowienia relacji z bliskimi.

Bogusława

Święty Gabrielu, wstawiaj się za Pawłem i jego małżeństwem, aby za Twoją przyczyną i łaską Bożą, pokonał swoje skłonności i zaufał Bogu, błagam Cię. Proszę również, żebyś modlił się za Justynę, żeby miała łaskę od Boga i przetrwała ten trudny czas przy mężu.

Elżbieta

Święty Gabrielu, proszę wyproś nam u Pana kolejne dzieci i naucz nas być dobrymi rodzicami którzy współpracują z Wolą Bożą. Święty Gabrielu proszę Cię za Tomka i Tosię aby pokochali Jezusa i nigdy od Niego nie odeszli.

Anna

Sw Gabrielu ratuj Mateusza , wskaż mu właściwa drogę zycia i aby szukał woli Bożej

Matka

Sw Gabrielu wstawiaj sie za Bartkiem aby zerwał z pogańskim stylem zycia , pojednał sie z rodzina i był świadkiem milosci Boga

Elzbieta

Proszę o modlitwę w int. zdrowia dla rodziny, o potrzebne łaski,nawrócenie.
proszę o modlitwę w int. abym mogła odpowiedzieć na głos powołania. Bóg zapłać.

natalia

Proszę o modlitwę o zdrowie i szczęście dla mojej Mamy, która pracuje ponad siły. Niech w końcu spotka ją coś dobrego za jej dobroć, cierpliwość i to wszystko, co ofiarowuje innym ludziom. W intencji siostry, która przechodzi poważny kryzys finansowy i ciągle staje się ofiarą ludzkiej zawiści. Proszę o modlitwę w intencji mojego ojczyma, o jego nawrócenie i uzdrowienie. Chciałabym też prosić o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy, wsparcie w nadchodzącym roku akademickim oraz dobrego męża, z którym stworzę szczęśliwą i kochającą się rodzinę.

Ilona

Prosimy Sw Gabriela Archaniola i Matke Boza Bolesna o wstawiennictwo w intencji poczenia dzieciatka, o swiatlo Ducha sw w sprawie pracy dla Grzegorza, o zdrowie dla nas, o uwolnienie i nawrocenie Adriana, za naszych bliskich. Bog zaplac

Gosia i Grzegorz

w podziękowaniu za otrzymane łaski i przeciwności losu. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij. Bądź wola Twoja. W intencjach Krystyny, Beaty, Anety, Jolanty, Joanny, Katarzyny, Macieja, Magdaleny, Wioletty, Kingi, Waldemara oraz osób z grup modlitewnych do których należę oraz osób, które za mnie się modlą i za których powinnam się modlić. Łaskę uzdrowienia dla Edyty, Rafaelle, Renaty, Huberta, Roberta i Grażyny, Marty. Opiekę Matki Bożej dla Ks. Zdzisława, o. Bruno, o. Mariusza w ich kapłańskiej posłudze. W intencji Br. Grzegorza i Br. Janusza i S. Dominiki, S. Tomaszy i S. Antoniuszy

Beata

Święty Gabrielu, proszę o wyjednanie mi łaski szczęśliwego zakończenia znanej Bogu, nękającej mnie od wielu lat sprawy, która nie pozwala mi spokojnie żyć.
Bóg zapłać!

Maria

Proszę o zdrowie duszy i ciała.O uzdrowienie finansów.Proszę o aby Pan pobłogosławił nam kolejnym dzieckiem.

Anna

Bardzo proszę o modlitwę za Anete, która jest w błogosławionym stanie, obecnie wystąpiło zagrożenie życia.

Zdzisława

Proszę o modlitwę.za moje. dzieci i wnuki.

Anna

Za wstawiennictwem św.Gabriela proszę o uzdrowienie Karoliny z choroby borderlain a także dobrych mężów dla naszych córek Asi,Kasi,Karoliny
Adam i Ela

Adam

Proszę o modlitwę o zdrowie i siły dla mojej Mamy i o szczęśliwą obronę mojego doktoratu.Proszę o jasność umysłu,siły i opiekę w tym dniu Matki Najświętszej.

Wiesław

Prosze w intencjach Bogu wiadomych, prosze za Beate i jej mamę o wszelkie potrzebne laski i dary, prosze za osoby ktore prosily o modlitwę oraz w ich intencjach, prosze za Anne o nowa prace zgodna z wola Boza. Prosze w intencjach grupy mam z malymi dziecmi „Macierzanka”. Prosze w intencjach osob z grup Msza sw., modlitwa o uzdrowienie i grupy Michała Archaniola.

Anna

Prośbą o wypełnienie woli Bożej u uzależnionego Tymoteusza

Tomasz

DO SW. GABRIELA W INTENCJI O ZDROWIE DLA BRATA JACKA

MAGGORZATA

W intencji wyjścia z choroby nowotworowej (już 3 jednostka chorobowa) – 75 lat

Natalia

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencjach Bogu znanych (dotyczących odzyskania utraconej pracy stałej, odzyskania i utrzymania pracy dodatkowej, spłaty długów tak by nikt mnie nie nachodził,o uratowanie mojej relacji z Rafałem i zmiany jej w trwały związek w postaci małżeństwa i poczęcia zdrowego dziecka) o ich skuteczne,szczęśliwe zakończenie i rozwiązanie dla mnie.o zdrowie i przemianę Rafała.o dar macierzyństwa i stworzenia szczęśliwej rodziny,o dar znajomych i przyjaciół,za scementowanie i uratowanie relacji rodzinnych,za nowe powołania.za Syrię,Liban i Włochy.Bóg zapłać.

Maja

Miłosierny św. Gabrielu miej w opiece,miłości I radości życia w Bogu moje dzieci. Młodzież,która szuka Boga…pomóż im ,opiekuj się nimi Tobie ich oddaję.amen

Dorota

Proszę w intencji mojej pracy daj mi zdrowie siły i możliwość dalszej pracy oddaje moją rodzinę

Agata

Błagam o modlitwę bym odnalazła moją drogę w życiu bo mimo 40 lat życia wciąż błądzę i nie wiedzę sensu mojego istnienia, popadam w stany depresyjne i smutek, nie umiem się odnaleźć, każda relacja z mężczyzną się rozpada.

Za serce Piotra 39 lat, chore na schizofrenię, egoistyczne i niewierzące, by dobry Bóg je uzdrowił.

Małgorzata

Święty Gabrielu Possenti proszę Cię o nawrócenie Beaty i Andrzeja oraz ratunek dla ich małżeństwa, aby umieli znaleźć Boga i przez niego szukać ratunku.

Anna

Święty Gabrielu, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga abym zdobyła pieniądze na spłatę długów i wykupienie mieszkania. Abym z moim dzieckiem mogła żyć godnie. Kochany Święty powiedz mi co mam robić

Ania

Proszę o uzdrowienie dla mojego meza, Marcina. Bardzo prosze o zdrowie ciala i ducha dla niego. Dziekuje

Kasia

Proszę o modlitwę za syna Marka który jest w złym stanie psychicznym po wypadku samochodowym gdzie zginął dziadek Bogdan i za jego śp. duszę. Bóg zapłać.

Marzena

Proszę o modlitwę w intencji powrotu na drogę wiary Joasi i Jej męża Sławka.

Elżbieta

Proszę w intenji nawrócenia mojego 20-letniego syna Piotra, o szczery żal za grzechy i sakrament pokuty i pojednanie. Panie Jezu postaw na jego drodze ludzi, którzy poprowadzą go do Ciebie.

Jadwiga

Prosze o opieke nad moimi dorastajavyni dziećmi ktore sa bez ojca sieroty .Tata zmarł tragicznie smiercią samobojczą moj obecny partner okazal sie pijakiem damskim bokserem i dzieciecym bokserem mam nadzieje ze ua nam sie od niego uwolnić prawnie emocjonalnie dzieci uciekaja w swiat komputera.

Sylwia

Proszę o opiekę i modlitwę za syna Szymona który rozpoczyna szkołę zdrowie i nawrócenie i uwolnienie z nałogu męża Macieja

Agata

Dziękuję za udaną operację mamy. Proszę o modlitwę za zdrowie dla całej rodziny i wychowanie i życie w wierze dla Pawełka.

Mariusz

Sw. Gabrielu Possenti błagam Cie o pomoc wskaz mi gdzie moge złozyc swoje cv bym otrzymala prace za godne wynagrodzenie od. Pon. Do pt. Od 8.00 do 15…..oddaje Tobie moje prosby finansowe osobiste i zawodowe Ty znasz je. Dziekuje.

Maryla

Sw. Gabrielu Possenti błagam Cie pomoz mi szybko zmienic prace na spokojna za godne wynagrodzenie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00…pomoz mi w moich sprawach osobistych i finansowych dobrze Tobie znanych dziekuje. Maryla

Maryla

Św. Gabrielu oręduj w Niebie w intencji : O całkowite uzdrowienie mojego teścia Ryśka z raka gruczołu krokowego z przerzutami do kości, a także o uzdrowienie słuchu, uszu i uniknięcie operacji mojego syna Piotrusia. Amen

M.S.

Św. Gabrielu bardzo proszę Cię o modlitwę za mnie w tym nowym roku akademickim 2017/ 2018 w intencji o dary Ducha Św. mądrość cierpliwość, o to bym miała czas na tworzenie mojej pracy dyplomowej.

Magda

Św. Gabrielu bardzo proszę Cię o modlitwę za mnie w tym nowym roku akademickim 2017/ 2018 w intencji o dary Ducha Św. mądrość cierpliwość, o to bym miała czas na tworzenie mojej pracy dyplomowej.

Magda

Proszę o modlitwę Nie Potrafię Wybaczyć ? ( Rzucić palenie ..? )

Ewa

sw.Gabrielu wstaw sie za mna u Boga.

Zofia

prosze.sw.gbrielu.o.pomoc.w.sprawie.lukasza

anna

Św. Gabrielu pomóż mojemu synowi Krzysztofowi uporządkować swoje młode życie, odszukać drogi, którą mu Pan wyznaczył. Proszę wyjednaj mu łaskę ochrony od wszelkiego zła, a zwłaszcza uzależnień, sekt, od nieczystości. Tobie polecam młode życie mojej córki Anny, proszę wspieraj ja codziennie w walce ze złem, wyjednaj u Pana potrzebne łaski i dary Ducha Świętego.
A dla mnie i męża łaskę dobrych relacji.

Zofia

Proszę o modlitwę wstawienniczą w intencji odzyskania utraconej pracy stałej oraz dodatkowej,za spłatę długów aby nikt mnie nie nachodził i nie nękał,o dar sakramentalnej rodziny i macierzyństwa z Rafałem,o ocalenie naszych relacji mimo knowań jego matki,o zdrowie i przemiane Rafała,o odzyskanie sensu i celu w życiu.za Liban i Syrię.Bóg zapłać♡

Maja

Św. Gabrielu błagam Cie o uzdrowienie Moniki Bajorek i mnie ze wszystkiego co we mnie chore i grzeszne.Błagam Ciebie że jako okryci tym samym płaszczem pomożesz mi wypełnić Wole Bożą. Uzdrów mnie z palenia i te całe moje finanse i relacje życiowe. Wiem że o wiele proszę ale u Boga wszystko jest możliwe. Błagam wstaw się za nami

Monika

Za Thomasa ktory zmaga sie z trudnie nieuleczalna choroba tchnij w jego zyly Nowa zyciodajna krew. Uwielbiajmy Pana On jest naszym Pasterzem

Magda

Żeby sprawa w sądzie o kontakty z dziećmi się wyjaśniła i dzieci mogły mieszkać ze mną, oraz to była ta kobieta.

tomasz

Święty Gabrielu proszę o nawrócenie i Boże błogosławieństwo dla Justyny, Konrada, Pawła, Magdy i Sylwii.

Jolanta

Św. Gabrielu, wyproś mi u Boga łaskę macierzyństwa

Maria

O pomoc w walce z cukrzycą i o sklerowanie na szkolenie prosi Iwona

Iwona

Matko Boża Bolesna j św.Gabrielu prosimy Was o wstawiennictwo w sprawie naszej córki Dominiki – o uwolnienie z nałogu i toksycznego związku oraz o jej nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała.
Prosimy też o bezpieczeństwo i dobrą przyszłość dla pozostałych dzieci.

Monika i Rafał

O łaskę nawrócenia dla Leszka i jego dzieci, powrót na łono Kościoła,wzajemne pojednanie. O wypełnienie się woli Bożej w nas. Świety Gabrielu wstawiaj się za nami.

Magdalena

Św.Gabrielu proszę wstaw się za mną i wyproś u tronu Bożego dobrego męża,dobrą pracę oraz błogosławienstwo Boże tak abym doświadczyła miłości,opieki i pomocy Bozej.

Małgorzata

Proszę o szczęśliwy rok katechetyczny,o dobry klimat w szkołach,w których pracuję.O zdrowie dla mojej Mamy i o szczęśliwą obronę doktoratu.

Wiesław

O znalezienie nowego domu

Agnieszka

Święty Gabrielu pomóż spłacić nam zaciągnięte długi. Spraw żebyśmy mieli pieniądze na codzienne życie i żebyśmy zawsze byli blisko Boga.

Aleksandra

Św Gabrielu proszę o Dary Ducha Świętego dla Joasi i Rafała oraz sakrament małżeństwa i potrzebne łaski Boże.

Joanna

Prosze św. Gabriela o wstawiennictwo i uproszenie łaski wiary , nadziei, miłości, darów Ducha Św. zdrowie , bezpieczeństwo , szczęśliwe wyjazdy i powroty dla moich dzieci i wnuków. Niech św Gabriel czuwa nad nimi , by zło nie miało do nich przystępu.
prosi mama i babcia

Alicja

Św. Gabrielu wyproś u Boga zdrowie dla moich rodziców, męża i dzieci.

Anna

Matko Boża Bolesna i Sw. Gabrielu błagam o łaskę uwolnienia mojego narzeczonego z pożadliwosci do innych kobiet a mnie w związku z tym z chorobliwej juz zazdrości. Błagam o pomoc.

Monika

Prosze sw.Gabrielu pros za moim synem o laska nawrocenia I znalezienie drogi na ukonczenie studiow I znalezienie pracy w wyuczonym zawodzie,jesli taka jest Wola BOGA.Prosze,abys wstawial sie u Boga proszac za syna, o wybory drogi zyciowej I stanu zgodnie z wola Ojca.

Wiola

PANIE JEZU I ŚWIĘTY GABRIELU ZA WASZYM WSTAWIENNICTWEM BARDZO PROSZĘ O NAWRÓCENIE CÓRKI NA DOBRĄ DROGE I PROSZE O DOBRE TRAKTOWANIE I WYCHOWANIE WNUCZKI KTORA BARDZO KOCHAM ZEBY RADOŚĆ UKAZAŁA SIE W JEJ SERCU A NIE SMUTEK I POŚWIECENIA WIECEJ CZASU DLA WNUCZKI. BÓG ZAPŁAC MAMA

BARBARA

O wyjście z nerwicy lękowej i dobrą pracę

Aleksandra

Pokornie proszę Matkę Najświętszą i Św. Gabriela o wyproszenie mi łaski pracy i pomoc we wprowadzenie w naszą rodzinę przepełnionego miłością i zrozumieniem dialogu. Proszę też o pomoc w wychowaniu w Duchu Bożym naszej córki.

Marcin

Święty Gabrielu wstawiaj się u Boga za moimi synami , uproś dla nich nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała, dary Ducha Świętego, wszystkie potrzebne im łaski i życie wieczne w niebie

Malgorzata

Święty Gabrielu, wiesz jaki mam ogromny problem z pracą licencjacką. Wiesz, że drugi termin oddania pracy jest coraz bliżej, a ja nie mam już siły dalej pisać i tłumaczyć. Proszę, pomóż mi.

Gabriela

Święty Gabrielu prosze Ciebie o wstawiennictwo o wyjście z okropnych problemów finansowych. Prosze o wstawiennictwo o to abym mogła pomagać mojemu synowi i rodzicom abym była dla Nich oparciem prosze rowniez o wstawiennictwo o możliwość mojego powrotu do kraju do mojej ukochanej Gdyni o możliwość pozostania tam na stałe.

Marzena

Proszę o modlitwę w intencji pracy, oraz wytrwałości w tych trudnych chwilach. Bardzo potrzebuję pracy, aby żyć i utrzymać rodzinę. Bóg zapłać.

Artur

Panie Jezu za wstawiennictwem Św. Gabriela pokornie Cię proszę o pracę.
dziękuję.

Katarzyna

Bym mógł się zobaczyć z dziećmi żeby mogły mieszkać ze mną oraz pozytywny przebieg moich spraw, zdrowie dla Julii pomyślność dla ludzi którzy zle mi życzą mi oraz moich wrogów.

Tomasz

Proszę o modlitwę za Piotra, o wyjście z narkomanii i uzdrowienie fizyczne i psychiczne dla niego.

Ilona

Panie Jezu proszę o uzdrowienie mojego ciała z choroby i dar macierzyństwa.

Kinga Dziubak

Swięty Gabrielu proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o uzdrowienie duszy i ciała dla córki Małgorzaty,męża Józefa,syna Tomasza,brata Andrzeja.
Dziękuję.
Ela.

Elżbieta

Pokornie proszę o wsparcie modlitewne
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
Serdeczne Bóg zapłać

Marcin

Proszę Matkę Najświętszą i św. Gabriela o wyproszenie łaski zamieszkania mojej rodziny w Polsce i o wszystkie inne łaski, które są z tym związane, o łaskę uzdrowienia z nałogu dla mojego taty oraz o uzdrowienie z zazdrości i plotkarstwa dla mieszkańców mojej miejscowości. Pod Twoją obronę…

Roksana

Za zdrowie i błogosławieństwa i laski dla Mamy, Natali i rodziny, Nolana z rodziną i przyjaciolmi, nienarodzonej córki, Rodziny pracodawców, Josi, Heleny z rodzinami, za zmarlych, za dusze w czysciu cierpiace,Bogusi,Iwonki, Edytki,MartyIrenki, z rodzinami, wspólnoty, księży, misji, wszystkich których w sercu mam, za których modlić się powinnam.Blagam dla wszystkich- wspomoże mnie w modlitwie i błagania. W stawiaj się proszę . Pomóż nam. Dziękuję Mamusiu.

Ilona

Proszę o pracę.

Kamila

Przez wstawiennictwo Matki Bozej prosze o laske nawrocenia Mariusza i uwolnienia go od porzadliwosci do kobiet aby mogl na wzor Sw. Jozefa zalozyc swieta rodzine.

Monika

Św. Gabrielu proszę o zdrowie i dar potomstwa , dar dobrej pracy.

Teresa

Sw .Gabrielu proszę Cie uproś dla mnie łaskę uzdrowienia mojej duszy i ciała,oraz opieke Matki Najświetrzej dla moich dzieci.

Katarzyna

Za wstawiennictwem Swietego Gabriela prosze o łaskę uwolnienia od tego co mnie paralizuje i niszczy w życiu abym mogła w spokoju słuzyć Bogu.

Kasia

Proszę o Boże prowadzenie i znalezienie dobrej nowej pracy, ktòra przynosić będzie radość, by w miejscu pracy był Bòg, życzliwi wspòłpracownicy i kierownictwo oraz godne wynagrodzenie i poszanowanie niedziel i dni świątecznych.

Emilia

Proszę o modlitwę w intencji rozeznania woli Bożej

Marta

Św. Gabrielu, proszę o rychłą spłatę kredytu, pomoc dla wszystkich ludzi, którzy mają kredyt we frankach szwajcarskich. Aby rząd i banki tak zmieniły przepisy, by każdy kto ma kredyt we frankach, mógł bez problemu spłacić swój dług. Proszę o pomoc uwolnienia z czyśćca tych ludzi, którzy odeszli z powodu załamania nerwowego w związku z pobranym kredytem, którzy straciwszy wszelką nadzieję odebrali sobie życie. Proszę również o pojednanie się dla małżeństw, które rozstały się ze sobą na wskutek braku nadziei na spłatę pobranych kredytów frankowych.
Św. Gabrielu, dziękuję serdecznie za wszelkie łaski, które dzięki Twojej wstawiennictwu otrzymała moja rodzina.

Tomek

Prosze o modlitwe Kosciol Swiety, by mnie wsparl w dwoch intencjach o wczesniejsze zwolnienie meza z wiezienia i o wyproszenie laski chrztu swietego dla naszych jeszcze nieochrzszczonych dzieci narodzonych i tych, ktorym Pan Bog pozwoli sie poczac.

Marta

Dziękuję Ci Boże Miłosierny, za zaliczony następny rok studiów. Proszę o wsparcie dla dzieci które jeszcze nie zaliczyły swoich egzaminów. Wierzę, że tylko Ty możesz wzniecić w ich sercach miłość i wiarę w siebie i łaski spływające od Ducha św.

Niech Pan Bóg wszystkim Błogosławi. Amen

Adam

W intencji nawrócenia się Marysi i Tadeusza oraz Piotra i Jakuba i w intencji wyjście z nałogu pijaństwa dla Tadeusza i Jarka.

Anna

Kochana Matko Boska dziekuję za otrzymane łaski i opiekę.
Proszę o łaski uzdrowienia i uwolnienia oraz połaczenia serc w sakramencie małżeństwa dla Rafała i Asi oraz dary Ducha sw w podejmowaniu decyzji.
Kochamy Cię Mamusiu Niebieska.

Joasia

Proszę o wstawiennictwo w intencji uwolnienia mojego męża od silnego zniewolenia, jego nawrócenia i przywrócenia go rodzinie. O uzdrowienie naszego małżeństwa i rodziny. Bóg zapłać!

Agnieszka

proszę Cię św. Gabrielu o wyprowadzenie z nałogu hazardu różnych gier Józka w naszej rodzinie gdyż na ten pobiera kredyty i zadłuża się nie mając z czego regulować zadłużenia zagrożone eksmisją i różnymi konsekwencjami powodując w rodzinie wielki niepokój i obawę

Jerzy

Prosze sw ,Gabriela o wstawiennictwo u Boga o blogoslawienstwo I zdrowie dla brata I siostry oraz nawrocenie

Danuta

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia trudnych relacji w moim domu oraz o umocnienie wiary dla mnie i o łaskę wiary dla tych w rodzinie, którzy ją utracili

Grażyna

Proszę o modlitwę za 5-cio letniego Kacpra który ma guza mózgu o cud uzdrowienia z tej choroby. I za jego rodziców o siłę wytrwania i mocną wiarę w tym trudnym dla nich czasie.

Piotr

Proszę o wypełnienie się woli Bożej w życiu mojej rodziny, o żywą wiarę dla nas, o miłość.

Joanna

Za wstawiennictwem młodych Świętych z Misji Gabriela błagam Boga o nawrócenie, przemianę serca męża i dzieci, pojednanie między nimi i powrót na łono Kościoła i rodziny. O uwolnienie ich z wszelkich uzależnień i pracę dla mnie i dla syna. O wypełnienie sie woli Bożej w nas. Amen

Magdalena

Oby każda polska rodzina świeciła przykładem na całym świecie

Tadeusz

Proszę Święty Gabrielu o opiekę nad moją rodziną, wyjednanie potrzebnych łask, pomoc w nawróceniu

Robert

Prosze o łaskę pełnego uzdrowienia duchowego i fizycznego z nowotworu mojego ojca Stanisława. O doświadczenie żywego Boga w Jego życiu.

Łukasz

O błogosławieństwo Boże ,dary Ducha św. zdrowie duszy i ciała w rodzinie synów : Tomka i Mariusza,zeby Mariusz przywrócili do pracy na swoim stanowisku w K.W.K

zofia

bardzo proszę o prace dla Wojciecha i Bogusława o zdrowie dla Pawła i pomyślny przebieg operacji dla Małgorzaty
Iwona

Iwona

Żeby moje Dzieci zaznały spokoju ducha, nie cierpiały psychicznie i emocjonalnie, mogły mieszkać u mnie i wszystkie sprawy związane z tymi problemami wreszcie się skończyły.

tomasz

Proszę św Gabrielu o opiekę nad moją rodzinną nawrócenia dla męża Macieja i syna Miłosza uwolnienie z nałogu aby nasza rodzina była normalna i zapanował pokój i miłość

Agata

Musze!!!!!Konieczne jest abym stal się innym(lepszym)człowiekiem w kilku(kilkunastu)obszarach mojego zycia.NATYCHMIAST!!!!!!PAN JEZUS wie gdzie i o co biega.Ja jestem za cienki albo nie chce mi się. Nie wiem.JEZU CHRYSTE zmiluj sie nademna!!! Swiety Gabrielu módl się za mnie! CHWAŁA OJCU I SYNOWI I DUCHOWI SWIETEMU jak było na poczatku i teraz i na wieki wiekow,amen!!!

Marcin

Swiety Gabrielu prosze o wstawiennictwo o Laske zdrowia z choroby stwardnienia rozsianego .Amen

Teresa

W intencji rodziców.Aby Boża łaska miała ich w opiece i życie nabrało pozytywnego zwrotu sytuacji ..u taty aby układało się w firmie.A mama aby była wolna od kary sądowej. Aby mogli szczęśliwie wychować dwójke najmłodszych dzieci Aleksander lat 13 i Wiktor lat 2.

Vira

Święty Gabrielu uproś u Boga Wszechmogącego cud wiary i wierności Bożym przykazaniom dla moich wnuków Ewy, Szymona, Ignacego i Natalii,mimo niewierności rodziców i dziadków! Prosi babcia

ANNA

Prosimy o modlitwę w intencji cudu poczęcia zdrowego dziecka.

Michalina

Bardzo proszę o zdrowie i obfitość łask Bożych dla moich dzieci i męża. Proszę o uzdrowienie Gabrysia i pomyślne wyniki badań. O wchłonięcia krwiaka u Leonka i zdrowe ręce dla Ninki. Mama Natalia

Natalia

Prosze o milosc i szacunek do Mariusza.

Kamila

Proszę o łaski by jak najlepiej zdać sesję na studiach.

Michał

Proszę o zdrowie dla Rafała.

Dorota

Proszę Cię Św Gabryjelu o wstawienictwo u Pana Boga i Najświętszej Maryji Panny aby obdarzyła mnie zdrowiem psychicznym i zabrała depresję i lęki i pomogła rozwiązać moje problemy z Panem Bogiem

Kamila

Jezu, jeśli jest taka Twoja wola, proszę o pomyślne i szybkie rozwiązanie sprawy Siostry B. Maryjo, proszę o pokój i radość w jej sercu. Przyjdź ze Swoją miłością. Wiem, że jest nią Siostra ogarnięta, bo otaczasz nią wszystkie Swoje dzieci, ale proszę żeby Siostra nieustannie ją czuła, żeby o niej pamiętała i wiedziała wciąż, że jest twoim umiłowanym dzieckiem, na które patrzysz z niegasnącym zachwytem.

Agnieszka

Prosze o dar potomstwa dla malzenstw ktore mam w sercu

Magdalenal

Polecam modlitwie moją rodzinę, Panie Boże oddaję Ci męża z jego nieuporządkowanym życiem moralnym oraz wszystkie jego kobiety. Ty Panie wyprostuj ich drogi według swojej woli. Oddaję Ci Panie też dzieci ze swoimi rodzinami – chroń je od wszystkiego złego. A mnie Panie obdarz siłą do cierpliwego znoszenia tego cierpienia i głęboką wiarę abym zawsze była przy Tobie.Jeżeli to wszystko co mnie spotyka jest Panie potrzebne, to ja Ci mówię FIAT-AMEN

Danuta

W intencji zdrowia dla dzieci męża i dla siebie,o błogosławieństwo Boże , trzeźwość dla teściowej i teścia, zgodę i pokój w domu

Magdalena

Proszę, żeby Michał się nawrócił i naprawił ogromne zło, które mi wyrządził.

Dorota

O dar potomstwa i łaskę pracy o uzdrowienie małżeństwa

Teresa

Proszę w intencji zmarłego Taty Kazimierza o radość oglądania nieba,

Maria

Proszę o łaskę zdrowej rodziny na ciele, duszy i psychiki. Jak również by zagościła wiara, nadzieja i miłość

Joanna

O Boże błogosławieństwo dla mojej firmy oraz mojej zawodowej posługi, oraz o poprawę finansów w mojej rodzinie.

Magda

Proszę w intencji męża oraz synów o dar odnowienia wiary, łaskę dobrej spowiedzi, dar czystości, dobrych wyborów życiowych i wszelkich łask Ducha Świętego.

Magdalena

Pokornie proszę o modlitwę za wstawiennictwem błogosławionej Laury za Dawida. O wyzwolenie go spod władzy złego, z wszelkich uzależnień ,przemianę jego serca, powrót na łono Kościoła i rodziny. By był dobrym ojcem dla swoich dzieci i by pogodził się z własnym ojcem. O pracę dla niego. Proszę o silną, żywą wiarę dla rodziny, pojednanie i pracę dla mnie. Serdeczne Bóg zapłać.

Magdalena

W intencji przebaczenia, uzdrowienia relacji w rodzinie i uratowania małżeństwa Barbary i Pawła. O powrót Pawła do Boga i małżeństwa. Obdarz nas Panie miłością, zaufaniem, cierpliwością, wytrwałością, spokojem, pokorą, przebaczeniem, męstwem i odwagą, otwórz nam serce i oczy. Panie dziękuję za Twoje działanie, za ludzi których przed nami stawiasz. Ojcze dziękuję za dar miłości, przebaczenia, pokory, uzdrawiania relacji. Panie Ty się tym zajmij.

Barbara

Proszę przez wst.Maryi o nawrócenie brata Jerzego
ze świadków Jehowy
o zdrowie dla mamy Agnieszki
o zdrowie dla Małgosi – operacja za tydzień
o zdrowie dla Andrzeja – nowotwór
o zdrowie dla ks.Kazimierza -leczenie szpitalne

Teresa

Proszę o modlitwe za moje relacje i przyjażń z Kazikiem by ta przyjażń była szczera i prawdziwa by się pogłębiała oraz by nikt nie mieszal miedzy nami , o dobrego wierzącego męza dla mnie, nowe zlecenia i wyjście z długów dla mojego biura oraz w intencjach mojego serca dziekuje

Agnieszka

Proszę o ratunek dla naszej rodziny: córka opuściła dom, mieszka z chłopakiem, syn ma depresję, nie ukończył szkoły średniej, dwaj kolejni synowie są w fazie buntu, jeden z nich szuka dla siebie liceum, lubi towarzystwo starszych, gdzie papierosy i alkohol są normalną sprawą, najmłodszy ciągle czuje się pokrzywdzony, pomimo naszych starań nie czuje wdzięczności – ma pretensje . Mąż jest często przygnębiony, nie chce mu się żyć- jak mówi, ale ciągle dzięki Bogu znajduje siły. Ja miewam częste napady głębokiego smutku, ratuje mnie częste uczestnictwo we mszy św. Odmówiłam wiele nowenn pompejańskich, aktów zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi, walczę dalej. Proszę o modlitwę za nas.

Danuta

Proszę Św Gabriela o zdrowie dla moich dzieci , niech skończą się ich problemy zdrowotne ,

Kamila

Modlitwa w intencji moich dzieci Klaudiusza lat 15 Oliwiera lat 10 i Adama 1.5 roku o wyproszenie miłosci do Matki Bożej i umiejetność oddawania jej czci i siebie samych. Mama.

Agnieszka

Prosze o wyrwanie Michala z narkomanii, zlego towarzystwa, o nawrocenie

luiza

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Pokornie proszę o modlitwę za przyczyną błogosławionej Laury o ratowanie małżeństwa Agnieszki i Rafała i nawrócenie Rafała

CZESŁAW

Za wstawiennictwem świętych i Błogosławionych proszę o pomoc duchową w rozwiązaniu i zakończeniu wszystkich najtrudniejszych spraw.

Katarzyna

O rozpoznanie i radosne realizowanie Woli Bożej

Jolanta

Św.Mario Goretti,proszę o pomoc dla Ani w obronie pracy magisterskiej,pomyślnym zakończeniu studiów i podjęciu ważnej decyzji..Oręduj za Michałkiem.

Alicja

Proszę o szturm modlitewny o dar życia; za wstawiennictwem Matki Bożej, Maryi, Wszystkich Świętych proszę o łaskę poczęcia, utrzymania ciąży, szczęśliwy poród zdrowego dziecka/dzieci. Jestem po bolesnym doświadczeniu poronienia w 6 tyg. życia dziecka; w styczniu skończyłam 40 lat. Proszę bardzo Wszystkich o modlitwę. Bóg zapłać 🙂 Chwała Panu 🙂

Elżbieta

Święty Gabrielu broń moja rodzinę od wszelkiego złego, wypraszaj dla naszych dzieci łaskę nawrócenia. Otaczaj nas swoją opieką i modlitwa wstawienniczą, aby nasza rodzina wzrastała w miłości do Boga.
Amen
Ewa

Ewa

Panie Jezu proszę Cię za duszami Tobie znanymi. Jezu Ufam Tobie

Marcin

o pokój i zgodę w rodzinie. odzyskanie tego co zostało utracone.

Krzysztof

Błagam o modlitwe w intencji syna Mateusza o ratunek dla niego, o uwolnienie z pogańskiego towarzystwa , ktore zabija w nim zycie Boże . Boże ratuj Mateusza . Sw. Gabrielu upros łaskę nawrócenia Mateusza

Elzbieta

prosze o modlitwe za Jacka o uzdrowienie z choroby dwubiegunowej wyzwolenie z nalogow i powrot do domu z Angli o nawrocenie i przemiane serca

Jacek

Proszę o modlitwę w intencji wynagradzającej Bogu za grzechy okultyzmu popełnione przeze mnie i członków mojej rodziny oraz za grzechy aborcji dokonane przez moich bliskich i przodków. W intencji przebłagalnej, o darowanie i odkupienie win członkom mojej rodziny spowodowanych okultyzmem i aborcją.
W intencji uwolnienia mnie i mojej rodziny od okultyzmu i jakichkolwiek zainteresowań związanych z okultyzmem oraz całkowitego zerwania z nimi jakichkolwiek więzów. O zerwanie ze złem, nawrócenie i przemianę życia wszystkich członków mojej rodziny. O całkowite i trwałe uzdrowienie mnie i członków mojej rodziny z depresji i zaburzeń odżywiania. O ochronę mnie i wszystkich członków mojej rodziny przed okultyzmem, depresją, jakimikolwiek zaburzeniami i chorobami psychicznymi.

Marta

Prosze o dobry, szczęśliwy, szybki poród. Zdrowe dziecko i o zdrowie dla Gabrysia.

Natalia

O laske swiatla Ducha Swietego i odwage w podjeciu decyzji drogi zyciowej.

Lucjan

Prosze o modlitwe wszystkich ktorym moga nam pomoc – za naszego cudownego Ksiedza – ktory zawsze przy nas trwal i wciaz jest ale jest Mu coraz trudniej.

Prosze o modlitwe za Kaplana ktory przezywa kryzys kaplanstwa aby dobry Bog wskazal Mu ze jest na wlasciwej drodze i ze to On wybral Go aby sluzyl nam – tak bardzo Go potrzebujemy
chcialam prosic tez o modlitwe za ta kobiete ktora chce aby opuscil Kosciol aby Duch Swiety oswiecil Ja i aby odeszla od tego co czyni

Bog zaplac – prosze pomozcie nam w modlitwach jest naprawde bardzo ciezko walczyc ze zlem ale wierzymy ze Bog moze wszystko i nie ma dla Niego rzeczy niemozliwych – bardzo dziekuje w imieniu ludzi ktorzy kochaja naszego Ksiedza i zaczeli tez teraz post i modlitwe

Agnieszka

Bardzo proszę o modlitewne wsparcie w intencji uwolnienia. Jestem ciężko zniewolona i toczy się walka o całkowite uwolnienie. Jest coraz ciężej,dręczenia bardzo ciężkie.
Bóg zapłać

Iwona

O uwolnienie Piotra z nalogow picia alkoholu i palenia papierosow oraz o laske nawrocenia

Bozena

O Boże błogosławieństwo dla mnie i mojej rodziny

Izabella

Pan i Mama wiedzą o co proszę 🙂 proszę tylko o wsparcie w modlitwie +

Ela

O łaskę umocnienia wiary, miłości i miłosierdzia dla Elżbiety, Antoniego, Joanny i Sławomira.

Elżbieta

Św. Gabrielu wstawiaj sie do Boga za naszymi dziećmi i ich rodzinami aby zawsze kroczyly droga Bożą i żeby moja rodzina i ja gorąco i z miłością przeżywała każdą Eucharystię , aby pomagaly drugiemu człowiekowi-AMEN

Małgorzata

Proszę o pokój w moim sercu aby stawić czoło mężnie najtrudniejszym sytuacjom. Oby Bóg wspomógł łaską przezwyciężyć co mnie niszczy.

Katarzyna

O ŁAske uzdrowienia z cieżkiej choroby

Zofia

Święty Gabrielu ratuj moje dzieci, proszę o łaskę wiary dla Michała i Marty❤

Joanna

Święty Gabrielu! Proszę o uproszenie Ducha Świętego o łaskę wiary, miłości i nadziei dla córki mojej i zięcia oraz oraz religijne i patriotyczne wychowanie ich synów a naszych wnuków. Święty Gabrielu módl się za nami.

Andrzej

Pokornie proszę o zdrowie dla mojego męża Andrzeja

Krystyna

Proszę o modlitwę o pokój serca i potrzebne łaski dla Anieli i jej mamy.

Andrzej

Szczęść Boże
Proszę o modlitwę o nawrócenie moje i Wojtka. Proszę o modlitwę w intencji naprawienia naszych relacji i jeśli jest to wolą Bożą o małżeństwo dla nas.
Proszę także o uzdrowienie moich oczu, emocji, wrażliwości przesadnej i żołądka.

Paulina

Proszę o modlitwę w intencji Jana,o jego rychłe uzdrowienie wewnętrzne i uwolnienie od uzależnień, by nie zmarnował posiadanych talentów, ale pomnożył je zgodnie z Bożym planem.

Daria

ŚW.GABRIELU bardzo proszę o łaskę macierzyństwa dla córki Natalii

Lidia

Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz. Oddaję przeszłość Twojemu miłosierdziu, teraźniejszość Twojej miłości a przyszłość Twojej opatrzności Jezu Ufam Tobie. Przebacz nam w miłosierdziu Swoim
Proszę Cię za duszami które Ty znasz
Serdeczne Bóg zapłać

Marcin

O łaskę wiary i miłości dla córki Anny i zięcia Tomasza oraz wnuków Piotra i Bartosza.

Andrzej

Święty Gabrielu proszę Cię o pomoc w sprawie tego ważnego egzaminu, którego nie mogę zdać.

Kamila

Święty Gabrielu,proszę Cię,ratuj mnie…
Kasia

Katarzyna

Proszę o modlitwę i o wstawiennictwo Świętej 20 W intencji zdrowia duszy i ciała dla mnie Katarzyny.
Bóg zapłać

Katarzyna

ŚW. Gabrielu proszę o łaskę nawrócenia dla mojego brata Leszka i potrzebne łaski dla tych którzy powierzają się mojej modlitwie

JADWIGA

Św.Gabrielu,błagam uproś łaskę nawrócenia dla. Karoliny Marii.

ewa

SW Gabrielu , proszę wybłagaj mi u Boga łaske przebaczenia i uzdrowienia z ciężkiej choroby.

Zofia

Św.Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga o zdrowie duchowe , psychiczne i fizyczne dla Krystiana ,żony Marty i ich dzieci Mateuszka i Krzysia.O nieuleganie pokusom materializmu i konsumpcjonizmu.o łaskę głębokiej wiary nadziei i miłości.Aby wola Boża w nich spełniała się i aby Jezus był na pierwszym miejscu w ich życiu.Dziękuję za wysłuchanie mojej prośby.św.Gabrielu módl się za nami. Barbara. Bóg zapłać

Barbara

Szczęść Boże.
Proszę omodlitwę o uwolnienie z nałogu alkoholowego mojego męża i o pracę dla niego. Bóg zapłać

Agata

Św.Gabrielu błagam Cię o uzdrowienie mojego synka ze stwardnienia guzowatego.Błagam o to by prawidłowo się rozwijał i był naszą pociechą po kres naszych dni.Mama Agnieszka

Agnieszka

Święty Gabrielu proszę cię wyproś Łaskę wiary dla syna , przybliż go do Kościoła. prosi matka

Helenap

Św. Gabrielu, proszę wstaw się za mną, abym dobrze rozeznał swoje powołanie, abym odpowiedzialne podjął decyzje związane z moją przyszłością. Uproś dla mnie u naszego dobrego Ojca światło Ducha Świętego, mądrość, pokorę, otwartość, cierpliwość, odwagę, ufność, abym odpowiedział na wezwanie Miłości, Nią się kierował i za Nią kroczył.

Sebastian

Proszę o modlitwę za syna Dominika który 14 maja przystąpi do I Komunii Św. A przez silne zranienia z dzieciństwa jest zamknięty na miłość.

Danuta

Św Gabrielu proszę cię o zmianę losu dla mojej córki Agnieszki dar macierzyństwa i dobrego męża niech będzie wola twoja. mama

Barbara

Święty Gabrielu, wyjednaj łaskę uzdrowienia z ciężkiej choroby dla bliskiej mi osoby.Dodaj jej sił w znoszeniu cierpienia.

Alicja

Proszę o przywrócenie możliwości głoszenia nauk dla księdza profesora Tadeusza Guza.

Leszek

Jezu prosze Cie o kierownika duchowego dla mnie

iwona

Dnia 13 maja br. o godzinie 10:00 moja jedyna córka Maria przystąpi po raz pierwszy do Sakramentu Eucharystii. Zwracam się niniejszym z gorącą prośbą o modlitwę o łaski dla mojej córki w tym bardzo szczególnym momencie w jej życiu. Z góry bardzo serdecznie dziękuję i zapewniam o modlitwie.

Paweł

Sw, Gabrielu proszę o pomyślną operację i leczenie zmian nowotworowych dla mojego brata Zbigniewa, ukojenie dla mamy i uzdrowienie relacji rodzinnych.

IZA

Św. Gabrielu ratuj moje zdrowie.

Zofia

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Gabriela Possenti o potrzebne łaski dla mojego syna Ignacego .Potrzebne dary i umiejętności w zdaniu matury i egzaminu wstępnego na studia ( ASP ) .Bądź wola Twoja. Mama

Beata

prosze o laske wiary i pomyslne ułozenie spraw życiowych dla Mai.Justyny i Mirosława

Maja,Juastyna,MIROSŁAW

Proszę o modlitwę z brata, szwagra mojej szwagierki. Ciężko, śmiertelnie zachorował na raka płuca. Według lekarzy zostało mu 2 miesiące życia. Wierzę, że dobry Bóg Go uzdrowi. Tak jak Jezus uzdrawiał:) Alleluja! Wielki jest nasz Bóg:)!

Łukasz

O łaskę powrotu do systematyki sakramentów..

Gabriela

proszę o modlitwę za mego syna Łukasza o jego nawrócenie

Józef

Święty Gabrielu, proszę wstaw się u Matki Bolesnej, aby Bóg uzdrowił moje małżeństwo, nasze serca i umysły, a zabrał to co przeszkadza nam cieszyć się sobą w miłości i pokoju i odnowił w nas radość.
Ewa

Ewa

Proszę św. Gabrielu, wstaw się za mną przed Trójcą Przenajświętszą, wyproś mi proszę tę pracę o którą się ubiegam, ze stałą umową i comiesięczną godną pensją.

szukająca

Św. Gabrielu módl się o uzdrowienie Piotrusia, by z uszu zniknął mu płyn całkowicie, by Bóg uzdrowił jego migdały i operacja nie była konieczna.

Magda

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego męża Maćka.

Dorota

Szczęść Boże.
Proszę o intencję uzdrowienia dla mojej najbliższej rodziny i dla mnie.
Bóg zapłać

Gosia

Święty Gabrielu, proszę o dar nawrócenia dla Arka, który w trzecim pokoleniu jest świadkiem jechowy. O to by Pan Jezus pociągnął go do siebie i żeby Arek przystąpił do chrztu świętego z pragnienia serca. Z góry dziękuję Święty Gabrielu.

Monika

Święty Gabrielu, proszę Cie o wstawiennictwo za małym Stasiem, synkiem mojej siostry. Wyproś dla niego uzdrowienie z poważnej choroby, a dla mojej siostry , jej męża i córeczki potrzebne łaski w tym trudnym czasie. Święty Gabrielu módl się za nami !

Katarzyna

Szczęść Boże.

Proszę o modlitwę w intencjach: o uwolnienie od grzechu nieczystości, o siłę do walki z myślami i pokusami do grzechu, o Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi oraz światło i dary Ducha Świętego dla mnie i całej mojej rodziny oraz o pozytywne zaliczenie poprawkowe na studiach w dniu 15.03. Bóg zapłać.

Artur

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Roberta o Jego nawrócenie, powrót do sakramentalnego związku oraz o pełną realizację przysięgi małżeńskiej.

Magda

Błagam o modlitwę w intencji cudu poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla nas.

Michalina

Kochany Święty Gabrielu proszę o dar sakramentu małżeństwa dla Katarzyny i Tomasza , o stworzenie rodziny Bogiem silnej , o zdrowie i o dobre funkcjonowanie bez leków.

Kasia

Kochany św.Gabrielu proszę Cię o szczęśliwą operację, właściwe leczenie i o prawidłowy rozwój dla małej Wiktorki.

Katarzyna

O rozeznanie Woli Bożej, mojego powołania dla mnie, w moim zyciu i odważne jej podjęcie i nią kroczenie. Amen

Bożena

Św Gabrielu proszę Cię wstaw się za mną i uproś mi łaskę uzdrowienia z nerwicy oraz o uwolnienie z lęków i niepokojów , proszę Cię też o łaskę dobrej żony .

Mirosław

o całkowite zdrowie duszy i ciała dla mnie

Michał

Sw.Dwudziestko prosze wyjednaj mi u Boga łaske uzdrowienia z cieżkiej choroby.

Zofia

Święty Gabrielu, za Twoim wstawiennictwem ślę do Boga modlitwy w intencji zięcia a w konsekwencji o uratowanie rodziny córki przed rozpadem

Marianna

Proszę o modlitwę w intencji Jana, aby całym sercem pokochał Jezusa i Jego Matkę i podążał za Nimi, porzucając grzeszną ścieżkę.

Daria

za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny i Sw. Gabriela błagamy o łaskę rodzicielstwa i pracę

Piotr i Galina

Kochna Swieta 20 bardzo pragne Was poznac. Zwracam sie o Wasze wstawinnictwo w mojej sprawie – na ile dobrze rozeznalem Boza Wole – prosze tez w tej materii o Wasza korekte. Prosze za Waszym wstawiennictwem o pomoc w uzyskaniu kredytu na rozwoj firmy chodzi i kwote 300 000;zlotych ( trzysta tysiecy ) firme w dniu jej powstania zawierzylem Swietej Rodzinie obierajac Swieta Rodzine jako patrona tego przedsiewziecia. Ale otrzymawszy mejla o Was mialem taki impuls aby prosic Was o pomoc. Kochana Swieta 20 nie Wszystkich z Was znam, nie wszystkich rozpoznaje, choc widze Wasza mlodosc i Wasza zgode na wypelnienie sie Woli Bozej w Waszym zyciu. Na koniec jeszcze mam prosbe – prosze Was o Wasze wstawiennictwo w sprawie ktora dotyka mnie w tej chwili a mianowicie obliczenia mowia mi wyraznie, ze w tym miesiacu nie dam rady wplacic dziesieciny. Co mam zrobic? Droga robi sie pod gorke? Prosze Was o wyrazne znaki zewnetrzne.
Wasz Artur

Artur

Boze proszę o uzdrowienie duchowe i fizyczne corki Moniki i wszelki łaski dla niej.Proszę rownież o naprawienie relacji mojej z mamą.Boze miej nas w Twojej opiece.
Rowniez dla corek Karoliny i Oli Boze błogosław im w zyciu.

Malgorzata

Wraz z mężem prosimy o dar potomstwa.

Karolina

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i nieuleganiu pokusom dla mnie i mojej rodziny. Bóg zapłać.

Małgorzata

Sw. Gabrielu, dziękuję Ci ze zaprosiłeś moją rodzinę i przyjaciół do odwiedzin w pięknym wloskim sanktuariun w Gran Sasso. Czekam z ufnością i radością na Twoje prowadzenie również podczas tegorocznych wakacji i proszę o wstawiennictwo w intencji Michaliny i Bartłomieja, aby ich czyste serca połączył Bóg w sakramencie małżeństwa.Małgosia

Małgorzata

Kochany Gabrielu proszę wyproś mi u Jezusa i jego Mamy zdrowie psychiczne dla mojej córki Hani a dla Remcia siostrę lub brata

Ewa

Święty Gabrielu od Matki Bożej Bolesnej Proszę I błagam o pomoc i łaskę wiary, nadziei i miłości dla Wiktorii – 14 lat. została opuszczona przez rodziców kiedy była dzieckiem. wychowywała ja babcia. babcia zmarła a rodzice chrzestni oddali dziecko do pogotowia opiekuńczego, a potem trafiła do rodzinnego domu dziecka, gdzie przeżyła kolejna traumę, rozwiedli sie młodzi , którzy pełnili pieczę nad tym domem. potem trafiła do domu dziecka, jednego potem drugiego. JEST CHORA NA CUKRZYCE TYPU 1- ego. żyje , lecz nie cieszy ją już nic.

Beata

Proszę Cię św. Gabrielu wyproś mi siłę do walki z lenistwem, które które objawia się w każdej sferze mojego życia, a które było ukryte .
Dziękuję Ci św. Gabrielu za Twoje wstawiennictwo u Matki Bożej .

Beata

Święty Gabrielu proszę Cię o wstawiennictwo za moich uczniów, aby otrzymali łaskę żywej wiary.
Lucyna

Lucyna

Szczęść Boże! Bardzo proszę o wsparcie modlitewne. Chodzi o uzdrowienie 10-letniego Jasia Borowskiego. Chłopczyk jest po bardzo skomplikowanej operacji będącej efektem pęknięcia tętniaka w głowie… Aktualnie przebywa w śpiączce farmakologicznej. W najbliższy poniedziałek prawdopodobnie czeka go kolejna operacja. Jego stan jest bardzo ciężki – bezpośrednio zagrażający życiu. Proszę również o modlitwę wypraszającą siły dla jego mamy – Małgosi… Ogromnie dziękuję za zrozumienie i wsparcie. Z wdzięcznością – Agata

Agata

O podążanie przez moje dzieci Jana i Jakuba drogą zgodną z wolą Bożą

mama

Proszę św. Gabriela o ratunek dla mojego małżeństwa i łaskę mądrości dla mojego męża.

Justyna

Błagam Boga w Trójcy Jedynego za wstawiennictwem Najświętszej Marii Panny i Sw. Gabriela o łaskę nawrócenia dla mojego męża.

Anna Maria

Św Gabrielu.proszę cię o wiarę oraz dobrego męża dla mnie prawego i wierzącego pomimo póznego wieku.ufam twojemu wstawiennictwu.

Ewa

Św. Gabrielu uproś łaskę wiary w mojej rodzinie.

Anna

Za wstawiennictwem Świętej Rodziny oraz Świetego Gabriela proszę o cud ratowania małżeństwa Kamila i Izy , o łaskę nawrócenia dla Kamila o uwolnienie od ciężkiego grzechu w którym teraz żyje .

Agnieszka

O wzrost wiary i miłości, dary Ducha Św., o zdrowie duszy i ciała dla Estery oraz w intencji Bogu wiadomej.

Estera

Proszę za Grzegorza, który ma glejaka mózgu o uzdrowienie, za dusze cierpiące w czyśćcu, za konających. Bóg zapłać.

Edyta

Proszę Pana Boga o udane wyleczenie z nowotworu i pełny powrót do zdrowia

Sławek

Proszę o wiarę dla moich dzieci i aby ochrzciły swoje dzieci

Irena Maria

prosze o zdrowie ciala i ducha. tak bardzo potrzebuje. moje zycie jest koszmarem. uwolnij mnie Panie , uwolnij moja rodzine

Paulina D.

Proszę o modlitwę za moją rodzinę; za rodziców i rodzeństwo, którzy żyją w grzechach ciężkich, bez Sakramentów, bez Mszy Świętej.
Jezu, Ty się tym zajmij+
Wszyscy Święci i Błogosławieni, módlcie się za nimi+

Aldona

Proszę o modlitwę za moje dzieci ,które wychowuję sama
za Kubę 9 lat do 5 lat nie mówił teraz chodzi do szkoły publicznej ,ma trudności w czytaniu i pisaniu , o potrzebne łaski i zdrowie (astma oskrzelowa,alergie wziewne i pokarmowe)

za Karolinę 11 lat – o zdrowie i potrzebne łaski ,od urodzenia ma alergie wziewne i pokarmowe astmę oskrzelową , podczas snu tiki nerwowe czekamy na wizytę do neurologa, ma specyficzne trudności w nauce

za Dawida – o zdrowie i potrzebne łaski od urodzenia ma stwierdzoną astmę oskrzelową ,alergie wziewne i pokarmowe ,trudności w nauce ,dysleksję ,torbiele na nerkach ,które wykryto w ostatnich latach .

za moja mamę Danutę ma guzek w płucach duża zmianę na całym płacie tarczycy który uciska na płuca ,ostatnio bardzo często choruje ,urodziła i wychowała 12- ro dzieci,o zdrowie i potrzebne łaski.

za mojego tatę Stefana ,ponownie choruje na złośliwy nowotwór pęcherza moczowego jest po lampach wszczepieniu stentów w żyły i lekarze nie podejmą się żadnej operacji w tym czasie,o zdrowie i potrzebne łaski.

za mojego bratanka Filipka od urodzenia choruje na nowotwór złośliwy umiejscowiony w głowie , jest pod opieką hospicjum domowego od 4,5 roku i na morfinie , za jego rodziców Anitę i Wojtka oraz rodzeństwo Zuzię i Łucję. o zdrowie i potrzebne łaski.
za Patrycję 16lat , córkę Agnieszki i Sławka ma złośliwy nowotwór w głowie poddawana jest obecnie w Łodzi leczeniu chemią , o zdrowie i potrzebne łaski.
ZA Zbyszka – nie widzi na jedno oko ma słaby wzrok w drugim nie może pracować w zawodzie jest maszynistą ,za Weronikę , Teresę będzie miała usuwane narządy rodne ma złe wyniki badan , za Emilię i Mariusza ,o potrzebne łaski.

za ojca moich dzieci o nawrócenie
,był sprawcą przemocy w rodzinie ,żyje w konkubinacie ,dzieci wymazał całkowicie z pamięci .

za mnie o potrzebne łaski

Bóg zapłać
Niech Boże Miłosierdzie będzie uwielbione

Anna / Płock

Proszę o opiekę ,potrzebne laski moim dzieciom. By zlo ich nigdy nie osiągnęło. O ratunek syna od gier komputerowych, oraz uzdrowienie dzieci ze wszelkich zranien. Oraz w mojej intencji o dar poczęcia kolejnego dziecka.

Beata

O możliwość wypełniania powołania.

Donna

Św. Gabryielu módl się przed Obliczem Pana za wszystkie duszyczki, za które i ja sie modlę szczególnie za chorą Ag , Tatę .

Patrycja

Proszę o modlitwę za duszę mojego syna Pawła

Bogusia

Proszę o wstawiennictwo św Gabriela w naprawieniu relacji z moimi bliskimi i pomyślność w pracy i znalezienie prawdziwych przyjaciół

Agnieszka

SW. Gabrielu wstaw się za mna u Matki Najświetszej i błagaj Jej Niepokalane i Bolesne Serce o łaske uzdrowienia dla mnie z ciężkiej choroby sm.

Zofia

Św. Gabrielu proszę o łaskę skruszenia zatwardziałości serca i nawrócenie dla mojego męża, o łaskę powrotu męża do rodziny.

