W dniu 26.08.2019 r. mija 10 lat, jak Pasjoniści przybyli do naszej parafii. Z tej okazji w imieniu całej Wspólnoty Parafialnej na kolejne lata służby kapłańskiej składamy z głębi serca naszym Kochanym Ojcom, którzy teraz pracują lub pracowali w naszej parafii na czele z Prowincjałem Prowincji Polskiej Ojcem Łukaszem Andrzejewskim oraz Proboszczem Parafii Ojcem Przemysławem Śliwińskim najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, Opieki Najświętszej Maryi Panny, Darów Ducha Świętego, ludzkiej dobroci, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwości, umiejętności przezwyciężania trudów dnia codziennego. oraz uśmiechu na każdy nadchodzący dzień. Szczęść Boże w dalszej pracy duszpasterskiej!

Zmarłemu Proboszczowi, pierwszemu budowniczemu naszego Kościoła Ojcu Mariuszowi Ratajczykowi dziękujemy za Jego posługę w parafii, świadectwo życia i prosimy Boga, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego.

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Warsztaty wizażu i stylizacji

Warsztaty wizażu i stylizacji

O, jakże piękna jesteś Przyjaciółko moja!Zapraszamy na warsztaty wizażu i stylizacjiMałe Centrum Kultury przy ul. Ostródzkiej 172 zaprasza na bezpłatne warsztaty wizażu i stylizacji które odbędą się:   28 września - sobota, w godzinach 10:00-14:30 Warsztaty...