Św. Gabrielu. Dzisiaj pierwszy raz usłyszałam o Tobie. Wierzę, że to nie przypadek. Błagam, wstaw się za Józefem. Pomóż mu wytrwać w trudnym doświadczeniu i uratować jego powołanie.

Anastazja

Proszę o zdrowie, nawrócenie męża do Boga i Kościoła, uratowanie naszego małżeństwa i pomoc w kupieniu mieszkania dla syna. Bóg zapłać.

Ewa

Święty Gabrielu, wypraszaj łaski zdrowia, zgody, bezpieczeństwa i pokoju w mojej rodzinie. Modląc się słowami Krucjaty Różańcowej ” O Polskę wierną Bogu, Krzyżowi Ewangelii i wypełnieniu Jasnogórskich ślubów Maryi” wstawiaj się za nami o pokój w kraju i na świecie, mądrość i jedność Polaków, o dobre wychowanie dzieci i młodzieży, byśmy wygrali tę największą konfrontację z siłami zła szerzącą się w naszym kraju i na świecie, by przywrócić wartości chrześcijańskie.

Teresa

Maryjo, Sw Jozefie, prosze o pomoc w podjeciu dobrej decyzji i jej realizacji, mam mozliwosc zmiany mieszkania, zyje w bardzo niestabilnych warunkach, prosze o swiatlo Ducha Swietego w tej trudnej pod roznymi wzgledami sytuacji, decyzje musze podjac szybko, nie chce znalesc sie na ulicy, jestem sama

Wieslawa

Proszę cię ukochana Matko Boża pomóż mi znaleść lżejsza prace jesli jest jego wola pomogł mi wrócić do poprzedniej pracy w DPS którym patronuje twój umiłowany syn Jan Paweł ll proszę Matko zechciej powiedzieć Jezusowi by mi pomógł wrócić do pracy bo strasznie się pogubiłem wyrwij mnie Matko ze zniewolenie złego ducha by mnie Miłosierdzie Boże Ogarnęło bym mógł się zbawić jest mi teskno Matko po odejściu mojej matki Małgorzaty do wieczności łzy mi mi się pojawiają ze juz jej niema POMOŻ MI KOCHANE NIEBO WYJSC Z TEGO I OCZYSCIC DUSZĘ GDYŻ ZŁY BARDZO UTRUDNIA MI SIE OCZYSCIC MATKO RATUJ JEZU PROSZE TY SIE TYM ZAJMNIJ BARDZO CIĘ PROSZĘ pomoż Jezu siostrze mojej bo przeżywa to zemną by jej nie zabrakło środków do życia ,także was proszę siostry bracia o pomoc modlitewna dla ratunku mojego ofiaruje za was modlących się moje cierpienia Św Gabrielu wystaw się i ratuj.Amen

Marek

Świętu Gabrielu, proszę Cię serdecznie o Twoje wstawiennictwo o odnowienie i uzdrowienie relacji z pewną osobą.

Aleksandra

Błagam o cud uzdrowienia serca i nerek i wyleczenie z astmy ukochanego Męża.

Agnieszka

Święty Gabrielu wstaw się u Pana za Kamilą, żeby mimo trudności dostała się do wybranej przez siebie szkoły i otwarła się na innych, walcząc z nieśmiałością i lękiem. Niech ją Bóg błogosławi i strzeże.

Jadwiga

Bardzo proszę Święty Gabrielu o uratowanie i strzeżenie mojego związku z Henrykiem, żebyśmy się rozumieli, ufali sobie i prawdziwie do siebie wrócili, utrzymywali stały kontakt, a nie zastanawiali się nad tym, kto kogo opuścił bez słowa wyjaśnienia.

Jadwiga

Święty Gabrielu proszę o pomoc dla syna Marka o dobry wybór szkoły i dar mądrości

Basia

Święty Gabrielu, za twoim wstawiennictwem proszę Cię Jezu, aby w mojej rodzinie zapanowała miłość i spokój szczególnie w relacji moich rodziców oraz mojego brata ze mną, abyśmy przestali się kłócić i dali ponieść twojej miłości. Dziękuję Ci za pracę na której tak mi zależało, pomóż mi przestać się bać i zacząć kontrolować stres paraliżujący i niszczący każdą chwilę życia. Proszę o cierpliwość i wytrwałość w oczekiwaniu na miłość.

Nicola

O nawrócenie i przemianę serca i życia dla Janusza. O powrót do żony, pojednanie i wzajemne wybacznie w tym małżeństwie. O pokochanie swojego syna i okazanie chłopcu tej miłości z prawdziwym ojcowskim oddaniem. O nowe życie blisko Boga dla Janusza.

Iwona

Błagam o cud uzdrowienia serca i nerek i wyleczenie z astmy ukochanego Męża. Błagam Gabrielu o pomoc. Jest bardzo źle..

Agnieszka

Błagam o cud uzdrowienia serca i nerek i wyleczenie z astmy ukochanego Męża.

Agnieszka

Św. Gabrielu wyproś u Boga Wszechmogącego w imię Jezusa Chrystusa, aby Polacy i inne narody uznały Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata za Swego Pana i Odkupiciela i żeby poszczególne narody dokonały intronizacji zgodnej z Jego wolą, przekazaną Rozalii Celakównej, a także żeby ludzie żyli zgodnie z wolą Bożą odrzucając grzech. O nawrócenie Polski i Polaków, aby byli wierni Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, aby wypełniali Jasnogórskie Śluby Narodu. O pokój na świecie, w szczególności w Polsce, Ziemi Świętej, na Węgrzech, Ukrainie oraz we Francji, w Turcji, Niemczech, Rosji, Iraku, Iranie, Syrii, Afganistanie i Korei Północnej. Za prześladowców, zbrodniarzy i wszystkich grzeszników, aby się nawrócili i uwierzyli, że Jezus Chrystus jest ich Panem i Królem, który jest drogą, prawdą i życiem. Za szczęśliwe narodziny wszystkich poczętych dzieci. O liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wszystkie osoby konsekrowane, aby skutecznie dążyły do świętości i skutecznie ewangelizowały. Za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące, aby ich męki zostały skrócone i zmniejszone. Za wszystkich konających, aby w ostatnich chwilach swojego ziemskiego życia uwierzyli w miłosiernego Jezusa Chrystusa. Aby Polską rządzili ludzie wierni Bogu i zgodnie z Jego wolą.

Jakub

Powyżej wyświetlonych jest 15 intencji nadesłanych w ostatnim czasie. Użyj znaczka >> aby zobaczyć intencje złożone w wcześniejszym terminie.

Film przedstawia historię młodego świętego – Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIĘ*

ADRES E-MAIL*