Podziel się doświadczeniem jak Bóg zadziałał w Twoim życiu. Jak pomaga Ci wstawiennictwo Św Gabriela od MBB i Młodych Świętych ?

Ahoj všichni, jmenuji se Bohdan Anezka. Můj e-mail je anezkabohdan@gmail.com Stále hledáte půjčku pro osobní nebo obchodní účely? Nemusíte hledat jinde, protože Daniel Lucas půjčí 100%, pokud splníte podmínky úvěru. Dostal jsem úvěr ve výši 500 000,00 dolarů za 7 let od Daniel Lucas s e-mailovou adresou daniellucas634@hotmail.com Je to opravdový věřitel. Dostal jsem úvěr na splácení špatného bankovního dluhu, který téměř převzal moji společnost a domů, a také rozvíjel svou firmu v zahraničí. Kontaktujte jej dnes za půjčku, pokud opravdu hledáte půjčku. Mám důkaz a dám to každému, kdo to potřebuje. Děkuji vám, a Bůh tě požehná.

Bohdan Anezka

Niedługo po postanowieniu odprawienia nowenny do św. Gabriela w intencji podjęcia leczenia przez mojego męża, w sposób właściwie cudowny, zdobyłam dla niego skierowanie do szpitala (16.02). Od niedzieli 25.02 mąż przebywa już w szpitalu

Anna

Dziękuję sw.Gabrielowi za opiekę nad naszą rodziną.Aniołowie zawsze pomagają w życiu .Rano wzywam ich do opieki i pomocy nad naszą rodziną a i w ciągu dnia staram się ich przywoływać i dziękować za opiekę.

Barbara

Moje nastoletnie dzieci miały poważne problemy skórne. Zanosiło się na długotrwałe i żmudne leczenie. Ufna we wstawiennictwo Św. Gabriela, zaproponowałam dzieciom wspólną modlitwę o uzdrowienie. Tuż przed wizytą u specjalisty okazało się, że wszelkie zmiany skórne zniknęły. Dermatolog potwierdził nasze „odkrycie”: „Nie widzę, żadnych niepokojących zmian, nawet jeśli były to zniknęły”. A były z pewnością, gdyż na skierowaniu od lekarza internisty widniało rozpoznanie „mięczak zakaźny”. Ja również zostałam uzdrowiona za wstawiennictwem Św. Gabriela z nawracającego problemu skórnego. Chwała Panu za naszego orędownika Świętego Gabriela!!!

Justyna

Dziękuję św.Gabrielowi za cudowną pomoc podczas trudnej operacji serca malutkiego Hugo oraz Jego opiekę nad rodziną w trudnych chwilach.
Jezu, ufam Tobie.

Alicja

Św.Gabrielu dziękuję Ci bardzo za wsparcie sesja zaliczona 🙂 proszę o wsparcie na przyszły semestr

Magda

3 lata temu borykałem się z problemami rodzinnymi. Wracając z pracy samochodem modliłem się i prosiłem o pomoc Św.Gabriela. W okresie tym, była odprawiana Nowenna do Św. Gabriela i poczułem nagłą, wewnętrzną, silną potrzebę wstąpienia do kościoła na jedną z mszy. Muszę dodać, że byłem strzępkiem nerwów, ogarnięty trudnym do wyobrażenia niepokojem czy jestem w stanie uporać się z sytuacją w której się znalazłem. Nie potrafię dokładnie powiedzieć w którym momencie, ale w trakcie mszy poczułem nagły przypływ gorąca, po którym stres jakby zniknął i opanował mnie wewnętrzny spokój, ulga. Było to na tyle silne uczucie, że nie sposób, abym nie wiązał tego z działaniem Świętego Gabriela. Dziękuję!

Darek

Parę lat temu byłem silnie uzależniony od pornografi, którą zacząłem wprowadzać w czyn w małżeństwie. Doprowadziło mnie to do momentu w którym straciłem kontrolę nad sobą i już nie mogłem sobie sam pomóc. Moja żona postawiła mi warunki że albo z tym kończę albo koniec z naszym małżeństwem wiele razy obiecałem i próbowałem na ludzkie sposoby sobie pomóc ale nie mogłem. Bez nadzieji ostatkiem sił zdobyłem się na modlitwę i spowiedź w każdy pierwszy piątek miesiąca. W którąś z kolei spowiedzi moja żona otrzymała zaproszenie na katechezy w Kościele na które po namowach udaliśmy się razem. To był początek mojego nawrócenia Bóg udzielił mi wielu łask między innymi dzięki dzienniczkowi św. Faustyny Bóg pomaga mi walczyć każdego dnia z uzależnieniem i uratował moje małżeństwo podarował nam kolejnych dwóch wspaniałych synów, w sumie mamy 4 dzieci, które bez jego pomocy były by skazane na życie bez ojca. Dlatego jeżeli mogę pomóc w modlitwie oraz poznać innych świętych to bardzo chętnie. Pozdrawiam Daniel

Daniel

Sw.Gabrielu! Proszę o zdrowie duszy i ciała dla Aggnieszki o swiatło Ducha sw.dla jej córki Wiktorii.
Babcia

Agnieszka
Przemek

Wiele lat pędziłem za czymś, czego mi brakowało i jak sądziłem były to pieniądze. Dopiero kilka lat temu przypadkowo trafiłem na człowieka-mentora, który namówił mnie na rekolekcje ignacjańskie. Polecam dla wszystkich, którzy za czymś gonią – ten Ktoś jest bardzo blisko i mi dał więcej niż rzeczy materialne dadzą mi kiedykolwiek.

Adam

Bóg to życie – więc zacznij żyć!

Przemysław

Jestem żoną człowieka, który przeżył porażenie piorunem – Bóg czuwa nad naszą rodziną każdego dnia, a ratując męża od pewnej śmierci dał nam wielki dar (prawie jak drugie życie).

Marcjanna