Jako Misja Gabriela pragniemy, poprzez modlitwę, otoczyć duchową opieką wszystkie skrzywdzone dzieci. Chcemy również prosić o Bożą ochronę niewinności dzieci, która jest zagrożona przez niebezpieczeństwa, które niesie życie we współczesnym świecie. Dołącz do nas!

W ramach Misji Gabriela rozpoczynamy nową inicjatywę modlitewną. W każdy 27 dzień miesiąca, o godzinie 18:00 w kościele św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty na ul. Ostródzkiej 172 w Warszawie, będziemy łączyć się we wspólnej modlitwie za obronę niewinności dzieci.

Serdecznie prosimy o dołączenie się do grona Opiekunów Dziecka Skrzywdzonego.

Dołączając do Opiekunów Dziecka Skrzywdzonego zobowiązujesz sie do odmówienia przynajmniej raz w miesiącu modlitwy w intencji dzieci skrzywdzonych. Słowa modlitwy podane są niżej.

Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego
Imię Opiekuna*
Nazwisko Opiekuna*
Adres Email
Lead - Źródło

Przyłącz się do wspólnej modlitwy w intencji dzieci skrzywdzonych

Boże nieskończonej miłości,
wiecznie troskliwej i mocnej,
zawsze obecny i sprawiedliwy:
Dałeś nam swego Jedynego Syna
aby zbawił nas przez krew Jego męki.

Łagodny Jezu, pasterzu pokoju, włącz w swoje cierpienie
ból wszystkich których skrzywdzono w ciele, umyśle i na duchu
przez tych, którzy sprzeniewierzyli się pokładanej w nich ufności.

Usłysz wołanie naszych braci i sióstr,
którzy zostali ciężko skrzywdzeni
oraz wołanie tych, którzy ich miłują.
Utul ich niespokojne serca nadzieją,
umocnij ich wstrząśnięte dusze wiarą.
Udziel im sprawiedliwości
oświeconej Twoją prawdą.

Duchu Święty, pocieszycielu serc naszych,
uzdrów rany Swojego ludu
i przemień to co roztrzaskane w całość.
Daj nam odwagę i mądrość
pokorę i łaskę abyśmy postępowali sprawiedliwie.
Tchnij mądrość w nasze modlitwy i trud.
Spraw aby wszyscy skrzywdzeni mogli odnaleźć pokój w sprawiedliwości
Ciebie prosimy przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

W Jego ranach jest nasze uzdrowienie

Dzieci są cennym darem od Boga. My jako dorośli mamy przywilej i odpowiedzialność, aby troszczyć się o nich i pomagać im żyć pełnym i obfitym życiem. Niestety, miłość i bezpieczeństwo nie są rzeczywistością dla setek milionów dzieci, które cierpią z powodu wykorzystywania seksualnego, pracy w niebezpiecznych warunkach lub walczą o przetrwanie na ulicach.

Aborcja, molestowanie seksualne, zmuszanie do niewolniczej pracy lub do małżeństwa, jak również inne formy krzywdzenia dzieci są największym złem tego świata.

Pobierz ulotkę ze słowami modlitwy do samodzielnego wydrukowania. Ulotka zapisana jest w formacie pliku .pdf.

Chcemy modlić się, aby zniknęły ze świata przyczyny krzywdzenia dzieci. 

Wszędzie na świecie działania wojenne oddzielają dzieci od rodziców i narażają je na niebezpieczeństwo lub wyzysk. Dzieci są zmuszone do przyłączenia się do uzbrojonych grup rebeliantów, w których później służą jako żołnierze, tragarze lub niewolnicy seksualni.

Chcemy się modlić o świętą ochronę dzieci.

Przestępcy, którzy chcą wykorzystać dzieci, wędrują po świecie jak drapieżniki, polujące na bezbronnych. Wykorzystują kłamstwa, groźby, przymus i przemoc, aby zmusić dzieci do wyzysku.

Dobry Boże, spraw, aby Twoje dzieci były niewidoczne dla ludzi, którzy chcą je skrzywdzić. Niech Twoi Aniołowie szepczą do uszu dzieci ostrzeżenia, aby chowały się, aż niebezpieczeństwo minie.

Na całym świecie 151 milionów dzieci jest zmuszone podjąć pracę. Spośród nich prawie połowa zaangażowanych do najcięższej pracy w górnictwie, budownictwie i rolnictwie. Niebezpieczne warunki zagrażają ich zdrowiu, bezpieczeństwu i rozwojowi moralnemu.

Panie, wiemy, że kochasz swoje dzieci i prosimy Cię, abyś ustrzegł je od wypadków w czasie pracy.

Prosimy Cię Panie, zmiękcz serca ludzi zmuszających dzieci do pracy, ulecz ich umysły i naucz ich Bożej miłości i sprawiedliwości.

Tarikul Islam z Bangladeszu pragnie, aby mógł znów chodzić do szkoły. Obecnie, jako 14-latek pracuje już od pięciu lat w warsztacie samochodowym i zapomniał o wszystkim, czego nauczył się w szkole. Pracuje co najmniej 12 godzin dziennie zarabiając około 25 USD miesięcznie, aby pomóc swojej rodzinie.

Na całym świecie 151 milionów dzieci jest zmuszone podjąć pracę. Spośród nich prawie połowa zaangażowanych do najcięższej pracy w górnictwie, budownictwie i rolnictwie. Niebezpieczne warunki zagrażają ich zdrowiu, bezpieczeństwu i rozwojowi moralnemu.

Skrajne ubóstwo często doprowadza rodziców do sprzedaży swoich własnych dzieci. Czasami rodzice są przekonani, że gdy ​​ich córki lub synowie znajdą pracę w bogatym domu, to będą traktowane sprawiedliwie. Niestety większość z tych dzieci spotyka los współczesnych niewolników. Na całym świecie bogactwo prowadzi ludzi do stawiania swoich pragnień ponad wszystko inne. Niszczenie niewinności dzieci nie ma dla nich żadnego znaczenia. Liczą się tylko ich własne przyjemności.

Chcemy się modlić o zaprzestanie handlu ludźmi.

Proceder ten to współczesne niewolnictwo. Prawie 25 milionów ludzi na całym świecie jest ofiarami handlu seksualnego, pracy przymusowej i innych nielegalnych celów. Z informacji Biura ds. Narkotyków i Przestępczości ONZ wynika, że ponad 20 procent wszystkich ofiar handlu ludźmi to dzieci. Osoby, którym udało się uciec lub zostały uratowane, do końca życia borykają się z traumatycznymi przeżyciami, których wcześniej doznały.

W krajach rozwijających się jedna trzecia dziewcząt jest zmuszona do zawarcia małżeństwa przed ukończeniem 18 lat. Strach przed ciążą przedmałżeńską, gwałtem, głodem, bezdomnością to czynniki napędzające małżeństwa dzieci. Dziewczęta wychodzą również za mąż z powodu gróźb i przymusu wywieranego na nie przez rodzinę lub klan.

Naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Lewicowe media od lat nieustannie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć. Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Pomimo wielu apeli i petycji w Internecie sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Deprawatorom spod znaku LGBT+ to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, zaczynają tę działalność również w Polsce pod hasłem wprowadzania edukacji seksualnej „zgodnej ze wzorcem WHO”. Chcemy dotrzeć z informacją do rodziców, że celem tak pojętej edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu dla pedofilów.

Chcemy się modlić o ochronę dzieci przed utratą niewinności.

31% dzieci wychowanych przez lesbijki i 25% wychowanych przez pederastów jest molestowanych – coraz częściej docierają do nas informacje o wykorzystywaniu seksualnym dzieci w „tęczowych” rodzinach. Raport Regnerusa, który potwierdza tę tezę, jest dziś dostępny w sieci (http://www.stowarzyszeniefidesetratio.pl/Presentations0/14-06Regnerus.pdf).

 

Niszczeniu poczucia wstydu i deprawacji dzieci służą również parady ekshibicjonistów, publicznie demonstrujących swoją seksualność. Takie parady coraz częściej odbywają się również w naszym kraju, a opanowani przez lewicową ideologię rodzice przyprowadzają na nie swoje dzieci.

W jaki sposób aktywiści ruchów LGBT+ zagrażają dzieciom

W ostatnim czasie władze samorządowe polskich miast, w których zwyciężyły partie lewicowe lub obyczajowo liberalne coraz śmielej domagają się usunięcia ze szkół religii i wprowadzenia w ich miejsce obowiązkowych zajęć z „edukacji seksualnej” prowadzonych według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Takie rozwiązania przyjęto już w Europie Zachodniej, która dla obozu centro-lewicy jest wzorem do bezrefleksyjnego naśladowania. Włodarzy największych polskich miast nie interesuje fakt, że wprowadzana na siłę do szkół indoktrynacja gender i postulaty społeczności LGBT+ łamią konstytucyjne prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własną religią i przekonaniami. 

O powadze zagrożenia świadczą sygnały płynące z krajów Europy Zachodniej, w których za odmowę udziału w tego typu zajęciach dzieci są usuwane ze szkół, a rodziców spotykają dotkliwe kary finansowe.

Oto realne zagrożenie jakie niesie podpisywanie przez prezydentów miast wszelkiego rodzaju „kart LGBT+”

Wkrótce również w polskich szkołach mają pojawić się „edukatorzy”, którzy uważają, że każde dziecko ma potrzeby seksualne, które należy zaspokajać. Czy zgodzisz się, aby w przyszłości ludzie o takich poglądach mieli kontakt z Twoim dzieckiem?

Czym jest „edukacja seksualna” według standardów WHO? Oto czego będą uczone dzieci, na tego typu zajęciach. Prezentowane obok ilustracje pochodzą z filmu do edukacji seksualnej dla 8-letnich dzieci przygotowanego przez telewizję publiczną w Norwegii.

Źródło: https://hivpoint.fi / fair use

Celem aktywistów „edukacji seksualnej” jest dążenie, aby jak najszybciej oswoić dzieci z seksem i przekazać im wiedzę oraz umiejętności niezbędne do rozpoczęcia współżycia. Jednocześnie chcą zmusić dzieci do zaakceptowania i praktykowania wszelkich możliwych zaburzeń seksualnych, takich jak homo- i biseksualizm, masturbacja oraz praktyk sadomasochistycznych, przedstawiając je najmłodszym jako różne formy „ekspresji seksualnej”.

Według standardów edukacyjnych WHO, dzieci w wieku 0-4 lat powinny opanować masturbację i czerpać przyjemność z dotykania własnego ciała. Wprowadzeniem do tego są rozmaite „zabawy seksualne”, jak np. zabawa w doktora, dotykanie genitaliów czy nazywanie intymnych części ciała. Natomisat 4-letnie dzieci powinny regularnie się masturbować.

Na etapie edukacji przedszkolnej zaczyna się również promowanie wśród dzieci homoseksualizmu oraz wmawianie im, że dwóch homoseksualistów to taka sama „rodzina” jak małżeństwo mężczyzny i kobiety. To celowy zabieg, mający oswoić dzieci z postulatem adopcji przez homoseksualistów.

Zgodnie z wytycznymi WHO nieco starsze przedszkolaki w wieku 4-6 lat powinny już umieć świadomie wyrażać swoją seksualność oraz własne uczucia seksualne, takie jak podniecenie. Mają też czerpać przyjemność i radość z masturbacji.

Jednocześnie za wprowadzeniem powszechnej seksualizacji dzieci ma iść promocja patologii seksualnych na ulicach polskich miast w ramach tzw. parad równości. Przedstawiane są na nich żądania legalizacji w naszym kraju tzw. małżeństw homoseksualnych z możliwością adopcji dzieci. Wszystko po to, aby homoseksualiści mieli łatwy dostęp do rozbudzonych seksualnie dzieci.

 Idąc dalej za zaleceniami WHO, dzieci w wieku 9-12 lat powinny już dobrze wiedzieć, czym jest orgazm, wytrysk i seks osób tej samej płci. Powinny być również biegłe w stosowaniu różnych form antykoncepcji.

Edukacja seksualna realizowana według wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia jest w naszym przekonaniu przygotowaniem dzieci na molestowanie przez pedofilów.

Edukacja seksualna i promocja homoseksualizmu to przygotowanie najmłodszego pokolenia Polaków na molestowanie seksualne, którego pedofile już teraz masowo dopuszczają się w państwach Europy Zachodniej. Homoseksualiści odpowiadają nawet za 40% przypadków gwałtów na dzieciach.
Jak pokazują badania, homoseksualiści stanowią nie więcej niż 1-2% społeczeństwa. Są jednak odpowiedzialni nawet za 40% wszystkich przypadków molestowania seksualnego dzieci. 

dołącz do opiekunów dziecka skrzywdzonego
Opiekunowie Dziecka Skrzywdzonego
Imię Opiekuna*
Nazwisko Opiekuna*
Adres Email
Lead - Źródło