W tym roku po raz pierwszy przeprowadzimy transmisję na żywo z festynu rodzinnego „Gabriel – Święty Uśmiechu”. Jeśli nie możesz osobiście do nas dołączyć w dobrym miejscu na ul. Ostródzkiej 172 w Warszawie, kliknij link znajdujący się obok! Bądźmy razem w czasie tego radosnego wydarzenia! 

Czekamy na Ciebie 15 września od godziny 15:00!

W czasie naszego festynu zostanie zaprezentowana debiutancka płyta zespołu młodzieżowego Vox Gloria. Nakład płyty jest niewielki, więc aby stać się jej właścicielem lepiej będzie przyjść wcześnie! Prezentujemy fragmenty dwóch pieśni. Ich pełne wersje, wraz z innymi utworami naszych młodych artystów znajdują się na tym krążku! Zespół pojawi się również na scenie głównej o godzinie 15:45 i 19:15. Nie przegap tego! Zajrzyj na nasz profil na Facebooku i zobacz transmisję z tego wydarzenia!

Rozpoczynamy już za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

O naszej inicjatywie

 VI Rodzinny Festyn
„Gabriel – Święty Uśmiechu”.

Organizatorzy zapewniają małym i dużym uczestnikom festynu moc wrażeń w czasie koncertów, przedstawień scenicznych, pokazów oraz mnóstwo stoisk o ciekawej tematyce. O wspaniały klimat rodzinnej zabawy zadba prowadzący – Tomasz Pałasz.

To wszystko już 15 września 2019 roku, od godziny 15:00!
Teren wokół kościoła św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172, 03-289 Warszawa.

Dlaczego mam iść na Festyn „Gabriel – Święty Uśmiechu”? 

Jeśli zadajesz sobie to pytanie, to jest dobrze. Naprawdę. Dobrze, bo wiesz, że Festyn będzie. Dla przypomnienia: 15 września 2019r. Ostródzka 172. Skoro wiesz, że jest, kiedy i gdzie to pozwól, że wyjaśnię, co Ciebie tam czeka: Festyn „Gabriel – Święty Uśmiechu” to nie tylko scena, stoiska, zabawy, koncerty, licytacje. To wszystko będzie, ale jest dodatkiem do czegoś bardzo rzadkiego i bardzo cennego w dzisiejszych czasach: do dzieła tworzenia prawdziwej wspólnoty. Przestajemy być anonimowi i samotni w kościele. Poznajemy się, razem działamy, razem się bawimy. Po takim dniu idąc na Mszę św. w ciągu roku uśmiechasz się do ludzi, z radością podajesz dłoń na znak pokoju, wychodząc z kościoła stajesz i rozmawiasz ze swoimi znajomymi i masz ich dużo. 

Jak to jest możliwe? 

Jak jeden Festyn może to uczynić? To proste: tu wszystko dzieje się wspólnie i z uśmiechem. Idźmy wirtualnym spacerem po Festynie. Co Cię interesuje? Słodycze czy raczej coś konkretnego? Wszystko tu znajdziesz. Każda potrawa przygotowana, jak u babci: ze smakiem i z sercem. Podchodzisz i widzisz – Kto robił, poznajesz go, dostajesz przepis i uśmiech. Masz pyszne jedzenie i nowych znajomych a do tego łączy Was coś jeszcze: znów razem staliście się fundatorem kolejnego fragmencika budowy świątyni. 

Chcesz więcej? 

Idź pod scenę. Tam cały czas będzie się coś działo: występować będą m.in. ludzie, których będziesz spotykać każdej niedzieli na Mszy świętej. Od tej pory nie będą już anonimowi. Będziesz wiedział, jakie mają talenty, co chcą dać od siebie innym. Razem z nimi będziesz mógł śpiewać, tańczyć, śmiać się. Wiele osób podaruje coś cennego od siebie. Możesz to mieć, bo będą licytacje. Staniesz wtedy na scenie. Darczyńca, prowadzący i ludzie przed sceną otoczę cię uśmiechem i pomyślą; jest nasz, pomaga naszej wspólnocie. I tu pada najważniejsze słowo: Wspólnota! Festyn tworzy wspólnotę. Bo we wspólnocie znamy się i wspieramy. My liczymy na Ciebie i chcemy, byś Ty mógł liczyć na wspólnotę. Czekamy właśnie na Ciebie 15 września na Festynie „Gabriel – Święty Uśmiechu”.

Sponsorzy

Dziękujemy wszystkim osobom wspierającym budowę sanktuarium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej i Młodych Świętych oraz

Centrum Młodych!

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Piszemy petycję w sprawie zwiększenia ochrony prawnej przysługującej rodzinom w Polsce.

Piszemy petycję w sprawie zwiększenia ochrony prawnej przysługującej rodzinom w Polsce.

Od lat mówi się o postępującym kryzysie małżeństwa. Obserwujemy spadek liczby zawieranych małżeństw, przy jednoczesnym wzroście rozwodów. W 2018 roku ponad 50 tysięcy dzieci doświadczyło rozwodu swoich rodziców. Takie wydarzenie zawsze pozostawia w psychice dziecka trwały, niemożliwy do zatarcia ślad. Do wzrostu liczby rozwodów znacząco przyczyniają się obowiązujące w naszym normy postępowania rozwodowego, które nie tworzą okazji do przemyślenia decyzji skutkujących rozpadem rodziny.

Spotkanie opłatkowe Skautów Europy

Spotkanie opłatkowe Skautów Europy

W dniu 12.12.2020 r. odbyło się spotkanie opłatkowe obu białołęckich szczepów Skautów Europy. Cieszymy się bardzo, że z roku na rok jest nas coraz więcej, że praca zapoczątkowana sześć lat temu powstaniem gromad wilczków, z czasem zaowocowała zorganizowaniem drużyn...

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: