Całe Włochy przygotowują się na beatyfikację nastolatka – Czcigodnego Sługi Bożego Carlo Acutisa (1991-2006). Z powodu pandemii beatyfikacja została przełożona na jesień tego roku, ale już ponad rok temu mama Carla ogłosiła, że w czasie recognitio (czyli badania kanonicznego zwłok sługi Bożego) odkryto ciało jej syna dokładnie w takim stanie, w jakim zostało pożegnane w dniu pogrzebu. Z okazji bezpośredniego przygotowania do beatyfikacji ciało zostało ukazane ludziom.

MODLITWA:

Ojcze, który dałeś nam gorliwe świadectwo
młodego Wielebnego Karola Acutisa,
który z Eucharystii uczynił centrum swojego życia
i siłę w codziennych obowiązkach,
tak, aby również inni mogli pokochać Cię ponad wszystko spraw, aby mógł rychło zostać zaliczony do grona Błogosławionych i Świętych Twojego Kościoła.
Potwierdź moją wiarę ożyw moją nadzieję
odnów we mnie pragnienie czynienia miłosierdzia
na wzór młodego Karola, który, wzrastając w tych cnotach, teraz żyje z Tobą.
Udziel mi łaski, której tak bardzo potrzebuję….
Ufam Tobie, Ojcze, i Twojemu ukochanemu Synowi Jezusowi, Najświętszej Maryi Pannie, naszej najsłodszej Matce i wstawiennictwu Wielebnego Karola Acutisa.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Mario, Chwała Ojcu

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Darczyńcy wrzesień 2020

Darczyńcy wrzesień 2020

Misję Gabriela wspierają osoby z całej Polski i z zagranicy. Za wszystkie darowizny składamy serdeczne Bóg zapłać! Data Darczyńca Kwota 01.09.2020 Jerzy i Donata B., Rabka-Zdrój 200 zł 01.09.2020 DAMIAN B., KRAKÓW 50 zł 01.09.2020 DARIUSZ P., JAKUBOWICE KONIŃSKIE 50...

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: