Szanowni Państwo, dodaliśmy w formularzach intencji i świadectw pola adresu, aby stworzyć mapę lokacji czcicieli św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej i Przyjaciół Misji Gabriela. Wypełnienie tych pól nie jest obowiązkowe i nie ma wpływu na dodanie Waszej intencji do listy. Jeśli jednak zgodzicie się je wypełnić, prosimy o podawanie kraju, miejscowości i nazwy ulicy bez podawania numeru i lokalu.

Lista ostatnio dodanych intencji

Mapa Przyjaciół Misji Gabriela.

Mapa Przyjaciół Misji Gabriela jest w fazie konstruowania. Będzie ona pokazywać orientacyjne miejsce zamieszkania czcicieli św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej bez podawania danych osobowych, numeru ulicy, lokalu  i tylko w przypadku wypełnienia przez osobę wpisującą intencję lub świadectwo nieobowiązkowych pól w formularzu. Aktualny stan mapy można zobaczyć po kliknięciu w przycisk znajdujący się poniżej.
Dane do przelewów z Polski:
Parafia Rzymsko-Katolicka św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty
ul. Ostródzka 172
03-289 Warszawa
Numer konta:
15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Tytułem: Darowizna Misja Gabriela

Dane do przelewów zagranicznych:
Numer konta IBAN:
PL 15 1090 1841 0000 0001 2276 1350
Nr SWIFT (BIC): WBKPPLPP

Wybierz cel:

Wybierz kwotę:

Wpisz imię:


Zapisz się na Biuletyn Informacyjny Misji Gabriela, aby otrzymywać informacje i zaproszenia na imprezy, których jesteśmy inicjatorami. IMIĘ*
ADRES E-MAIL*

Lista ostatnio dodanych świadectw

Film przedstawia historię młodego świętego – Gabriela od Matki Bożej Bolesnej. Opowiedziana przez młodzież biografia stawia pytanie o odwagę i konsekwencję w dążeniu do świętości, która nie jest zarezerwowana dla wybranych, ale ma stać się udziałem wszystkich chrześcijan poważnie traktujących wiarę w Boga.

Ostatni z filmów przedstawiających miejsca związane ze św. Gabrielem od Matki Bożej Bolesnej jest poświęcony sanktuarium w Isola del Gran Sasso. Dziękujemy wszystkim, dzięki którym udało nam się zrealizować nasz pierwszy projekt filmowy.