Podziel się doświadczeniem jak Bóg zadziałał w Twoim życiu. Jak pomaga Ci wstawiennictwo Św Gabriela od MBB i Młodych Świętych ?

Skończ teraz ze swoimi kłopotami finansowymi: Mogę się uśmiechnąć do tego bogobojnego człowieka, który zabezpieczył 66 000 USD Usd i dwóch moich kolegów otrzymało pożyczki od tego człowieka bez żadnych trudności. Radzę nie wybierać niewłaściwej osoby, z pewnością złożysz wniosek o pożyczkę gotówkową na swój projekt i siebie nawzajem. Napisałem ten post, ponieważ biskup Eliasz sprawił, że poczułem się błogosławiony ich pożyczkami. Dzięki znajomemu poznałem tego uczciwego i wspaniałomyślnego Boga obawiającego się człowieka, który pomógł mi zdobyć ten fundusz, aby zapłacić za pożyczkę swojego życia, potrzebujesz pomocy finansowej, utknąłeś, nie masz dostępu do kredytu bankowego lub nie masz dostępu do kredytu bankowego. przychylność banku, aby sfinansować budowę, rozwój nieruchomości, rozwój własnej działalności gospodarczej, musisz widzieć i zarabiać pieniądze, zły kredyt lub potrzebujesz pieniędzy, aby zapłacić rachunki lub długi. Dlatego zalecamy, abyś tam poszedł, skontaktuj się i spotkaj się z Tobą za usługi, które o to poprosisz. Adres kontaktowy: (bishopelijahloanfirm002@hotmail.com) LUB WhatsApp: +2349035555247

Ben Ali Abdel Ghani

Niedługo po postanowieniu odprawienia nowenny do św. Gabriela w intencji podjęcia leczenia przez mojego męża, w sposób właściwie cudowny, zdobyłam dla niego skierowanie do szpitala (16.02). Od niedzieli 25.02 mąż przebywa już w szpitalu

Anna

Dziękuję sw.Gabrielowi za opiekę nad naszą rodziną.Aniołowie zawsze pomagają w życiu .Rano wzywam ich do opieki i pomocy nad naszą rodziną a i w ciągu dnia staram się ich przywoływać i dziękować za opiekę.

Barbara

Moje nastoletnie dzieci miały poważne problemy skórne. Zanosiło się na długotrwałe i żmudne leczenie. Ufna we wstawiennictwo Św. Gabriela, zaproponowałam dzieciom wspólną modlitwę o uzdrowienie. Tuż przed wizytą u specjalisty okazało się, że wszelkie zmiany skórne zniknęły. Dermatolog potwierdził nasze „odkrycie”: „Nie widzę, żadnych niepokojących zmian, nawet jeśli były to zniknęły”. A były z pewnością, gdyż na skierowaniu od lekarza internisty widniało rozpoznanie „mięczak zakaźny”. Ja również zostałam uzdrowiona za wstawiennictwem Św. Gabriela z nawracającego problemu skórnego. Chwała Panu za naszego orędownika Świętego Gabriela!!!

Justyna

Dziękuję św.Gabrielowi za cudowną pomoc podczas trudnej operacji serca malutkiego Hugo oraz Jego opiekę nad rodziną w trudnych chwilach.
Jezu, ufam Tobie.

Alicja

Św.Gabrielu dziękuję Ci bardzo za wsparcie sesja zaliczona 🙂 proszę o wsparcie na przyszły semestr

Magda

3 lata temu borykałem się z problemami rodzinnymi. Wracając z pracy samochodem modliłem się i prosiłem o pomoc Św.Gabriela. W okresie tym, była odprawiana Nowenna do Św. Gabriela i poczułem nagłą, wewnętrzną, silną potrzebę wstąpienia do kościoła na jedną z mszy. Muszę dodać, że byłem strzępkiem nerwów, ogarnięty trudnym do wyobrażenia niepokojem czy jestem w stanie uporać się z sytuacją w której się znalazłem. Nie potrafię dokładnie powiedzieć w którym momencie, ale w trakcie mszy poczułem nagły przypływ gorąca, po którym stres jakby zniknął i opanował mnie wewnętrzny spokój, ulga. Było to na tyle silne uczucie, że nie sposób, abym nie wiązał tego z działaniem Świętego Gabriela. Dziękuję!

Darek

Parę lat temu byłem silnie uzależniony od pornografi, którą zacząłem wprowadzać w czyn w małżeństwie. Doprowadziło mnie to do momentu w którym straciłem kontrolę nad sobą i już nie mogłem sobie sam pomóc. Moja żona postawiła mi warunki że albo z tym kończę albo koniec z naszym małżeństwem wiele razy obiecałem i próbowałem na ludzkie sposoby sobie pomóc ale nie mogłem. Bez nadzieji ostatkiem sił zdobyłem się na modlitwę i spowiedź w każdy pierwszy piątek miesiąca. W którąś z kolei spowiedzi moja żona otrzymała zaproszenie na katechezy w Kościele na które po namowach udaliśmy się razem. To był początek mojego nawrócenia Bóg udzielił mi wielu łask między innymi dzięki dzienniczkowi św. Faustyny Bóg pomaga mi walczyć każdego dnia z uzależnieniem i uratował moje małżeństwo podarował nam kolejnych dwóch wspaniałych synów, w sumie mamy 4 dzieci, które bez jego pomocy były by skazane na życie bez ojca. Dlatego jeżeli mogę pomóc w modlitwie oraz poznać innych świętych to bardzo chętnie. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Sw.Gabrielu! Proszę o zdrowie duszy i ciała dla Aggnieszki o swiatło Ducha sw.dla jej córki Wiktorii.
Babcia

Agnieszka
Przemek

Wiele lat pędziłem za czymś, czego mi brakowało i jak sądziłem były to pieniądze. Dopiero kilka lat temu przypadkowo trafiłem na człowieka-mentora, który namówił mnie na rekolekcje ignacjańskie. Polecam dla wszystkich, którzy za czymś gonią – ten Ktoś jest bardzo blisko i mi dał więcej niż rzeczy materialne dadzą mi kiedykolwiek.

Adam

Bóg to życie – więc zacznij żyć!

Przemysław

Jestem żoną człowieka, który przeżył porażenie piorunem – Bóg czuwa nad naszą rodziną każdego dnia, a ratując męża od pewnej śmierci dał nam wielki dar (prawie jak drugie życie).

Marcjanna