Św.Gabrielu proszę o wstawiennictwo do Jezusa za moje córki o przymnożenie im wiary, uwolnienie od wszelkich nałogów i uzdrowienie duchowe i cud uratowania małżeństwa dla córki

Mama

Święty Gabrielu proszę o wstawiennictwo do Pana Boga o powrót do zdrowia Bartusia

Bartuś

Bardzo proszę Św Gabriela wstawiennictwo do Jezusa o cud uratowania mojego małżeństwa z Marzeną które po ludzku już umarło. Proszę także o modlitwę o uwolnienie mnie z nałogu alkoholowego, silnej nerwicy, bardzo poważnego problemu ze spaniem i ogromnych jak dla mnie długów finansowych.

Radek

Święty Gabrielu, proszę o pomoc dla Ady w dzisiejszej urzędowej sprawie.

Jolanta

Św. Gabrielu, poproś Jezusa o Cud uzdrowienia dla Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Proszę, zabierz jego ból i cierpienie. Módl się za niego, aby Jezus ofiarował mu zdrowie. W Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

Adrianna

Święty Gabrielu proszę pomóż nam w tej ciężkiej sytuacji. Proszę o uzdrowienie mojej mamy i siłę dla nas. A także o uwolnienie z toksycznej relacji, o własne mieszkanie dla mnie i moich dzieci.

Julia

Proszę o modlitwę w intencji Justyny o uwolnienie od złego, łaskę wiary oraz uwolnienie z toksycznego zwiazku
Prosi mama

Joanna

Święty Gabrielu od Matki Bolesnej wyproś U Boga Wszechmogącego łaskę niezachwianej wiary, mądrości serca, pokoju i miłości dla mojej córki Teresy w dniu jej urodzin. Proszę o uleczenie jej zranień i o to aby odnalazła swoje powołanie. Proszę o dobrego męża dla niej.

Maria

Proszę o uzdrowienie z choroby gastrologicznej. Proszę o dobrych lekarzy i trafną diagnozę.

Agnieszka

Święty Gabrielu wyproś łaskę zdrowia dla Sebastianka. Dziękuję za dotychczasową opiekę nad wnukami. Niech dobry Bóg , matka Najświętsza, Święty Józef i ich patronowie będą dla nich najlepszymi przewodnikami i opiekunami.

Maria

Dziękczynnie, że moja Babcia właśnie skończyła 87 lat i ma ciągle pasję życia, i dziękczynnie że ciocia tak pięknie opiekuje się babcią każdego dnia.

Dorota

błagam o wyzdrowienie mojego syna Marka i uleczenie Jego zranionej duszy.

Anna

Błagam o pomoc w wyzdrowieniu mojego wnuka Marka

Violetta

Prosze o modlitwę za mojego syna Piotra, aby potrafił zyc w trzezwisci i sie nawrocił .

Jolanta

Modlę się o poważne problemy zdrowotne io rodzinę. Lucia

Lucia

Powyżej wyświetlonych jest 15 intencji nadesłanych w ostatnim czasie. Użyj znaczka >> aby zobaczyć intencje złożone w wcześniejszym terminie.

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Film przedstawia historię młodego świętego - Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIE*

ADRES EMAIL*