22 Szczep Warszawski FSE im. św. Gemmy Galgani działający przy naszej parafii zaprasza na Mszę Świętą z okazji rozpoczęcia nowego roku harcerskiego VIII Hufca Warszawskiego Dziewcząt FSE, która odbędzie się 1 września br. o godz. 16:00. Będzie można dowiedzieć się więcej o działalności Skautów Europy i zapisać się do federacji. Prowadzimy nabór do: 
gromady wilczków (dziewczynki w wieku od 9 do 12 lat) 
drużyny harcerzy (dziewczęta w wieku od 12 do 17 lat). 

Kontakt w sprawie zapisu:
do szczepowej dziewcząt – swek3@wp.pl 
do szczepowego chłopców – swek1@wp.pl

Warto zobaczyć!

Aktualności Misji Gabriela

Warsztaty wizażu i stylizacji

Warsztaty wizażu i stylizacji

O, jakże piękna jesteś Przyjaciółko moja!Zapisy na warsztaty stylizacyjne 23 listopada w godz. 10.00-15.00.Małe Centrum Kultury przy ul. Ostródzkiej 172 zaprasza na bezpłatne warsztaty wizażu i stylizacji które odbędą się: 28 września - sobota, w godzinach 10:00-14:30...

Koncert z okazji Dnia Niepodległości

Koncert z okazji Dnia Niepodległości

Zapraszamy na Koncert Piosenek Patriotycznych, który odbędzie się w dniu 11 listopada. Jako pierwsza wystąpi schola dziecięce, potem zespół VOX GLORIA, a koncert zamknie występ chóru wolontariuszy. Poniżej zamieszczone są dwa wybrane fragmenty koncertu z zeszłego...

Jesienny numer kwartalnika „Benedictum”

Jesienny numer kwartalnika „Benedictum”

Drodzy czytelnicy, jesień to czas, który nastraja do refleksji nad przemijaniem. Proces umierania dostrzegamy zarówno w przyrodzie, która szykuje się do zimowego snu, jaki i w liturgii kierującej naszą myśl ku bliskim, którzy nas poprzedzili. W tym numerze chcemy zachęcić do pogłębionego zastanowienia się nad przemijaniem, przypominając praktyki, które podsuwa nam nasza wiara. Znani czytelnikom autorzy oraz nowi współpracownicy podjęli różne tematy. Piszą o modlitwie za zmarłych, próbują wyjaśnić znaczenie listopadowych wspomnień, a także przybliżają rozważania biblijne nad śmiercią i przemijaniem.

Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami.

IMIĘ*

ADRES E-MAIL*

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię: