Św. Gabrielu wstaw się w intencji o wytrwałość w trzeźwości dla Darka, o uzdrowienie jego zranień z przeszłości o pokój jego serca i skołatanych nerwów.

Magda

Proszę o modlitwę za duszę mojej zmarłej Mamy. Proszę o łaskę zdrowia psychicznego dla siostry. Proszę o łaskę uzdrowienia relacji między mną, a siostrą.

Krystyna

Św. Gabrielu wstaw się za mną o pozytywny wynik matury i rozpoczęcie wymarzonych stodiów w tym roku

Agnieszka

Św.Gabrielu proszę Cię o łaskę spotkania dobrego męża.

Beata

Sw Gabrielu upros potrzebne mi laski abym odbudowala moje zycie, abym wytrwala i sie nie zalamala, pomoz mi uwolnic sie od bolesnej obciazajacej przeszlosci.

Wiesia

Proszę o odbudowanie wzajemnych relacji w naszym małżeństwie i dar rodzicielstwa.

Paweł

Proszę o uratowanie mojej rodziny z kryzysu i o dar potomstwa.

Iwona

Dziękuję Św.Gabrielowi od MBB i Panu Bogu w Trójcy Jedynemu za wysłuchanie mnie.

Krystyna

Proszę o modlitwę w intencji ratowania małżeństwa o nawrócenie męża Huberta i błogosławieństwo dla dzieci Szymona, Łucji, Oliwii I Rafałka.

Katarzyna

Proszę św.Gabriela od MBB i Pana Boga w Trójcy Jedynego o opiekę nad moim synem MIchałem i jego rodziną podczas długiej podózy.

Krystyna

Proszę Cię sw.Gabrielu o pomoc w przywróceniu tego co mi odebrano, razem z dobrym imieniem oraz uzdrowienie serca oraz umysłu po tym co się wydarzyło. Ratuj mnie, proszę.

Anna

O zgodę i miłość w małżeństwie Andrzeja i Doroty.

Andzej

Św. Gabrielu, proszę wyjednaj łaski u Ojca naszego, Boga Miłosiernego dla mojego syna, rodziców, moich najbliższych, dla mnie. Proszę pokaż mi drogę którą powinienem iść, abym nie błądził. Pokaż mi jak rozwiązać problemy, które przygniatają mnie. Amen

Mariusz

Św. Gabrielu proszę wyproś mi łaskę zdrowia psychicznego i pomóż Tomkowi wyjść na prostą z trudnej sytuacji materialnej.

Karolina

Proszę o nawrócenie i szczerą spowiedź św. dla Pauliny i Przemka oraz o dobrego katolickiego męża.

Teresa

Powyżej wyświetlonych jest 15 intencji nadesłanych w ostatnim czasie. Użyj znaczka >> aby zobaczyć intencje złożone w wcześniejszym terminie.

Film przedstawia historię młodego świętego - Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIE*

ADRES EMAIL*