Sylwia

Sw Gabrielu prosze Cie o blogoslawienstwo i zgode w rodzinie o dobre wyniki w nauce abym mogla zdac wszytkie egzaminy dziekuje Renata z rodzina

Renata

Proszę o uzdrowienie z choroby córeczek Magdaleny i Anny oraz nawrócenie duchowe męża Mariusza, pomnożenie wiary nadziei i miłości w rodzinie. Bóg zapłać

Marzena

ŚWIĘTY GABRIELU,PROSZĘ O UZDROWIENIE HUGONA,O POMYŚLNY PRZEBIEG OPERACJI

ALICJA

Święty Gabrielu proszę o modlitwę w intencji mojego zdrowia i o zdrowie dla moich synów oraz wszystkich moich bliskich i o umacnianie mojej wiary i ufności w Pana Naszego Jezusa Chrystusa i o pomoc w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego

Anna

Proszę o jedność w naszych rodzinach – pojednanie z rodzicami i rodzeństwem. Bóg zapłać!

Andrzej

Św. Gabrielu proszę wstaw się przed Bogiem za Wojciechem, który jest uzależniony od alkoholu, proszę Cię wyproś dla Niego łaskę nawrócenia.

Ewelina

Prośba do Pana Boga naszego przez krwawe Łzy Matki Bożej i Jej Bolesne Serce o Łaskę wiary i miłości do Trójcy Przenajświętszej i miłości wzajemnej oraz o obronę od wszelkich wypaczeń i uzależnień ciała, umysłu i duszy dla rodziny i ludzi z nią związanych oraz o Łaskę zdrowia dla naszych dzieci i ich rodzin.

GRAŻYNA

Proszę o potrzebne łaski dla Piotra ,Krzysztofa,Andrzeja ,Zyty ,Józefa, Urszuli, Antoniego, oraz wszystkich Tych ,Których noszę w sercu by wypełniło się w ich życiu wszystko to co Pan dla Nich Zaplanował i dla mnie

Renata

Św. Gabrielu wyproś razem z świętymi i błogosławionymi łaske o pomyślne rozwiazanie spraw finansowych założonej firmy mojemu synowi Mariuszowi.

Irena

W intencji rozeznania powołania aby wypełniła się Wola Boża.

Anna

Świeci Gabrielu wszyscy święci młodziankowie wstawcie się proszę w intencji uzdrowienia naszej 5 letniej Helenki z opóźnieniem rozwoju o dar mowy dla niej i ciekawości świata, dorównanie w rozwoju intelektualnym rówieśnikom.

Filip

Proszę o Boże Błogosławieństwo dla naszych dzieci Tymoteusza,Ady i Maksymiliana,o uzdrowienie dla Maksymiliana oraz dary Ducha Świętego i umocnienie dla mnie i dla męża.

Ewelina

Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji Jezusa Chrystusa zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełnili Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie.

Jakub

Aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z przekazem Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech.

Jakub

Proszę o wstawiennictwo Świętej 20-tki i wsparcie małżeństwa mojej córki.

Bożena

Święty Gabrielu w dniu Twojego święta błagam Cię za Łukasza. Proszę o modlitwę i wstawiennictwo za Nim – aby we wszystkim wypełnił święta wolę Bożą. Dziękuję.

Agnieszka

proszę aby Bóg mnie wysłuchał i uwolnił mnie z rąk niegodziwca ,który mnie krzywdzi od lat.(zupełnie obcy człowiek,)

Maria

Św. Gabrielu proszę wyproś u Boga łaskę męstwa w pokonywaniu życiowych trudności, o pełne prawdziwe nawrócenie i stawianie Boga na pierwszym miejscu, o pełne zaufanie Bogu każdego dnia oraz żywą i gorącą miłość do Boga dla każdego z mojej rodziny, abyśmy przez miłosierdzie Boże doznali łaski zbawienia i wspólnie wielbili naszego Boga w Trójcy Jedynego wraz Maryją i wszystkimi świętymi.

Dorota

Św.Gabrielu, proszę wstawiaj się za moim małżeństwem oraz rodziną. Proszę o opiekę nad moim dorastającym synem i córką.

Zofia

O Boże błogosławieństwo i wsparcie Ducha Świętego dla naszej Ojczyzny i nią rządzących oraz stale rozwijającą się i umacniającą Miłość wśród moich bliskich i najbliższych.

Daria

Proszę o wstawiennictwo świętych u JEZUSA Miłosiernego aby udzielił łaski uzdrowienia chorego oczka mojej malutkiej wnuczce ,przyjął zanoszone prośby i obdarzył upragnionym zdrowiem

babcia

Proszę o modlitwę w intencjach znanych Bogu. Bóg zapłać.

Elzbieta

Proszę o wiarę w mojej rodzinie, żeby wrócili Ci którzy się pogubili i ponownie spotkali się przy Stole Pańskim.

Anna

Proszę o wiarę w mojej rodzinie, żeby wrócili Ci którzy się pogubili i ponownie spotkali się przy Stole Pańskim.

Anna

Święta Faustynko i Święta Tereniu od Dzieciątka Jezus bardzo Was proszę o modlitwę wstawienniczą za moją rodzinę. O nawrócenie, o naprawienie relacji między dziećmi a ich ojcem, o przebaczenie najbliższym. Znacie nasze problemy. Błagam o ratunek.

Ewa

Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Jolanty o uzdrowienie jej z choroby tarczycy i jelita drażliwego oraz o Bożą opiekę każdego dnia dla niej.

Barbara

Św. Gabrielu proszę o zdrowie i siłę w pokonaniu choroby dla Żony Kasi, oraz o prawidłowe wyniki badań po ciężkiej chorobie szwagra Marcina.

Piotr

Proszę w intencji mojego małżeństwa, o miłość i cierpliwość dla nas oraz o dar rodzicielstwa.

Darwina

Proszę o modlitwę o łaskę dobrego męża, założenie rodziny.

Ewelina

Dziękuję Bogu za wszystkie łaski dotąd otrzymane i proszę o powstanie domu Sióstr Kanoniczek w Polsce.

Siostra Maria Gabriela

Św.Gabriela proszę o pracę .Uwolnienie od skutków zła i grzechów których sie dopuściłam pomoc i uwolnienie od i kłopotów finansowych .Uzdrowienie lęków i niepokojów i zamartwiania się o przyszłość.Proszę o pomoc w tworzeniu nowych i prawidłowych relacji.Uzdrowienie zranien obmow odrzuceń podejrzliwości niewiary w dobroć milosc i drugiego człowieka.Proszę o męstwo silę by stawić czoło wszystkim przeciwnościom.Zycie prawdą w prawdzie wierze nadziei i miłości uwolnienie od klamstw które nie pozwalają dostrzec prawdy.Przebaczenie wszystkim którzy mnie zranili.Amen

Jolanta

Boże Ojcze Wszechmogący, proszę o łaskę uzdrowienia mnie z bólów kręgosłupa i o uzdrowienie mojego całego kręgosłupa.Ból ten wiekiem jest coraz siln mam od ponad 25 lat i z wiekiem jest coraz silniejszy. Jezu Chryste, Synu Dawida ulituj się nade mną Alicja i uzdrów mnie.Amen.

Alicja

Proszę Cię Panie za przyczyną Świętych abyś uwolnił Agnieszkę z narkomanii i innych nałogów. Niech trójca święta uobecni się w Jej życiu. Niech doświadczy w swoim życiu miłosierdzia Bożego.

Agnieszka

Proszę o nawrócenie grzeszników i aby poznali prawdziwą miłość Bożą i nią żyli . W szczególności dla mojego męża Marcina

Sylwia

Święty Gabrielu proszę Cię o dar zdrowia i twoje święte wstawiennictwo przed tronem naszego Boga Ojca dla mnie i mojego dzieciątka które noszę pod swoim sercem na czas ciąży i porodu.Otaczaj nas swoją opieką w każdym czasie.Twoja Czcicielka Aneta.

Aneta

O Boże prowadzenie Karolinki w przygotowaniach maturalnych

Izabela

Św. Gabrielu , bardzo różnimy się charakterologicznie z mężem . Przez to wizerunek naszego małżeństwa źle wygląda na zewnątrz . Widzą to
dorosłe dzieci , a teraz wnuki . Proszę zaradź temu . Wyproś u Boga łaskę abyśmy swoim zachowaniem nie gorszyli innych , abyśmy umieli
się ze sobą porozumieć .

cecylia

O zbawienie dla mnie i mojego Męża oraz wszystkich którzy zmarli i tych którzy żyją z naszych Rodzin i bliskich mi Ludzi.

Alicja

prośba o pomoc w opanowaniu języka francuskiego

Zofia

Św.Gabrielu proszę o orędownictwo i pomoc w uwolnieniu z nałogu alkoholizmu zięcia i uzdrowienie relacji w rodzinie.

Jadwiga

O łaskę rozeznania i wypełnienia woli Bożej.

Zofia

Proszę aby dobry Bóg ojciec wyswobodzil mnie i pomógł zyc w wolności szczęściu i obfitość dziecka boże.Przemienil moje serce i sposób myślenia Pomoc w rozwiązaniu kłopotów finansowych znalezienia pracy.Uwolnienie od leku przed podejmowaniem decyzji i leku przed ludźmi.Amen

Jolanta

Proszę o pomyślne zakończenie studiów i zdobycie stażu lub pracy z urzędu pracy

Patrycja

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia.

Marta

proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich synów Adama i Pawła

anna

pokornie proszę o nawrócenie mojej rodziny, przyjaciół i kol. z pracy

Danusia

Proszę o dary Ducha sw. dla Oskara,o dobre wybory w życiu.Dla Grzegorz o uwolnienie się z nałogu tytoniowego.O wiarę,nadzieję i miłość dla naszej rodziny i Bożą opiekę.

DOROTA

ŚW. Gabrielu, dopomóz nam mądrze i szczęśliwie wychować naszych trzech synów. Proszę o zgodę i jedność w małżeństwie oraz zdrowie dla mojej rodziny, by nigdy nie brakło nam chleba powszedniego.

Kasia

Św. Gabrielu proszę o wstawiennictwo za moją mamę o uzdrowienie z choroby nowotworowej, ulgę w cierpieniu.

Danuta

Błagam o uleczenie mnie i mojej rodziny z chorób na ciele i duszy oraz sile do niesienia krzyża

Dorota

Za ludzi młodych aby każdy swój krok zawierzali Jezusowi i Maryi, a w swoim życiu szukając ideałów, czerpali wzory z życia świętych i Błogosławionych.

Maria

W intencji zjednoczenia mojej rodziny, oraz mojej przeprowadzki i poprawy mojego zdrowia a takze zebym nie byla juz tak bardzo samotna i zapomniana.

Danuta

Św .Gabrielu proszę o wstawiennictwo za naszymi dziećmi i naszym małżeństwem .

Anna

Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia mojego męża od zniewolenia oraz jego nawrócenia i szybkiego powrotu do rodziny i wypełniania swego powołania oraz słów przysięgi małżeńskiej.

Agnieszka

Proszę o pomoc w problemach finansowych i pracę.Przemiany serca i sposobu myślenia.Uwolnienie i ochronę od zla wszelkiego i zlych ludzi.Pomoc w odnalezieniu szczęścia i drogi zycia mojego przeznaczenia.Obronę od ataków lęków przed ludźmi i życiem Naukę chodzenie w prawdzie I zycia prawdą.Uwolnienie od klamstw i kłopotów finansowych.Jezu ufam tobie i proszę ty zajmij się tym wszystkim.AMEN

Jolanta

o błogosławieństwo Boże dla rodzącego się nowego związku; o łaskę pełnienia woli Bożej w życiu oraz o Miłosierdzie Boże dla dusz w czyśćcu cierpiących Bóg zapłać!

Teresa

proszę o zdrowie moich dzieci,o nawrócenie i uwolnienie mojego męża,o głębszą wiarę dla całej naszej rodziny,o nawrócenie i pojednanie z Bogiem mojej mamy,o zbawienie dusz czysccowych z mojej rodziny o cierpliwość i potrzebne łaski dla mnie Bóg zapłać

Kasia

Proszę o modlitwę o powrót do wiary dla moich dzieci: Dagmary i Natalii i wybór drogi życiowej zgodnej z wolą Bożą
Proszę o powrót do wiary dla moich znajomych: Basi, Kacpra, Dany, Zbyszka, Marcina, Pauliny, Piotrka
i innych których noszę w sercu

Iwona

Proszę Boga za wstawiennictwem świętych o nawrócenie serca mojego męża, który kierowany zazdrością obwinia mnie bezpodstawnie o zdradę , kieruje wobec mnie straszne, wulgarne słowa, traktuje jak prostytutkę i niszczy nasze relacje małżeńskie, żyje w zamknięciu przed prawdą i miłością.

Hanna

intencja wiadoma Panu Bogu.

małgorzata

O szczęśliwy przebieg operacji dla Huberta i pomoc w zdaniu egzaminu dla Anny.

Alicja

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci a także o łaskę wiary i powrót do Kościoła dla mojego syna Kamila.

Marek

O zgodę i miłość dla naszego małżeństwa oraz o wolność od nałogów dla męża.

Mirka

O czystość serca dla męża.

Iwona

O czystość serca dla męża Krzysztofa.

Iwona

Jezu błagam o uzdrowienie mojego małżeństwa.

