Za Wujka Sławka

Piotr

Święty Gabrielu proszę Cię o wyproszenie dla mnie Łaski dobrego męża Bożego człowieka z którym założę rodzinę Bogiem silną pomóż by nasza relacja zaczęła się jak najszybciej. Bóg zapłać

Klaudia

Proszę o modlitwę w intencji uratowania mojego małżeństwa ze Stasiem. Uwolnij proszę kochankę mojego męża od uczuć skierowanych do mojego męża i prowadzących do grzechu śmiertelnego. Uwolnij też mojego męża od uczuć zakochania w kochance. Na powrót napełnij jego serce miłością do mnie aby w pełni realizować nasze Sakramentalne małżeństwo.

Jola

Proszę o pomoc w uzdrowieniu i pomyślną operację(30-31.01)
Mojego męża Zbigniewa. O prowadzenie tak chirurgów i światło Ducha Świętego.

Krystyna

o zdrowie i Boze błogosławienstwo dla mojej rodziny i by rodzicom Malgosi udalo sie zebrac 4 mln na leczenie

Marta

O przyjęcie cierpienia Małego urodzonego w Boże Narodzenie Danielka za nawrócenie grzeszników i Miłosierdzie zycia z Jezusem i Maryja w nierozelwalności serca Niepokalanego serca Maryii i Najswietszego Serca Jezusa na chwałę Bożą i łaski Błogosławionego życia Danielka i wszystkich którzy modla się o Niego otocz miłosną łącznoscią Krwi Jezusa

Marzenna

Proszę o dar macierzyństwa dla małżonków Natalii i Tomka. O powrót do wiary i kościoła dla Tomasza i Zbigniewa. O dar głębokiej wiary dla Agnieszki, Bożeny, Stefana i Łukasza.

Mariusz

O zdrowie i błogosławieństwo dla Marysi i jej rodziców

Piotr

Św. Gabrielu proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga za kandydatow do bierzmowania oraz za animatorow. Wypros otwartość serc, mądrość Ducha Sw, 100% frekwencję oraz obfite owoce tych przygotowań. Już teraz z całego serca dziękuję Ci Sw. Gabrielu. Niech będzie Bóg uwielbiony w Tobie i w Twojej misji.

Marylka

Dobry Boże
– Proszę, błogosław ludziom, którzy chcą odebrać mi mieszkanie; udziel im i ich bliskim wszelkich łask i obdaruj pomyślnością i dobrobytem, ale tez powstrzymaj ich działanie skierowane przeciwko mnie. Proszę, nie dopuść abym utracił mój dom rodzinny. Proszę też: udziel Krzysztofowi wszelkich łask i światła Ducha Świętego w prowadzeniu moich spraw.
– Proszę dla Natalii: o wiarę, nawrócenie, powrót do Kościoła, dobre wybory, dobre życie i zbawienie.
– Proszę za Agatę: o błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski, uzdrowienie naszej relacji i pojednanie.
– Proszę też za Pawła: o wiarę i nawrócenie, uzdrowienie duszy i ciała, miłość i uwolnienie.
Z serca dziękuję

Paweł

Proszę o modlitwę w intencji mojej żony i dziecka. Żona jest w 3 miesiącu ciąży. Ciąża jest zagrożona. Żona musi cały czas leżeć. Bóg zapłać.

Radek

Proszę o uratowanie małżeństwa mego syna oraz o harmonię w rodzinie

Jerzy

Święty Gabrielu od Matki Bolesnej wyproś dla mojego Taty łaskę przyjęcia woli Bożej, cierpliwości w cierpieniu i chorobie, łaskę ufności w miłosierdzie Boże.

Maria

Proszę o łaskę zdrowia dla dwóch chorych córek.

Alicja

prośba o uzdrowienie moje oraz pojednanie w małżeństwie siostrzenicy

Maria

Powyżej wyświetlonych jest 15 intencji nadesłanych w ostatnim czasie. Użyj znaczka >> aby zobaczyć intencje złożone w wcześniejszym terminie.

Film przedstawia historię młodego świętego - Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIE*

ADRES EMAIL*