Ach!!! Cóż to będzie za bal?!

 

Miłość rodzi się w sercu, wyraża się słowem, ale żyje czynem…

św. Józefa Pelczar

Zapraszamy na Bal Wielkanocny organizowany prze Ojców Pasjonistów i Misję Gabriela, który odbędzie się tradycyjnie w pierwszą sobotę po Wielkanocy. W tym roku bawić się będziemy 18 kwietnia 2020 r.

Bal ten ma charakter imprezy integracyjnej, rodzinnej. Jego zadaniem jest budowanie dobrych relacji międzyludzkich i skierowany jest do uczestników w każdym wieku.
Do małżeństw, par i osób samotnych. Z roku na rok bal cieszy się coraz większym zainteresowaniem i niejako wpisał się już w kalendarz wydarzeń naszej parafii.

Bal poprzedzony jest (dla chętnych) Mszą św. o godz. 18.00 w parafii św. Mateusza Ap. i Ew. w Warszawie, ul. Ostródzka 172.
Zabawa rozpoczyna się o godz. 19.30 wyjątkowym tańcem – polonezem, który poprowadzi nasz proboszcz o. Przemysław Śliwiński CP.
Tak, jak w poprzednich latach bal odbędzie się na przepięknie udekorowanej sali w Szkole na ul. Ostródzkiej i prowadzony będzie przez wykwalifikowanego oraz przesympatycznego wodzireja – Piotra Pastora.

Zapraszamy Tych, którzy bawili się z nami na poprzednich balach i Tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tej wspaniałej inicjatywie.
Podkreślamy, że bal jest imprezą bezalkoholową. Wiemy z doświadczenia, że dobre towarzystwo i wspaniała muzyka (a nie alkohol) gwarantują nam wspaniale spędzony czas.

Koszt od osoby: 150 zł.
Zapewniamy – zastawiony stół w dania ciepłe, przekąski, ciasta oraz napoje ciepłe i zimne.
Przewidziane są upominki, taneczne atrakcje i oczywiście niezapomniane chwile.

Dochód z balu przeznaczony jest na budowanie Sanktuarium św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej przez Ojców Pasjonistów. Zakup biletu na bal to taka cegiełka na ten szczytny cel.

Zapisy do 10 kwietnia. Liczba miejsc ograniczana. Prosimy nie czekać do samego końca z zapisem.

Zapisy:
Należy wypełnić formularz umieszczony obok lub wysłać wiadomość na pocztę e-mail: swek3@wp.pl lub zadzwonić po nr tel.: 668 644 995.

Gorąco zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy przy organizacji balu.

Prosimy o przekazanie tej wiadomości również innym osobom, które mogą być zainteresowane naszą imprezą.

Serdeczne Bóg zapłać!

Zespół Misji Gabriela

Dzięki pomocy, której udzieliło nam już wiele osób, uda nam się zorganizować Czwarty Charytatywny Bezalkoholowy Bal Wielkanocny. Jego przygotowanie wymaga w dalszym ciągu wiele pracy. Z tego powodu zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc przy pracach organizacyjnych. Proszę również tych, którzy nie biorą udziału w balu, aby pomogli w miarę swoich możliwości. Załączam link do pliku w chmurze, gdzie można zadeklarować swoją pomoc, w wybranych przez siebie zadaniach. Proszę aby przestrzegano zasady: Każdy wpisuje za siebie i nie zmienia nic za innych.

Z góry bardzo Wam dziękuje.
Niech Pan Bóg Wam błogosławi i  Was wspiera swoimi łaskami.
 
o. Przemysław Śliwiński CP

Klikając ten przycisk zostaniesz przeniesiony na stronę formularza na portalu google.docs. Niektóre przeglądarki mogą z tego powodu ostrzegać Cię o przekierowaniu. Przekierowanie to jest bezpieczne.

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Transmisja Mszy Świętej

Transmisja Mszy Świętej

Niedzielna transmisja Mszy Świętej w dniu 20 września będzie wyjątkowo przeniesiona z godziny 11:00 na 12:30. https://facebook.com/misjagabriela

Darczyńcy sierpień 2020

Darczyńcy sierpień 2020

Misję Gabriela wspierają osoby z całej Polski i z zagranicy. Za wszystkie darowizny składamy serdeczne Bóg zapłać! Data DARCZYŃCA Kwota 03.08.2020 JAKUB K. 7,5 zł 03.08.2020 JERZY I DONATA B., RABKA-ZDRÓJ 200 zł 03.08.2020 DAMIAN B., KRAKÓW 50 zł 03.08.2020 DANUTA B.,...

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Film przedstawia historię młodego świętego – Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.