Podziel się doświadczeniem jak Bóg zadziałał w Twoim życiu. Jak pomaga Ci wstawiennictwo Św Gabriela od MBB i Młodych Świętych ?

W waszym sklepiku mozna zakupic rozaniec ze sw. Gabrielem. Jest on zły, poniewaz jest robiony splotem shamballa. Jest to zagrozenie duchowe. Moja wnuczka dostała w prezencie przywieziony i poświecony przez ks. Egorcystę z Medjugorie. Po noszeniu go przez jakis czas, zaczęla miec ogromnę lęki, nikt nie mógl zrozumiec, skad to się wzięło. Dziewczyna, która do tej pory była bardzo wesoła jest od jakiegos czasu nie do poznania. Nauczyciele w szkole nie mogli uwierzyc co się z nia dzieje. Pewnego razu słuchałam rekolekcji z udziałem Grzgorza Bacika, który własnie mówił na temat tego różańca. Sprawdziliśmy jeszcze w innych żródłach, okazało sie, że jest to ogromne zagrożenie duchowe. Po wyrzuceniu tego różańca przez moją wnuczkę wszystko sie uspokoiło. Bardzo proszę o sprawdzenie tego i zlikwidowanie go z waszego sklepiku. Nie jest to dobre, aby w katolickim sklepie mozna było kupować rzeczy pogańskie. Z Panem Bogiem

Maria

Moje nastoletnie dzieci miały poważne problemy skórne. Zanosiło się na długotrwałe i żmudne leczenie. Ufna we wstawiennictwo Św. Gabriela, zaproponowałam dzieciom wspólną modlitwę o uzdrowienie. Tuż przed wizytą u specjalisty okazało się, że wszelkie zmiany skórne zniknęły. Dermatolog potwierdził nasze „odkrycie”: „Nie widzę, żadnych niepokojących zmian, nawet jeśli były to zniknęły”. A były z pewnością, gdyż na skierowaniu od lekarza internisty widniało rozpoznanie „mięczak zakaźny”. Ja również zostałam uzdrowiona za wstawiennictwem Św. Gabriela z nawracającego problemu skórnego. Chwała Panu za naszego orędownika Świętego Gabriela!!!

Justyna

Dziękuję św.Gabrielowi za cudowną pomoc podczas trudnej operacji serca malutkiego Hugo oraz Jego opiekę nad rodziną w trudnych chwilach.
Jezu, ufam Tobie.

Alicja

Św.Gabrielu dziękuję Ci bardzo za wsparcie sesja zaliczona 🙂 proszę o wsparcie na przyszły semestr

Magda

3 lata temu borykałem się z problemami rodzinnymi. Wracając z pracy samochodem modliłem się i prosiłem o pomoc Św.Gabriela. W okresie tym, była odprawiana Nowenna do Św. Gabriela i poczułem nagłą, wewnętrzną, silną potrzebę wstąpienia do kościoła na jedną z mszy. Muszę dodać, że byłem strzępkiem nerwów, ogarnięty trudnym do wyobrażenia niepokojem czy jestem w stanie uporać się z sytuacją w której się znalazłem. Nie potrafię dokładnie powiedzieć w którym momencie, ale w trakcie mszy poczułem nagły przypływ gorąca, po którym stres jakby zniknął i opanował mnie wewnętrzny spokój, ulga. Było to na tyle silne uczucie, że nie sposób, abym nie wiązał tego z działaniem Świętego Gabriela. Dziękuję!

Darek

Parę lat temu byłem silnie uzależniony od pornografi, którą zacząłem wprowadzać w czyn w małżeństwie. Doprowadziło mnie to do momentu w którym straciłem kontrolę nad sobą i już nie mogłem sobie sam pomóc. Moja żona postawiła mi warunki że albo z tym kończę albo koniec z naszym małżeństwem wiele razy obiecałem i próbowałem na ludzkie sposoby sobie pomóc ale nie mogłem. Bez nadzieji ostatkiem sił zdobyłem się na modlitwę i spowiedź w każdy pierwszy piątek miesiąca. W którąś z kolei spowiedzi moja żona otrzymała zaproszenie na katechezy w Kościele na które po namowach udaliśmy się razem. To był początek mojego nawrócenia Bóg udzielił mi wielu łask między innymi dzięki dzienniczkowi św. Faustyny Bóg pomaga mi walczyć każdego dnia z uzależnieniem i uratował moje małżeństwo podarował nam kolejnych dwóch wspaniałych synów, w sumie mamy 4 dzieci, które bez jego pomocy były by skazane na życie bez ojca. Dlatego jeżeli mogę pomóc w modlitwie oraz poznać innych świętych to bardzo chętnie. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Sw.Gabrielu! Proszę o zdrowie duszy i ciała dla Aggnieszki o swiatło Ducha sw.dla jej córki Wiktorii.
Babcia

Agnieszka
Przemek

Wiele lat pędziłem za czymś, czego mi brakowało i jak sądziłem były to pieniądze. Dopiero kilka lat temu przypadkowo trafiłem na człowieka-mentora, który namówił mnie na rekolekcje ignacjańskie. Polecam dla wszystkich, którzy za czymś gonią – ten Ktoś jest bardzo blisko i mi dał więcej niż rzeczy materialne dadzą mi kiedykolwiek.

Adam

Bóg to życie – więc zacznij żyć!

Przemysław

Jestem żoną człowieka, który przeżył porażenie piorunem – Bóg czuwa nad naszą rodziną każdego dnia, a ratując męża od pewnej śmierci dał nam wielki dar (prawie jak drugie życie).

Marcjanna