Anna

O zdrowie dla Rafalka
O Ducha prawdy i poznania dla Marty i Torstena
O milosc i zrozumienie w rodzinie
O zdanie matury przez Kaspra

Josef

Prosze o modlitwe, abysmy mieli jak najszybciej swoj wlasny dom i ziemie w takim miejscu w jakim nam wskaze Bog. ale nie mamy na ten cel pieniedzy, zeby to bylo bezpieczne miejsce . dziekuje

lidia

Bardzo prosze o modlitwe w intencji całej mojej rodziny o łaske głebokiej wiary , abyśmy każdego dnia byli blizej Boga abyśmy nie zbłądzili w dzisiejszym świecie ,a zwłaszcza nasze dzieci.Jezu prowadz nas i nasze dzieci. Prosimy świętych ostaniego stulecia aby byli blisko nas , prowadzili nas drogami które oni sami przebyli i coraz bardziej nas jeszcze udoskonalali. Prosimy rowniez świetych o uproszenie dla nas wszystkich łaske zdrowia,jeżeli jest to zgodne z wolą Boga, poniewaz tak mmy rodzice jak i nasze dzieci bardzo chorujemy na ciezkie choroby.Nie skarżymy sie, bo poprzez te choroby mozemy byc bliżej Jezusa , poczuć jak bardzo cierpiał za nasze grzechy .Dziękujemy że mamy Matke Maryje ,ktorą nam zostawił Jezus, bez niej byłoby nam bardzo cięzko. Ale dziękujemy Bogu za tych wszystkich świetych , których nam postawił na naszej drodze poprzez których możemy być blizej Boga. Bóg zapłać. Teresa , Zbyszek Ula,Krzysztof i Klaudia .

Teresa

PROSZĘ O MDLITWĘ W INTENCJI MOJEJ ŻONY ŁASKIE DUCHA ŚWIĘTEGO ABY JĄ OŚWIECIŁ ŻEBY PRZYJEŁA SAKRAMENT BIERZMOWANIA. O ŚWIATŁO DLA MARIUSZA , ANNY I ANI. ABY ZOSTALI OŚWIECENI JAKIMI DARAMI ZOSTALI NAPEŁNIENI PODCZAS PRZYJMOWANIA SAKRAMENTU BIERZMOWANIA. O MODLITWE NAWRÓCENIA DLA WSZYSTKICH Z RODZNY MARIANA,HUBERTA , STACHA I WSZYSTKICH ZE MNĄ SPOKREWNIONYCH. EUGENIUSZ

EUGENIUSZ

Prośba o Dary Ducha Świętego w odważniejszym dawaniu świadectwa wiary w Jezusa Chrystusa i o rozeznanie drogi życia.

Karol

O MOJE UZDROWIENIE I DAR DUCHA ŚWIĘTEGO
O DUCHA ŚW DLA MOJEGO MĘŻA
O NAWRÓCENIE I ZGODĘ DLA MIRKA I IWONY SŁAWKA I GRAŻYNY I W MOJEJ RODZINIE
O UZDROWIENIE DLA OLAFA

JOLANTA

Z prośbą o Boże błogosławieństwo w codzienności dla siebie i bliskich – o zdrowie duszy i ciała – o łaskę wiary, nadziei i miłości – aby ta codzienność doprowadziła nas do świętości, żeby żadne z nas nie zgubiło się na drodze życia. Dobry Boże, abyśmy nigdy nie zapomnieli że Ty jesteś początkiem i końcem. I żeby zawsze starczyło odwagi.

Agnieszka

O ŁASKĘ NAWRÓCENIA I ZBAWIENIA MOICH BLISKICH O WYPROSTOWANIE ŚCIEŻEK ŻYCIA MOICH DZIECI

Anonim

O uzdrowienie Piotra z uzależnienia i uczciwą pracę oraz o odrodzenie małżeństwa o miłość i pokój w rodzinie.

Ilona

Prosze o uzdrowienie duchowe i fizyczne Moniki.
O piękny Slub dla Karoliny i szczęscie w małżeństwie
O pozytywne zalatwienie sprawy studiow i dobrego chlopaka dla Oli
Zgode w rodzinie szczególnie dobre relacje z matką

Małgorzata

o uregulowanie wszystkich zobowiązań oraz dar roztropności i zaradności w sprawach finansowych

Krzysztof

o nawrócenie moich członków rodziny i kol. z pracy oraz przyjaciół

Danusia

proszę o zdrowie mojej siostry Anny jest po amputacji piersi

marek

O dar macierzyństwa, zdrowie i potrzebne łaski oraz prace dla Andrzeja. Bóg zapłać

Agnieszka

PROSZĘ O MODLITWĘ ZA MOICH SYNÓW ANDRZEJA I WOJCIECHA . NIECH DOBRY BÓG POMOŻE W DOBRYCH DECYZJACH ŻYCIOWYCH , A PRZEDE WSZYSTKIM O POWROCIE DO KOŚCIOŁA . PROSZĘ BOGA ŻEBY DZIECI MOJE KOCHAŁY NASZEGO OJCA I DOWIEDZIAŁY SIE ILE SIŁY I RADOŚCI DAJE OJCIEC NASZ .

URSZULA

O zdrowie proszę.

Łukasz

Proszę o Boże błogosławieństwo ,opiekę Matki Bożej i św.Gabriela dla całej rodziny.

Magdalena

Proszę o zakończenie wojny w Syrii i Ukrainie.

Leszek

Boże Ojcze proszę za wstawiennictwem Świętych,abyśmy znaleźli dobry dom,miejsce,w którym będziemy mogli z mężem i dziećmi razem zamieszkać.

Arleta

Chciałbym podziękować za swoją rodzinę i małżeństwo i prosić za razem o poprawę relacji między mną a moją żoną i dziećmi a także w rodzinie -Bóg zapłać za wszystko .Chwała Panu-Jezu Ufam Tobie!!

Paweł

O nawrócenie w rodzinie syna i łaskę chrztu św. dla wnuków

Maciej

Proszę o szczęśliwe narodziny mojego wnuczęcia

Alina

Prośba z zdanie egzaminu specjalizacyjnego.

Marta

O Światło Ducha ŚW. i potrzebne dary rady męstwa, umiejetności, pokoju, dla Karoliny w przygotowaniu do egzaminu maturalnego.Proszę dla niej o opiekę Matki Bożej i Aniołów Stróżów

Izabela

Proszę o łaskę poznania swojego prawdziwego ja, ukształtowania go wedle woli Bożej oraz o znalezienie mieszkania z godnymi warunkami i dobrymi osobami, a także o łaskę pojednania w rodzinie.

Aneta

Podziekowanie Bogu Najświetrzej Panience Jezusowi za wszystkie laski które byly sa I bedą. Bog zaplac.

Ewa

Proszę o Błogosławieństwo Boże opieki Matki Bożej dla calej mojej rodziny

Witold

Witam prosze o modlitwę za mnie o moje zdrowie i za cała rodzinami cały świat żeby nie było tyle zła wojen aborcji za te biedne chore dzieci oraz ludzi! Aby ludzie sie nawracali szli za głosem Maryi prosze o modlitwę za cały świat aby Pan Bóg zlitował sie nad ludzkością i o to abym ja oraz inne matki miały dużo cierpliwości do swoich dzieci wielkie Bóg zapłać ++

Paulina

O to, abym nie straciła pracy.

Magdalena

W intencji rozeznania mojego powołania i spełnienia Woli Bożej w moim życiu.

Urszula

Proszę Cię Gabrielu o łaskę uzdrowienia dla mojej córki Joanny,która cierpi na epilepsję.

teresa

Proszę o modlitwę o mądrość Bożą dla Marcina , Katarzyny Bartosza i Karoliny .

KATARZYNA

Proszę o uzdrowienie i uwolnienie z nerwicy lękowej

Paweł

O znalezienie pracy, o pomyślny przebieg egzaminu na prawo jazdy.

Artur

Proszę o znalezienie nowej pracy w recepcji w stabilnej firmie oraz o znalezienie bezpiecznego mieszkania.
Dziękuję ☺️

Katarzyna

Proszę o uwolnienie od leku przed przyszłością .ochrony od ataków złego.Umocnienie w wierze miłości i nadzieji.Przemianę sposobu mojego myślenia i proszę o serce cielesne napełnione prawdziwą miłością. Proszę o pomoc w tworzeniu prawidłowych zdrowych relacji..Pomoc w problemach finansowych i o pracę proszę.Wyzwolenia od leku przed ludźmi.Uzdrowienie zranien odrzuceń i samopotępienia Dziękuje.Jolanta.Amen

Jolanta

O dary Ducha Św potrzebne podczas pisania pracy i obrony (ukończenie studiów).

Marta

Proszę w intencji syna Tomka o wybór drogi życiowej, rozpoznanie jej zgodnie z wolą Bożą; o szczęśliwe ukończenie studiów

Władysława

o uratowanie zagrożonego upadłością zakładu pracy i ochrony wielu miejsc pracy

Włodek

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia dla mnie i męża i zgodę w rodzinie. By nie było uzależnień, przekleństw i bluźnierstw. Panie ratuj naszą rodzinę.

Ilona

O świętość dla ojców Pasjonistów i święte liczne powołania do Polskiej Prowincji Zgromadzenia Pasjonistów.
O wyniesienie na ołtarze sługi Bożego ojca Bernarda Kryszkiewicza.
O Boże Błogosławieństwo dla dzieła Misji Gabriela i pomoc Opatrzności w szybszej budowie Sanktuarium.
O uzdrowienie duszy i ciała: Kazimierza, Katarzyny i Zbigniewa.
O nawrócenie Karola, Pawła, Jadwigi i Kazimierza.
O zdecydowaną pomoc i opiekę Opatrzności Bożej oraz przymnożenie wiary dla Dariusza.
O Miłosierdzie Boże i darowanie kar Duszom w Czyśćcu cierpiącym.

Dariusz

Uwolnienie męża z nałogu alkoholowego oraz wiarę, nadzieję i miłość dla niego. Bądź wola Twoja Panie!

Małgorzata

O wiarę i sakramenty dla męża Jacka i syna Marcina, o świętość całej rodziny

Anna

O ułożenie sobie w końcu życia

Karolina

o pokój i zdrowie w rodzinie.

Elżbieta

Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego rozwiązania ciąży, oraz o zdrowie wszystkich dzieci.

ASIA

Jezu, za wstawiennictwem Matuchny Niepokalanej, proszę przymnóż mi wiary, przywróć wiarę rodzinie Marka, wyprostuj drogi życiowe bratu i dzieciom

Janina

O nawrócenie zatwardziałych grzeszników a szczególnie tych, których Pan postawił na mojej drodze.

Julia

Prosze o modlitwe za moja rodzine , by dobry Bog wybaczyl nam wszystkim cale zlo jakie popelnialismy I stworzyl w nas chec zycia w zwiazkach malzenskich I Bozych. Prosze o dobrego meza dla Ani ,OLI , Karoliny , I dla mnie . A takze o to by dobry Bog oczyscil moje serce ze zranien I uwolnil od strachu I zla ktore mnie odsuwa od dobra jakie przychodzi a ja je odrzucam. Prosze o to bym mogla pokochac I zyc zgodnie z Wola Boza , prosze o rozwiazanie wezlow dla Andrzeja I o zdrowie dla naszych rodzicow. Bog zaplac.

Monika

o pozbycie sie leku przed kazdym kolejnym dniem,calkowite zaufanie Bogu,ze prowadzi mnie I moja rodzine kazdego dnia Jego droga o przymnozenie nam wiary I wzajemnie milosci

Wioletta

W intencji nawrócenia i mądrości dla Katarzyny i Piotra. Tak żeby potrafili wychować swoje dzieci na dobrych i wierzących ludzi.

Piotr

Chciałabym pomodlić się w intencji za moją Ojczyznę-Polskę dlatego,że dużo zła się w niej dzieje.

Małgorzata

O cud uzdrowienia dla Hubercika, o udaną operacje serca.

Alicja

Proszę o dostanie się na studia mojego syna Konrada.

Krzysztof

Proszę o modlitwe w intencji nawrócenia i uzdrowienia małżeństwa Beaty i Jędrka

Halina

Proszę o sakrament małżeństwa dla Doroty i Krzysztofa.
O łaskę przebaczenia w małżeństwie Ryszarda i Elżbiety.
O sakrament pojednania dla Renaty, Andrzeja, Jana, Katarzyny, Stanisława i innych osób z mojej rodziny. Proszę o cud uzdrowienia dla Stefana, Adama, Ewy. Dla siebie o wiarę. O silną wiarę dla Artura, Beaty, Piotra, Michała, Bartłomieja, Joanny.
O dar nieba dla tych, którzy odeszli do Pana.

Zdzisława

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pracy dla mnie i siostry

aNNA

Proszę o pomoc w znalezieniu pracy dla męża, o zdrowie, miłość i szczęście dla rodziny.

Iwona

Proszę o wstawiennictwo,za moimi dziećmi o czystość i wiarę o uzdrowienia psychiczne i uwolnienie od nałogów.Oraz o rozwiązanie problemów finansowych w mojej firmie i domu.

Dariusz

Św Gabrielu, proszę Cię o modlitwę w czterech sprawach:
– abym mogła zajść w upragnioną ciąże
– o łaskę wiary i spotkania żywego Boga dla mojego męża
– o przemianę dla naszego syna Tomka aby pokochał Pana Jezusa i zawsze szedł za nim i abyśmy potrafili jako rodzice zawsze wskazywać naszym dzieciom właściwą drogę
– o łaskę prawdziwej wiary dla naszych rodziców i dziadków

Anna

Błagam o uleczenie kręgosłupa i o łaskę pracy, stałej, dobrej pracy, której tak bardzo potrzebuję.

Magdalena

O łaskę nawrócenia, uwolnienie od złych duchów dla męża i dzieci ,powrót ich na łono Kościoła . Pojednanie w rodzinie,błaga żona i matka .

Magdalena

o dar żalu zbawiennego dla ś.p. Karola, o zbawienie dla Jego duszy.

grzesiek

za wstawiennictwem Matki Bożej Niepokalanej i świętych proszę o szybki powrót do zdrowia dla Daniela i właściwe rozeznanie drogi życiowej zgodnie z Wolą Bożą.

Elżbieta

Za wiarę, miłość, zdrowie dla całej mojej rodziny oraz wszystkich ludzi których Bóg stawia na mojej drodze.

Marek

Prosze w intencji mojej siostry Ewy o ratunek w klopotach finansowych aby bank nie odebral jej domu o uzdrowienie jej duszy i ciala.

Irena

Proszę o łaskę rozeznania mojego powołania.

Sebastian

Za Kościół i Ojca św. za Ojczyznę i nawrócenie biednych grzeszników. Deo gratias! Totus Tuus!

Danuta

proszę Cię o zdrowie i radzenie sobie w życiu z chorobą epilepsji dla córki Asi.

teresa

Bardzo proszę o dar dobrego małżeństwa. Abyśmy wzrastali w wierze i dążyli do świętości. I za dusze w czyśćcu cierpiące. Bóg zapłać!

Katarzyna

O szczęśliwe przejęcie roli i zakończenie projektu oraz Bogu wiadomej intencjii

Urszula

Proszę o dobry wybór zony dla mojego syna Marka zgodny z wola Boża.

Robert

O światło Ducha Św, dar sinej wiary, skupienia,umiejętności, rady, mądrości w przygotowaniach do egzaminu maturalnego dla Karoliny

Izabela

O cud calkowitego uzdrowienia dla moich wnucząt Milenki i Miłoszka. O nawrócenie dla calej rodziny.

Ela

Ozdrowie iblogoslawienstwo Boze nakazdy dzien

Ewa

Św. Gabrielu i św. Gemmo proszę o wstawiennictwo za Angeliką i Grzegorzem w ich dlugoletniej prośbie o dar rodzicielstwa

Justyna

Proszę gorąco i pokornie Boga za wstawiennictwem Świętych o łaskę uzdrowienia wzroku fizycznego i duchowego na całe życie dla Ani Andrzej Kasi i Magdy i o przebaczenie wszystkich grzechów słabości i zniewoleń.

Anna

Proszę o pomoc w dokończeniu ważnej pracy zawodowej.

Piotr

O pomoc w przezwyciężeniu trudności dla siostry Agaty

Mariusz

o zdrowie duszy i ciała dla całej rodziny

Basia

Proszę o rozeznanie właściwej drogi życia, zgodnej z Bożą Wolą dla Dzieciaków,

Iwona

Św. Gabrielu proszę o światło Ducha Świętego dla syna Łukasza, aby powrócił do Kościoła Chrystusowego

Jan

O dary Ducha Świętego i łaskę gorącej wiary dla dzieci i wnuków oraz tych członków rodziny którzy się oddalili od Boga

Wiktoria

Proszę o łaskę wiary i nawrócenie dla mojego taty i brata, uzdrowienie duszy i ciała, wyrwanie ich z sideł szatana. O zdrowie dla męża i dzieci, prawidłowy rozwój mowy dla najmłodszego synka. Uwolnienie z nałogu tytoniowego dla mojej mamy. Uzdrowienie relacji w rodzinie. Bogu niech będą dzięki za wszystkie łaski

Aleksandra

Za ludzi młodych, szukających, zagubionych, by odnaleźli swoją drogę. By pokonali swoje słabości, nawrócili się i podążali bez wahania za Jezusem. By byli światłem dla innych. By umieli kochać i przyjmować miłość… +

Klaudia

O łaskę wiary dla Janka i Druki.

ewa

O łaskę wiary dla mojego syna i pokonanie trudności wychowawczych

Arkadiusz

Proszę o światło w sprawie naszego domu.

Ola

Aby moj syn odnalazl Boga i znalazl rownowage wewnetrzna w Jezusie.

Marek

O spokój serca, pomyślność dla tych, którzy są bliscy mojemu sercu i łaski dla nich.

Małgorzata

Proszę o moje uzdrowienie duszy i ciała. Proszę też o miłość w naszym małżeństwie i za syna o dary Ducha Świętego, opiekę Mateńki Najświętszej i Boże prowadzenie, żeby wybierał dobro, szczególnie w kwestii muzyki i aby w naszym życiu wypełniała się wola Boża, o Światło Ducha Świętego byśmy umieli ją odczytać, wypełnić. Panie Jezu okaż nam Swoje Miłosierdzie, błogosław Swoim dzieciom.

Ewa

Proszę o modlitwę za nawrócenie mojej rodziny i łaskę miłość między nami w codzienności.

Daniel

Proszę o zdrowie Mamy Józefy, o moje zdrowie, o zdrowie dzieci z rodziny Małgosi i Krzysia oraz o dobrego męża.

Aleksandra

Proszę o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe dla mnie i całej rodziny: uzdrowienie męża, wnuka, wnuczki, córki, syna i zięcia,
Teresa

Teresa

O łaskę uzdrowienia duszy i ciała

Magdalena

Proszę o zdrowie dla taty i całej rodziny. O klęskę wiary i dary duchowe. Proszę o uwolnienie od nałogu nikotynowego. Proszę ponownie o dar nowego życia. O dar rodzeństwa modlą się również dzieci. Mąż i ojciec czworga dzieci.

Zenon

Proszę o łaskę dobrej spowiedzi dla Męża,
proszę o opiekę nad moimi dziećmi, aby wzrastały w wierze i aby wyrosły na dobrych chrześcijan,
proszę o uwolnienie mnie od lęków o naszą przyszłość finansową i pomoc w rozwiązaniu naszych problemów finansowych,
proszę o zdrowie dla Męża,
proszę o zdrowie i spokojną starość dla Rodziców i Teściów.

Wioletta

Proszę o łaskę zdrowia, Błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Najświętszej i pozytywne załatwienie trudnych spraw za pośrednictwem Świętych.
Bóg zapłać.

Maria

O zdanie egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

Aleksandra

Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pomocy u Boga oraz ludzi w walce z pewną słabością, która jest dla mnie trudna.

Dorota

Proszę o uzdrowienia z paraliżu

Hanna Dorota

PROSZĘ O ŁASKĘ NAWRÓCENIA I ZBAWIENIA MOICH BLISKICH O UPORZĄDKOWANIE DRÓG ŻYCIOWYCH MOICH DZIECI

Anonim

Błagam o przemiane serca Anny i Piotra,o miłość i jedność w ich małżeństeie.

Ania

Proszę o zdrowie dla Piotrka, o rozwiązanie problemów finansowych mojej mamy, o dobrą pracę, o życie w sakramentach św. dla mnie i moich najbliższych, o uzdrowienie relacji w naszej rodzinie, o wiarę i pełną ufność Panu Jezusowi dla mnie i moich najbliższych. O wyleczenie Amelki. O dobrych współmałżonków dla moich dzieci i chrześniaków.

Karolina

W intencjach Bogu wiadomych

Małgorzata

proszę o zdrowie dla mojej siostry po operacji raka piersi

marek

Proszę o opiekę w czasie ciąży i porodu, o szybki i dobry poród, o opiekę dla moich dzieci i męża, o nawrócenie męża i mieszkanie dla mojej rodziny.

Natalia

Sw. Gabrielu prosze o przemiane mojego zatwardzialego serca , cierpliwosc do brata i skonczenie pomyslnie studiow

Malgosia

Proszę o ochronę od zla wszelkiego uwolnienie od leku nerwicy i przemianę moich myśli .serca.zycia o nawiązanie poprawnych i dobrych relacji.Uwolnienie od leku przed ludźmi.i życiem.i przyszłością.i leku przed byciem sobą oraz pychy.Uwolnienie od tego co powoduje moją samotność i izolacji.Milosc prawdziwą w moim sercu.Proszę o dar męża dobrego i wiernego towarzysza zycia i sakrament małżeństwa z mężczyzną który poznal milosc Boga i żyje w miłości i jedności z Bogiem ojcem.Amen

Jolanta

proszę o miłość,zrozumienie,zdrowie i wzajemny szacunek w mojej rodzinie

Renata

Proszę o pomoc w prowadzeniu firm…o to by Pan rozwiązał te różne problemy…

Róża

Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego ułożenia spraw zawodowych,abym znalazła dobra pracę i dostała się na kurs do studium psychoterapii uzależnień .
Bóg zapłać

Monika

Proszę o zdrowie duszy i ciała oraz o światło Ducha Świętego dla mojej rodziny

Urszula

dostanie pracy, znalezienie dobrego meza. zdanie sesji

anonim

O zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Izabeli Gawłowskiej.

Krzysztof

Prośba błagalna, o pomoc w sprawach sądowych i karnych.

Krzysztof

Proszę o uzdrowienie relacji w całej mojej rodzinie , o naprawienie nieporozumień ,zgodę i miłość ,proszę o zdrowie dla najbliższych,.Proszę o pracę dla mnie i dla męża ,wyleczenie mojej córki z boleriozy.Proszę o wytrwałość dla moich synów w treningach i dobre wyniki.Proszę o nawrócenie mojej drugiej córki i skierowanie jej życia na właściwe tory,proszę Panie -Ty najlepiej wiesz co dla nas najlepsze -Beata

Beata

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i uwolnienia.

Marta

O poprawę sytuacji finansowej o pomyślność na komisji o grupę

Tomasz

O trwanie w jedności i miłości małżeńskiej.
O nawrócenie córki.
O dobre wybory życiowe dla syna.

Joanna

O łaskę szybkiego powrotu do zdrowia i do domu dla Wojtka (po wypadku za granicą).

Jo

O uwolnienie Taty z depresji.

Joanna

W intencji moich dzieci, aby wzorem tych mlodych Swietych, szly droga swietosci i zawierzenia Bogu.
W intencji mojego meza i mojej, abysmy takze stawali sie swieci.
O wypelnienie woli Bozej w naszym zyciu.

Agata

Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny ; szczęśliwe zdanie matury dla córki ;dostanie się na wybrane studia oraz zdanie egzaminu gimnazjalnego przez Roberta i wybór dobrej szkoły ; Błogosławieństwa w pracy dla mojej małżonki

Jacek

Święty Gabrielu, proszę o wstawiennictwo za uwolnienie mojego syna Meikela od poczucia związanych rąk w związku z pracą.
Dziękuję
Jolanta

Jolanta

Za syna Emanuela o rozeznanie drogi życia, cierpliwość i pokorę, za córkę Julię o trwaniu przy Panu Bogu . Za grupę Matki w Modlitwie o charyzmaty dla dalszego rozwoju i jedność. Za siebie aby kierować się dobrem drugiego człowieka , o siłę i wytrwałość w posłudze i dary Ducha Świętego aby prowadzić grupę modlitewną zgodnie z wolą Pana…za wszystkie osoby oddalone od Pana.

Katarzyna

w intencjach osób, które mam w sercu, jeśli są zgodne z wolą Pana

Beata Woźniak

o powrót do systematyki sakramentów dla mnie..

Gabiela

Proszę o nawrócenie moich bliskich i rozwiązanie problemu mieszkaniowego.

Barbara

Proszę o znalezienie stabilnej pracy w recepcji w dobrej firmie oraz o znalezienie bezpiecznego własnego mieszkania.
Amen.

Katarzyna Paulina

Proszę chroń moją rodzinę od Złego.

Arek

W intencji uzdrowienia wewnętrznego (emocjonalnego), pokonania wszystkich przeszkód i wypełnienia Świętej Woli Bożej aż do końca.
Jezu, Ufam Tobie! Troszcz się Ty!
Św. Siostro Mario Faustyno, módl się w moich sprawach i wyproś potrzebne dla mnie łaski, na mojej drodze życia. Amen.

agnieszka

Gorąco proszę o łaski potrzebne dla nawrócenia do Boga całej mojej rodziny i o Chrzest św. dla moich wnuków.

Ewa

Proszę o modlitwę o zdrowie i łaskę bytu. Proszę o pracę. o siły, o wenę twórczą, o cierpliwość. Proszę o szczęście moich 2 córek i syna. Proszę o wszelkie łaski dla mojej wnuczki Marii i uwolnienie żony Magdaleny od nałogu palenia oraz stałą pracę dla niej.

Jerzy

O zdrowie dla moich dzieci,szczęśliwe rozwiązanie ciąży oraz szczególnie o zdrowie i pracę dla męża żeby mógł nas utrzymać na dobrym i godnym poziomie pracując w naszym kraju

Agnieszka

Prosze o uzdrowienie z choroby nowotworowej.

Elzbieta Aniela

– uratowanie małżeństwa od rozkładu
– nawrócenie syna
– trwanie reszty dzieci przy Panu Bogu
– wyjście ze szkodliwego nałogu

Krzysztof

O uratowanie mieszkania i odejście od eksmisji.

barbara

W pewnej intencji Bogu wiadomej

Joanna

Proszę o nawrócenie syna, synowej, córki i zięcia, o uzdrowienie relacji w mojej rodzinie. Proszę o pokierowane sprawami zawodowymi męża i naszych dzieci. O zdrowie i prawidłowy rozwój w każdej sferze wnucząt. Proszę o uwolnienie od palenia papierosów syna i sąsiadów.

Barbara

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemow finansowych o dobre wyniki w nauce dla pewnej osoby dziękuję za modlitwę

Renata

Sw..Gabrielu prosze Cie ,wstaw sie w intencji mojej corki i wnuczki,by Pan Bog dal im łaske wiary iprzyblizył do Boga..Barbara/mama i Babcia/

Barbara

Prosze Cie wstaw sie u Maryi niech wyblaga u Swego Syna laske zdrowia dla Iwony, a takze o malenstwo dla Asi i Andrzeja

Anna

Św Gabrielu proszę o przemianę dla naszego syna Michała

Dorota

o łaske nawrócenia dla moich dzieci i wnuków.

Zofia

Za dzieci by zaczęły mieć szacunek do nas rodziców, do starszych, by byli karni i słuchali poleceń. By nie bili się i przezywali, by nie robili sobie na złość i by się nie krzywdzili. By dobry Bóg wyzwolił ich z uzależnienia od komórek, komputerów tabletów. I żeby zaczęli się uczyć i to dobrze, bo póki co nie chcą w ogóle się uczyć. Ciągle przeklinają i starają się być źli. A nam rodzicom pomóż być być dobrym przykładem dla dzieci, byśmy się szanowali, okazywali miłość, byśmy byli cierpliwi i mądrze postępowali w życiu i wobec dzieci. By nigdy więcej dzieci nas i siebie nawzajem nie upokarzali. I przede wszystkim byśmy wszyscy nie popełniali grzechów ciężkich. Amen!!!

Wiola

Św. Gabrielu od Matki Bożej Bolesnej poprzez tą nowennę błagam wstaw się za mną i uproś mi łaskę umorzenia wszystkich spraw karnych które przeciwko mnie zainicjowali moi wrogowie aby mnie upokorzyć i aby przestali już na mnie donosić. Proszę także o wsparcie i pomoc w kolejnym przesłuchaniu w dniu 21.02.

Małgorzata

Proszę o łaskę zdrowia dla Urszuli.

Maria

O zdrowie dla Marka

Anna

Proszę o łaskę uzdrowienia mojego synka Jakuba z kaszlu . BÓG ZAPŁAĆ. .

Lucyna

Mocno proszę o modlitwę o łaskę szczęśliwej operacji kolana, o światło Ducha Sw. dla lekarzy.
Oraz proszę o rozwiązanie trudnych relacji w rodzinie o ich duchowe uzdrowienie i powrót do Katol. wiary.

s.Dominika

Za wstawiennictwem św. Gabriela proszę o uwolnienie i uzdrowienie mojego syna Wojciecha z nałogów i o łaskę odkrycia swojego powołania i podjęcia trudu pracy nad sobą, by mógł studiować i rozwijać się.

Matka

Proszę o uzdrowienia duchowe i fizyczne dla Urszuli i jej rodzeństwa. O rozwiązanie trudnych spraw w rodzinie, o silna wiarę i zaufanie w Boże prowadzenie.

Zofia

Za przyczyna sw,Gabriela proszę o modlitwę o dary Ducha św i laskę wiary dla wnuczki Mai,o zdrowie fizyczne i duchowe oraz pomoc w nauce …prosi Babcia

Barbara

Proszę o wsparcie modlitewne dla mojego syna Mirosława,by z pomoca Boza skonczyl studia w Upsali i znalazł odpowiednia prace w Polsce

Barbara......syn MIroswlaw

Za wstawiennictwem Św. Gabriel proszę Boga o łaskę pomocy i wsparcia w pewnej bardzo trudnej dla mnie sprawie.

Katarzyna

W intencjach:
– mojej pracy inżynierskiej aby Duch Święty obdarzył mnie swoimi łaskami i darami a także błogosławieństwem
w nauce oraz abym potrafiła otworzyć swoje serce i przyjąć to wszystko co chce mi przekazać;
– moich Rodziców i moich sióstr i ich rodzin aby Bóg obdarzył Nas swoim Bożym Miłosierdziem i umocnił naszą
wiarę, aby poprawiła się nasza relacja między Nami;
– wszystkich studentów, którzy potrzebują mojej modlitwy, a także tych którzy się nie ubiegali o nią aby
św.Gabriel prowadził ich w nauce jaka jest przed Nimi a Duch Święty i ich Aniołowie Stróżowie mieli ich w
swojej opiece w codziennych obowiązkach, sprawach i decyzjach przed którymi stoją
– wszystkich osób, którzy teraz otwierają się na Boga by poznać swoje rozeznanie w powołaniu, a także tych
którzy już je poznali aby Duch Święty obdarzył ich swoim Błgosławieństwem i nie lękali się by zaufać Panu w
Tej sprawie
– za wszystkie małżeństwa, które zostały obdarzone potomostwem aby św. Józef i Maryja obdarzyli ich swoim
Błogosławieństwem w byciu Mamą i Tatą
– za nowe powołania kapłańskie i zakonne aby ich Patroni, którzy nad Nimi stróżują umieli korzystać z ich pomocy i otwierać swoje serca na nauki Pana Jezusa

Aneta

W intencji Bogu wiadomej

Ewa

Św.Gabrielu wypros u Boga łaskę pomyslnej operacji dla mojej mamy Marii i taty Józefa, o szybki powrót do zdrowia

Anna

Święty Gabrielu, proszę Cię o modlitwę, aby Asia i Sławek powrócili do Pana Boga i abyśmy z mężem potrafili zjednoczyć się w dążeniach. Proszę Cię o wymodlenie pokory dla nas.

Elżbieta

Święty Gabrielu. Dziękuję Bogu za Twoją miłość i modlitwę. Dziś rozpoczyna się Nowenna przed Twoim świętem. Błagam Cie módl się za mnie , za nas, abyśmy potrafili tak jak Ty z całego serca kochać Matkę Bożą i jednoczyć się z Panem Jezusem w tajemnicach Męki Pańskiej. Powierzam Ci młodzież, którą Dobry Bóg postawił na mojej drodze. I jeszcze jedna prośba – błagam o uproszenie łaski wypełniania we wszystkim świętej woli Boga. Dziękuję święty Gabrielu. Amen

Agnieszka

Proszę o nawrócenie męża, aby zerwał z cudzolostwem i wrócił do mnie(żony) i do naszego synka. Aby nasza rodzina znów była razem….

Iza

Bardzo proszę o przyjecie do pracy jako programista przemysłowy do firmy do której mam pierwszy etap rozmowy w poniedziałek. Proszę o płynność finansową od następnego miesiąca. O potrzebne łaski i Błogosławieństwo dla wszystkich moich przyjaciół, Ewy, Anety Mateusza, Izy.

Sebastian

Swięty Gabrielu proszę Ciebie za Twoim wstawiennictwem wyproś łaskę zdrowia dla mnie.Stanisław

Stanisław

Za całą naszą rodzinę i wspólnotę zarówno kościelną jak i zawodowo-sąsiedzką by Pan dał Swojego Ducha i wszelkie potrzebne łaski dla duszy i ciała

Roman

O pomyślne zdanie egzaminu poprawkowego z matematyki dla syna Sachy.

Alina

Proszę o modlitwę za syna Rafała , który jest w ciemności , o nawrócenie jego ku Bogu oraz za cała moja rodzinę

zofia

O uwolnienie z uzależnienia od narkotyków i uzdrowienie mojego syna Piotra.

ILONA

Sw. Gabrielu, za Twiom wstawienictwem—– proszę o dobry przebieg operacji kolana o powrót do zdrowia jeżeli będzie wolą Bożą.

s.Dominika

prosze o zdanie sesji, milosc odwzajemniona i dostanie pracy

teresa

Jezu Ufam Tobie

Marcin

Św.Gabrielu jutro i pojutrze egzaminy proszę wspomóż modlitwą, pomóż

Magda

Święty Gabrielu, proszę pomóż mi dostać się na wymarzone studia.

Eliza

Dziękując Bogu za wszystko proszę o łaskę nawrócenia dla Ady, Kaja, Iwo, Mamy, Waldka, Ewy, Michała i Beaty, o ich uwolnienie oraz o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

Beata

Św.Gabrielu błagam módl się bym została w tym miejscu pracy i miała umowę na stałe żeby się udało.

Magda

O uzdrowienie Wojtka z astmy oskrzelowej, by nie musiał juz brac żadnych leków, św. Gabrielu módl się za niego.Amen

mama

Proszę o modlitwę i uzdrowienie z chorób.

zdzisław

O uzdrowienie Piotrusia, by nie miał już płynu w uszach ani koniecznej operacji wycięcia migdałów

mama

Szczęść Boże!
Św. Gabrielu proszę Cię o wsparcie w modlitwie o to, abym poznała dobrego człowieka z którym spędzę resztę życia.
Boże znasz intencje mojego serca.

Jola

Proszę o dar proroctwa i służenia nim

Karolina

Święty Gabrielu proszę wstaw się za moimi dziećmi u Pana, proszę o ich uwolnienie i uzdrowienie. Ja już nic nie mogę JEZU UFAM TOBIE.

Lucyna

O dobregi meza szczera milosc szczesliwa rodzine Ali ulge w cierpieniu i chorobie oraz wytrwalosc oraz w modlitwie wytrwanie O zdrowie zgode dobrych madrych ludzi bezpieczenstwo przemiane madre decyzje dobry spokojny ten tydzien I rok opieke Sw Gabriela Dary ducha swietego Boze blogoslawienstwo Ali Joli Krzyskowi

Ala

Szczęść Boże, przeżywamy teraz w raz z moim byłym chłopakiem Danielem kryzys. Oboje wiemy, że jesteśmy ze sobą z woli Bożej, być może ta intencja będzie po części śmieszna, aczkolwiek bardzo mi na nim zależy, jemu również na mnie i chciałabym, aby do mnie wrócił i też chciałabym, aby się za to modlono, prosiłabym również o modlitwę za to, by więcej nie wpadał w sidła diabła i nie zażywał narkotyków.
Dziękuję, Olga

Olga

o łaskę przebaczenia, o uratowanie małżeństwa i powrót do sakramentalnego małżeństwa Edyty i Bartosza

edyta

Prośba o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej mamy Teresy z choroby nowotworowej. Całą rodziną modlimy się do Matki Bożej, potrzebujemy wsparcia w modlitwie.

Robert

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny o Boże Błogosławieństwo dla mojej rodziny, umocnienie wiary, uzdrowienie syna , rozwiązanie problemów w pracy moich dzieci aby Duch Święty oświecał by podejmowane przez nich decyzje były właściwe i przynosiły dobre owoce i podobały się Panu Bogu.
Proszę Matkę Bożą o szczególną opiekę nad moją mamusią która ma 90 lat i przygotowuje się do odejścia do Pana aby pomogła jej i nam w jej schyłku życia i wyprosiła u swego miłosiernego Pana przyjęcie z radością jej do siebie.
prosi zatroskana córka i matka

Kazimiera

Proszę o modlitwę w intencji obdarzenia nas zdrowym dzieckiem oraz o błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla całej rodziny i bliskich. Agnieszka

Agnieszka

Pokornie proszę o modlitwę
W intencjach Panu Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie
W intencji Śp. Tadeusza i dusz Panu Bogu wiadomych
Serdeczne Bóg zapłać

Marcin

uratowania małżeństwa Ani I Daniela z kryzysu malzenskiego; odrodzenie miłości I zaufania; powrót Daniela do domu I rodziny

Anna

Proszę o modlitwę w intencji małżeństwa Iwony i Roberta o uratowanie go przed rozpadem o łaski dla Roberta by zapomniał o kochance i by w pełni wypełniał przysięgę małżeńską oraz o nową pracę dla Roberta.

Iwona

Proszę za przyczyną św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej o potrzebne łaski, uwolnienie i uzdrowienie, przemianę serca i nawrócenie, błogosławieństwo Boże i czułą opiekę Niepokalanej dla Zofii, Haliny, Czesława, Stanisława, Dawida, Agnieszki, Grzegorza, Sylwii i Wojtka.
Serdeczne Bóg zapłać.
Króluj nam Chryste!

Magdalena

Prośba o zdrowie dla Grażyny i Grzegorza – o ile jest to zgodne z wolą Bożą.

Grzegorz

Szczesc BOze
Prosze o modlitwe za wszystkie dzieci oraz w intencji przemiany swiata. Bog zaplac

patrycja

O zdrowie dla Stasia i Alicji,zdrowie i szczęśliwie rozwiązanie dla Elizy.

Irina

Panie Jezu proszę pomóż w sprawie pracy. Proszę aby i Kasia razem mną pracowała.

Aneta

Proszę o powrót do Kościoła i sakramentu pokuty dla Pauliny i Olka.

Marianna

Proszę dla mnie, męża, synów o łaskę prawdziwej miłości, wiary, przebaczenia, uwolnienia od zniewoleń i słabości, radości, gorliwego wypełniania naszego powołania. Proszę o łaskę uzdrowienia dla Basi. Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla Moniki i Tomka.

Bernadetta

O szczęśliwy poród, aby nie była konieczna operacja

Agnieszka

Za śp.Eugeniusza Majerowicz.

Anna

Boże Wszechmogący oddaję Ci sprawy całej naszej rodziny a szczególnie wiarę młodych proszę o dotknięcie nas Duchem Świętym abyśmy dostąpili uzdrowienia dusz i ciał a dla naszych Najdroższych Zmarłych proszę Matkę Bożą o ochłodę w oczyszczaniu z wszelkiej zmazy grzechowej i łaskę Nieba szczególnie dla mojego ukochanego Męża.

Jadwiga

Proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji u męża w pracy rzutującej na całą naszą rodzinę.

Joanna

Prosze o modlitwe w intencjach Mariusza> o laske nawrocenia,uwolnienie z nalogow ktore zna Pan Jezus oraz o podjecie leczenia psychiatrycznego dla jego zycia

alicja

o opieke sw. gabriela posenti w czasie podrozy i w zyciu.

mateusz

Dziękuje za moje dotychczasowe życie i proszę o siły i łaski na trudny dla mnie czas 5 roku studiów- pisania pracy magisterskiej, podejmowania trudnych decyzji życiowych oraz o jedność i zdrowie w rodzinie.

Maria

O zdrowie dla córki Michaliny. Bóg zapłać

Izabela

Proszę o modlitwę za moją wiarę , nadzieję i miłość .Proszę o modlitwę w intencji mojego życia – o zdrowe relacje , spokój i bezpieczeństwo dalszego życia . Proszę o modlitwę w intencji rychłego zamążpójścia i za świętość tego związku .
Amen

Bożena

Za rządzących stanami ZJednoczonymi

Krzysztof

Proszę o modlitwę za moich rodziców Jolanta i Sławomira. O zgodę w małżeństwie

Ania

Proszę o nawrócenie dla mojego syna,uwolnienie od nałogu komputerowego oraz o pracę dla niego.Dobrą,godną,zgodną z jego wykształceniem – na chwałę Bożą i pożytek jego duszy.

Dorota

Proszę o modlitwę za śp. zmarłych z mojej rodziny a w szczególności rodziców: Jana i Ireny Bączek, brata Jerzego i jego syna Leszka.

Leszek

Proszę o modlitwe za moja i męża rodzine o potrzebne laski dla nas za to abym potrafiła schudnąć z mocą Bożą za dobro na świecie o dary ducha świetego o to aby Maryja nasza matka nie cierpiała tyle patrząc jakie zło wyrządzamy aby Mateczka wysłała swoich aniołów na ziemie aby nas chronili przed szatanem o to aby jak najmniej ludxi na świecie obchodziło szatańskie święto Halloween Bog zapłać

Paulina

Za mamę żeby przeżyła operację

Natalia

W intencji Andrzeja w 18 rocznicę urodzin dziękując Bogu za otrzymane łaski i prosząc o zdrowie Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego.

Jerzy

Proszę o modlitwę w intencji mojej i mojej Rodziny – w tym trudnych dniach jest nam szczególnie potrzebna.

Adam

Zaufaj Panu już dziś – to moja intencja dla wszystkich którzy jeszcze tego nie poczynili. Proszę o modlitwę w intencji wszystkich którzy nie odnaleźli jeszcze drogi przez Pana.

Przemysław