Fundacja Pro-Prawo Do Życia prowadzi akcję informacyjną, w ramach której samochody opatrzone hasłami  o związku pedofilii z homoseksualizmem poruszają się po ulicach miast. Jeden z tych samochodów został 26.04. 2020 r. zatrzymany na warszawskim Ursynowie przez agresywnie zachowujących się mężczyzn. Interweniowała policja.

Na alei Komisji Edukacji Narodowej na Ursynowie w Warszawie doszło do blokowania naszej kampanii Stop Pedofilii. Zdarzenie zapoczątkował mężczyzna w białym BMW, który przez dłuższy odcinek drogi zajeżdżał nam drogę i próbował zatamować ruch.

 

Mężczyzna żądał zaprzestania głoszenia przekazu informującego o związku edukacji seksualnej według WHO z pedofilią oraz mówiącego o związku pedofilii z homoseksualizmem. Na kolejnym odcinku drogi po przejechaniu skrzyżowania zablokował swoim samochodem prawy pas, a sam stanął na lewym pasie, aby całkiem uniemożliwić przejazd. Został wtedy poinformowany o wezwaniu policji, jeśli nie odjedzie.

Do mężczyzny przyłączył się drugi mężczyzna w białym samochodzie KIA oraz kobieta w srebrnym Volvo. Kobieta po krótkim czasie wycofała się i odjechała. Mężczyźni protestowali przeciw kampanii informacyjnej Fundacji Pro-Prawo do Życia, gdyż nie podobały im się hasła. W trakcie zajścia pojawił się także inny mężczyzna, który używał wulgaryzmów i straszył pobiciem. Został uprzedzony o nagrywaniu przez kamery i odszedł.

 

Krótki czas później przyjechała wezwana policja, która spisała blokujących. Poinformowała o możliwości zgłoszenia blokowania ruchu na komendzie. Zdarzenie zostanie zgłoszone w celu ukarania blokujących.

W trakcie zdarzenia temperament blokujących został ostudzony nie tylko przez policję, ale także przechodniów, którzy widzieli potrzebę informowania opinii publicznej o skutkach deprawacyjnej edukacji seksualnej dzieci. Dziękujemy za wsparcie szczególnie przy tego typu sytuacjach!

Wydarzenie to było szeroko komentowane przez media, przy czym doszło do swoistej wojny o przekaz. Zastanawiające jest to, że część serwisów informacyjnych, nie kryjąc satysfakcji i zadowolenia, określa napad ten mianem: „obywatelskiej blokady”.

Zachęcamy państwa również do obejrzenia relacji video, na której widać i słychać w jak wulgarny sposób odnosili się do obrońców życia uczestnicy „obywatelskiej blokady”. Zachęcamy również do tego, aby zapoznać się, w jaki sposób poszczególne media przedstawiają to wydarzenie. 

https://stronazycia.pl/bezprawna-blokada-samochodu-na-warszawskim-ursynowie/ 

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ursynow/warszawa-kierowcy-zatrzymali-furgonetke-z-haslami-anty-lgbt-4566659

https://www.tvp.info/47754611/zablokowali-auto-z-napisem-stop-pedofilii-i-grozili-kierowcy-nie-dostali-nawet-mandatu-wideo

https://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,25899584,mieszkancy-zablokowali-samochod-promujacy-homofobiczne-hasla.html

https://www.haloursynow.pl/artykuly/obywatelskie-zatrzymanie-kontrowersyjnej-furgonetki-video,14715.htm

Zapraszamy do pozostawienia swojego komentarza do tego wydarzenia. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *