Do informacji zawartych na tej stronie konieczny jest komentarz aktualizujący jej treść. Okazuje się, że presja społeczna ma sens. Oto Disney Polska obawiając się utraty dochodów, zdecydował się zmienić wypowiadane przez policjantkę – cyklopkę zdanie. Brawo! Nie ma to jak zagrozić korporacji utratą dochodów!

Zanim pójdziesz z dzieckiem do kina…

Może się wydawać, że scenariusze nowych filmów animowanych dla dzieci są pisane przez aktywistów ideologii LGBT. Film “Naprzód” produkcji Disney-Pixar ma swoją premierę 6 marca. Dzieci zobaczą w nim pierwszą bohaterkę w świecie Disneya, która oficjalnie określa siebie jako lesbijkę. Officer Specter – policjantka cyklopka – jest w wersji oryginalnej dubbingowana przez homoseksualną scenarzystkę i aktorkę Lenę Waithe. Lesbijska policjantka Specter pojawia się krótko w jednej scenie i wygłasza kwestię: „-Rwę sobie włosy z głowy z powodu córki mojej dziewczyny”.

Być może zarząd wytwórni Disneya nie widzi nic złego w byciu posłusznym wpływowemu lobby LGBT, ale finanse tej firmy opierają się głównie na przychodach od rodzin z dziećmi. Cóż więc zobaczą oni w kinie?

W fantastycznej krainie zamieszkanej przez bajkowe istoty, na obrzeżach wielkiej aglomeracji mieszka, dwóch dorastających braci – elfów. Opiekuje się nimi matka i jej partner. Obu dorastającym młodzieńcom doskwiera brak przedwcześnie zmarłego ojca. Traf chce, że wpada im w ręce pamiątka po nim – czarodziejskie berło. Chłopcy postanawiają użyć magii aby, choć na jedną dobę, przywołać ojca z krainy zmarłych. Magia  jednak ich zawodzi w efekcie czego, młodym elfom udaje się wskrzesić tylko dolną połowę ciała ojca… Aby dokończyć dzieła chłopcy muszą odnaleźć „czarodziejski kamień”, który skrywa w sobie tajemniczą moc.

Zwiastun tego filmu prezentujemy obok. Warto go obejrzeć, zanim podejmie się decyzję o pójściu z dzieckiem do kina.

Fot. za: Disney/Pixar

Kadr z filmu „Naprzód”. Disney/Pixar 2020.

Warto jeszcze zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: