Błagam o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Andrzejem.

Mariola

Szczęść Boże. Proszę o wstawiennictwo Św. Gabriela za mnie i moją rodzinę ? proszę o Wiary, nawrócenie, powrót do Sakramentów Św. dla rodzicow Marian i Henryka i rodzeństwa, Adam, Ewa, Izabela, proszę o opiekę Św.Rodziny dla nas, uwolnienie od zła, pełnienie Woli Bozej, proszę o Ducha Świętego, Boze Milosierdzie i Błogosławieństwo na każdy dzien .Dziękuję .

Sabina

Proszę o zdrowie dla mnie. Pełne Uzdrowienie z dysplazji szyjki macicy

Justyna

Św.Gabrielu, bardzo proszę o to abym za pięć miesięcy urodziła zdrowego synka

Emi

Św. Gabrielu błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej. Psychicznie już nie wytrzymuję. Bardzo potrzebuję wsparcia modlitewnego.

Adam

Św Gabrielu proszę cię gorąco o cud uzdrowienia córki Julci z choroby cukrzycy

Jacek

Św Gabrielu prosze za Twoim wstawiennictwem aby moi rodzice zerwali z nałogiem i aby mogli z nami byc jak najdluzej, potrzebuje ich bardz. Boże wybacz im i mnie popełnione grzechy. Prosze o modlitwe.

Aneta

Proszę o modlitwę o uzdrowienie syna Dawida z autyzmu i inne zaburzenia rozwoju, oraz siły dla mnie których mi już brakuje sama jestem chora na stilla i sobie już z tym wszystkim nie radzę.

Agnieszka

Proszę Was o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z depresji i lęków.

Katarzyna

Św. Gabrielu błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.

Adam

Mój wnuczek ma na imię Gabriel. Mieszka w Angli , ma 9 lat. 8 lat temu miał przeszczep wątroby, a później kolejne operacje związane z powikłaniami. Obecnie czeka na kolejny przeszczep wątroby. Dodatkowym Jego cierpieniem jest rozwód rodziców.
Moja córka jest wykończona nerwowo Jego chorobą i rozwodem. Sytuacja jest tragiczna.
Bardzo proszę o modlitwę przez wstawiennictwo Jego imiennika Sw. Gabriela.
Bóg zapłać. Babcia Jolanta

Jolanta

Św Gabrieli proszę cię o uratowanie mojego małżeństwa żeby mój mąż wrócił do domu i przestał pić alkohol

Mirka

Proszę dla Jakuba o zdrowie i stałą pracę.Dla Marcina o zdrowie.Bóg zapłać.

Teresa

Proszę Cię św. Gabrielu o cud uzdrowienia mojego taty z choroby nowotworowej oraz dla mnie o łaskę dobrej żony

Michał

Szczęść Boże
Św. Gabrielu błagam Cię o wstawiennictwo u Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.
Bóg zapłać

Adam

Powyżej wyświetlonych jest 15 intencji nadesłanych w ostatnim czasie. Użyj znaczka >> aby zobaczyć intencje złożone w wcześniejszym terminie.

Film przedstawia historię młodego świętego – Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIĘ*

ADRES E-MAIL*