Całe Włochy przygotowują się na beatyfikację nastolatka – Czcigodnego Sługi Bożego Carlo Acutisa (1991-2006). Z powodu pandemii beatyfikacja została przełożona na jesień tego roku, ale już ponad rok temu mama Carla ogłosiła, że w czasie recognitio (czyli badania kanonicznego zwłok sługi Bożego) odkryto ciało jej syna dokładnie w takim stanie, w jakim zostało pożegnane w dniu pogrzebu. Z okazji bezpośredniego przygotowania do beatyfikacji ciało zostało ukazane ludziom.

MODLITWA:

Ojcze, który dałeś nam gorliwe świadectwo
młodego Wielebnego Karola Acutisa,
który z Eucharystii uczynił centrum swojego życia
i siłę w codziennych obowiązkach,
tak, aby również inni mogli pokochać Cię ponad wszystko spraw, aby mógł rychło zostać zaliczony do grona Błogosławionych i Świętych Twojego Kościoła.
Potwierdź moją wiarę ożyw moją nadzieję
odnów we mnie pragnienie czynienia miłosierdzia
na wzór młodego Karola, który, wzrastając w tych cnotach, teraz żyje z Tobą.
Udziel mi łaski, której tak bardzo potrzebuję….
Ufam Tobie, Ojcze, i Twojemu ukochanemu Synowi Jezusowi, Najświętszej Maryi Pannie, naszej najsłodszej Matce i wstawiennictwu Wielebnego Karola Acutisa.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu

Warto jeszcze zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Odliczenie od podatku darowizny na cele kultu religijnego

Odliczenie od podatku darowizny na cele kultu religijnego

Przekaż darowiznę na rzecz Misji Gabriela. Jaką formę może mieć darowizna?  Osoby, które wspierają kościół nie tylko duchowo, ale i finansowo lub rzeczowo, mogą zmniejszyć swoje zobowiązanie w podatku dochodowym. Ustawodawca przewidział bowiem dla nich dwa odliczenia,...

Rekolekcje z Całunem Turyńskim

Rekolekcje z Całunem Turyńskim

W związku z Setną Rocznica przybycia Pasjonistów do Polski w parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty na warszawskiej Białołęce w dniach 15 – 18. 10. br. odbyły się rekolekcję z Całunem Turyńskim.

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: