W dniu 26.08.2019 r. mija 10 lat, jak Pasjoniści przybyli do naszej parafii. Z tej okazji w imieniu całej Wspólnoty Parafialnej na kolejne lata służby kapłańskiej składamy z głębi serca naszym Kochanym Ojcom, którzy teraz pracują lub pracowali w naszej parafii na czele z Prowincjałem Prowincji Polskiej Ojcem Łukaszem Andrzejewskim oraz Proboszczem Parafii Ojcem Przemysławem Śliwińskim najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, Opieki Najświętszej Maryi Panny, Darów Ducha Świętego, ludzkiej dobroci, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwości, umiejętności przezwyciężania trudów dnia codziennego. oraz uśmiechu na każdy nadchodzący dzień. Szczęść Boże w dalszej pracy duszpasterskiej!

Zmarłemu Proboszczowi, pierwszemu budowniczemu naszego Kościoła Ojcu Mariuszowi Ratajczykowi dziękujemy za Jego posługę w parafii, świadectwo życia i prosimy Boga, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego.

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Piszemy petycję w sprawie zwiększenia ochrony prawnej przysługującej rodzinom w Polsce.

Piszemy petycję w sprawie zwiększenia ochrony prawnej przysługującej rodzinom w Polsce.

Od lat mówi się o postępującym kryzysie małżeństwa. Obserwujemy spadek liczby zawieranych małżeństw, przy jednoczesnym wzroście rozwodów. W 2018 roku ponad 50 tysięcy dzieci doświadczyło rozwodu swoich rodziców. Takie wydarzenie zawsze pozostawia w psychice dziecka trwały, niemożliwy do zatarcia ślad. Do wzrostu liczby rozwodów znacząco przyczyniają się obowiązujące w naszym normy postępowania rozwodowego, które nie tworzą okazji do przemyślenia decyzji skutkujących rozpadem rodziny.

Spotkanie opłatkowe Skautów Europy

Spotkanie opłatkowe Skautów Europy

W dniu 12.12.2020 r. odbyło się spotkanie opłatkowe obu białołęckich szczepów Skautów Europy. Cieszymy się bardzo, że z roku na rok jest nas coraz więcej, że praca zapoczątkowana sześć lat temu powstaniem gromad wilczków, z czasem zaowocowała zorganizowaniem drużyn...

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: