W dniu 26.08.2019 r. mija 10 lat, jak Pasjoniści przybyli do naszej parafii. Z tej okazji w imieniu całej Wspólnoty Parafialnej na kolejne lata służby kapłańskiej składamy z głębi serca naszym Kochanym Ojcom, którzy teraz pracują lub pracowali w naszej parafii na czele z Prowincjałem Prowincji Polskiej Ojcem Łukaszem Andrzejewskim oraz Proboszczem Parafii Ojcem Przemysławem Śliwińskim najserdeczniejsze życzenia: wielu łask Bożych, Opieki Najświętszej Maryi Panny, Darów Ducha Świętego, ludzkiej dobroci, dobrego zdrowia, anielskiej cierpliwości, umiejętności przezwyciężania trudów dnia codziennego. oraz uśmiechu na każdy nadchodzący dzień. Szczęść Boże w dalszej pracy duszpasterskiej!

Zmarłemu Proboszczowi, pierwszemu budowniczemu naszego Kościoła Ojcu Mariuszowi Ratajczykowi dziękujemy za Jego posługę w parafii, świadectwo życia i prosimy Boga, aby mógł cieszyć się radością życia wiecznego.

[likebtn theme=”github” lang=”pl” dislike_enabled=”0″ icon_dislike_show=”0″ ef_voting=”grow”]

Warto jeszcze zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Odliczenie od podatku darowizny na cele kultu religijnego

Odliczenie od podatku darowizny na cele kultu religijnego

Przekaż darowiznę na rzecz Misji Gabriela. Jaką formę może mieć darowizna?  Osoby, które wspierają kościół nie tylko duchowo, ale i finansowo lub rzeczowo, mogą zmniejszyć swoje zobowiązanie w podatku dochodowym. Ustawodawca przewidział bowiem dla nich dwa odliczenia,...

Rekolekcje z Całunem Turyńskim

Rekolekcje z Całunem Turyńskim

W związku z Setną Rocznica przybycia Pasjonistów do Polski w parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty na warszawskiej Białołęce w dniach 15 – 18. 10. br. odbyły się rekolekcję z Całunem Turyńskim.

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: